» »

DPD hitra pošta

DPD hitra pošta

JOKER ::

Pozdravljeni !

Enostavno nisem vedel, kam bi postavil moje vprašanje, pa sem se odločil kar tukaj.
Zanima me, če je že kdo pošiljal morda kakšen paket v tujino (EU države) preko te nemške pošte, ki ima sedež v LJ in MBju ?

Na njihovi strani nisem dobil odgovorov na moje vprašanje, prav tako sem jim zjutraj poslal mail, ampak delajo piše samo od PON - PET.

Zanima me, ali lahko kot fizična oseba pošljem paket v tujino ali moram biti pogodbena stranka ?
Imam en paket in bi ga preko njih poslal v nemčijo, pa bi rad vedel, ali jih pokličem, naročim prevzem pri meni doma in je stvar rešena ali je postopek drugačen ?
Če morda kdo pozna kakšno pošto, ki omogoča fizičnim osebam pošiljat pakete in pisemske pošiljke bi bil zelo vesel, če jih kdo navede, da bi se lažje odločil.
Se mi zdi, da pošta Slovenije je malce predraga ....

Res bi bil hvaležen odgovora od tistega, ki je preko njih že pošiljal kot fizična oseba, če se sploh da.

Hvala vnaprej, ter veselo pisanko vsem.

Joker
________________________________________________________
Ka te češ ....

opeter ::

Jaz dosti pošiljam v tujino (predvsem Nemčija) s pomočjo Pošte Slovenije in cene se mi zdijo solidne.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

fritzz ::

Kot fizična oseba lahko z DPD-jem pošlješ paket v tujino. Za nekje 4 kg paket sem plačal 32€. Paket rabi nekje 3 delovne dni do Škotske. S pomočjo številke paketa lahko preko interneta spremljaš kje se paket nahaja.
Telefon DPD: 023302260, če si v Mariboru ali okolici. Pridejo pa na dom po paket.

Azrael ::

>Jaz dosti pošiljam v tujino (predvsem Nemčija) s pomočjo Pošte Slovenije in cene se mi zdijo solidne.

Drži, sploh za pakete do 2 kg. Pogoj je edino, da ga pošlješ kot pismo.
Nekoč je bil Slo-tech.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Slovenije je absolutno predraga (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
647118661 (36688) destroyer2k
»

Pošta slovenije je "hitra" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10623465 (13901) kixs
»

Pošiljanje večjega paketa v tujino

Oddelek: Loža
179779 (8264) kixs
»

Pošiljanje paketov v tujino (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6339907 (22296) darkolord
»

Pošta - provizija?

Oddelek: Loža
449929 (8958) amigo_no1

Več podobnih tem