» »

Tiskalniki za vizitke s čim manj stroški kar se tiče tonerjev ali kartuš.

Tiskalniki za vizitke s čim manj stroški kar se tiče tonerjev ali kartuš.

janko771 ::

Pozdravljeni pišem vam zaradi tiskalnikov, namreč iščem en tiskalnik do a3 formata, da mi služil za izdelavo vizitk in raznih žepnih koledarjev. mel sm xeroxa in mi je delal lepo samo ko pa sm vidu stroške za tonerje me je pa skor kap zadela, 680 eur original tonerji za xeroxa. namreč zdj pa vprašanje kje in kakšn tiskalnik zdj kupit da bi mel z njemu čim manj stroškov.
lep pozdrav
Janez
jest

janko771 ::

http://www.mimovrste.com/artikel/283007...
tole je zanimiva izbira sam spet nč ne piše za kolk strani so te kartuše .
jest

harvey ::

Janko771 odvisno je koliko delaš in zakaj imaš mašino. Če se greš neko profi produkcijo brez vzdrževalne pogodbe skorajda ne gre, kot si ugotovil že sam te požrejo stroški tonerjev. Po drugi strani pa je zopet res, da če ne delaš nekih zadovoljivih številk odtisov, te pa vzdrževalna pogodba požre.

Skratka ni neke pametne rešitve. Morda je pametneje kot gledati za inkjeti, ki ti jih odvetujem, ker imaš nagrižene črke, če ne printaš čez RIP, ideja ta da ti samo narediš do printa (PDF datoteko). Za printanje si pa najdeš kakšen pameten digitalen studio, ki ima znosne cene odtisov, da te prav ne olupijo.

ali3n ::

če bo inkjet, definitivno šaltaj na CIS sistem kartuš. Drugače ni računice.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Gavran ::

Lahko malo več o temle?
Bodimo strpni do virusov. Tudi virusi gripe, prehlada in AIDSa morajo živeti.

janko771 ::

tale cis zadeva ni slaba sam še mal raziščem in bom zamenu ta tiskalnik ker si mi splača na dolgi rok
če koga zanima link: http://trgovina.kartusa-toner.com/index...

durgač pa hvala za info
jest

ali3n ::

CIS - gre za polnenje prirejenih (se same resetirajo ob vsakem vklopu tiskalnika) kartuš, ki se napajajo iz večjega "rezervoarja"; cena barvila je okol 15€ za 100 ml... kar je smešno poceni;
V službi imamo barvnega Xeroxa... super mašina,.. sam vzdrževanje nas stane cca 500€ na mesec; tako smo se odločili in kupili HPjev inkjet multipraktik (faks, printer, skener), ki je stal skoraj pol manj kot mesečni strošek;
"Šmer printe" - mejle itd.. printamo sedaj na inkjeta... cca 600 A4 na teden; čakam pa še CIS za HP88... menda pride kmal (tko mi na zgornjem linku obljubljajo že kak mesec).
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

janko771 ::

bom kar pisu v to temo k sm jo odpru, a kdo ve kje bi odkupval rabljene tiskalnike, ker bom vzel hp + cis sistem, je najboljša kombinacija
radi bi se znebu xeorxa 6180N barvnega lasrca
hvala
lp
Janez
jest

ali3n ::

Jaz sem ga dobil v petek (CIS); enrkrat ta teden bodo vse stare kartuše prazne in gre CIS not; upam da ne bo problemov;
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

janko771 ::

ali3n pol pa poroči kako bo delovalo hvala
lp
jest

janko771 ::

ja vzel sm hp officejet pro k8600 A3+ tiskalnik plus cis sistem dobim ga nasledn tedn tk k bom vklopu cis sistem poročam
lp
Janez
jest


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
91820 (1701) Excavator
»

Kateri tiskalnik -> pogoj: najcenejše kartuše (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7429947 (19217) bobby
»

Kaj kupiti: multifunkcijska naprava (barvna, brizgalna) - dobra za polnjenje kartuš

Oddelek: Kaj kupiti
142860 (2687) cegu
»

ciss za HP f2290

Oddelek: Kaj kupiti
7761 (720) ali3n
»

Canon PIXMA Ip 4000

Oddelek: Kaj kupiti
161975 (1637) neoto

Več podobnih tem