» »

Samsung Innov8 - problem

Samsung Innov8 - problem

kobra111 ::

Lep pozdrav!

Pred dnevi sem kupil omenjeni telefon, s katerim sem zadovoljen, le en problem imam. Torej problem tiči v bateriji, ki nikakor ne zdrži več kot 1 dan. Zvečer sem ga napolnil in ga pustil normalno v stanju pripravljenosti, ko sem se pa zbudil pa je bilo le še kakšne 20% baterije...Naloži sem sicer Garmin mobile XT in nekje prebral da lahko zaradi tega gre toliko baterije. Sicer imam Garmin ugasnjen, ampak ali je možno da je še vseeno nekaj prižgano??
Lepo bi prosil za pomoč, ker bi baterija morala zdržati kakšne 4 dni, tako se pa res muči da sploh 24 ur preživi :S

Najlepša hvala.

telepangeja ::

Imam popolnoma isti problem, ali gdo ve kaj storiti.

Ciklamen ::

hmm, UMTS signal pobere kar nekaj baterije.
- End of the Post ->

telepangeja ::

UMTS isključen, osvetlitev ekrana na minimalki pa še vedno žre baterijo.

Ciklamen ::

Hmm, čudno.

Je bilo govora nekaj o GPS, da tudi ko ne laufa, da pobira baterijo (nisem prepričan zakaj se je šlo, morda ti bodo znali drugi svetovati).
- End of the Post ->

Reaper ::

Naloži najnovejšo verzijo Garmina in pod nastavitvami Garmina izključi nek proces, ki drugače teče v ozadju in žre baterijo na polno. Sem imel isti problem na Samsungu G810, polnil se je celo noč, baterija je pošla v 12ih urah, ko sem zbrisal garmina je držala brez problema 3 dni (takrat še ni bilo novega garmina zunaj. Na E71 imam sedaj novo verzijo garmina in sem izklopil tisti proces in baterija drži tam nekje 3.5 dni tako da problem pri vas je v garminu in ne telefonu.

telepangeja ::

Katera je ta verzija in kaj izključim.

kobra111 ::

Mam še eno vprašanje.

Pod zaslonom se mi je začel nabirat prah8-O , in sicer pri zgornjem desnem kotu. Nevem kako je lahko prišel notri, ker sploh nebi smel, pa tudi ga zelo čuvam kot ga vlačim... Mogoče kdo ve kako se to očisti, če se sploh da oziroma ali obstaja kakšna druga rešitev, ker je kar moteče. Še sploh če se misli to kar nabirat notri :(.

Hvala.

Reaper ::

Katera je ta verzija in kaj izključim.

verzija garmina čisto zadnja, 5-ka se mi zdi da je zadnja...potem greš pod nastavitve, sistem, in izključliš BACKGROUND PROCESS ;)

Reaper ::

Mam še eno vprašanje.

Pod zaslonom se mi je začel nabirat prah8-O , in sicer pri zgornjem desnem kotu. Nevem kako je lahko prišel notri, ker sploh nebi smel, pa tudi ga zelo čuvam kot ga vlačim... Mogoče kdo ve kako se to očisti, če se sploh da oziroma ali obstaja kakšna druga rešitev, ker je kar moteče. Še sploh če se misli to kar nabirat notri :(.

Hvala.


meni se je to dogajalno na Samsungu G810, je pri levem robu se začel nabirati prah in ga je bilo vedno več, kar me je grozno živciralo, pa še baterija je držala 10ur :S tako da sem ga nesel na servis, kjer so počistili prah, z baterijo je bilo pa vse OK, krivec za tako kratko vzdržljivost pa je bil seveda Garmin :) tako da sem ga kar pobrisal,ker takrat ni bilo še te tanove verzije

ModriN96 ::

1. samsung že v osnovi "špara" na baterijah (v hude aparate dajejo švoh baterije) in tut znajo včasih kapacitete lagat
2. innov je sam aparat ful požrešn
3. loh je napaka v softweru
4. garmin velikokrat, četudi je izkloplen še kr žre baterijo
5. če si v območjih v katerih je signal bol slab...tut to ful več baterije žre

tut sam mam isti aparat pa mam max 2 dni baterijo. tko da ne pričakuj kej več kot to...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ModriN96 ()

Reaper ::

no, g810 je bil glede baterije, potem ko sem garmina odstranil, kar OK, držal je namreč od 3-4 dni, bratu ki ga ima še vedno drži tako...

ko bi mi innov8 redno držal po 2 dni ne bi bilo problema, tako pa da en dan drži tako,drugi s5 drugače...ne hvala :)

meni je innov8 enkrat držal 2 dni, naslednji dan, po celi noči polnjenja pa vsega skupaj 10 ur :S...omrežje tudi bolj slabo vleče, mobitelovo omrežje mi je v ljubljani na viču kazalo 4 črtice 3G omrežja, Nokia E71 pa poln signal...doma v krškem je situacija enaka, tako da innov8 počiva na mizi in uporabljam e71 (baterija pravi biser,4-5dni).

lukamarti ::

En vprašanje...

Mam telefon, vredu dela...so mi na servisu "uptdatal" nekej in tm nafilal telefon...in telefon je zdržov 4 DNI ob normalni uporabi...potem sm pa sam filov telefon...in kaj je zdej...po cca 2 mescih...nafilam telefon in mi zdrži spet samo...ma saj mi ne zdrži 1 dan. Je imel kdo podobn problem?

Drugačepa opažam da ko vklopim polnilec mi le ta začne kar nekaj piskati oz šumeti...je možno da je polnilec zanič že od začetka?

Reaper ::

En vprašanje...

Mam telefon, vredu dela...so mi na servisu "uptdatal" nekej in tm nafilal telefon...in telefon je zdržov 4 DNI ob normalni uporabi...potem sm pa sam filov telefon...in kaj je zdej...po cca 2 mescih...nafilam telefon in mi zdrži spet samo...ma saj mi ne zdrži 1 dan. Je imel kdo podobn problem?

Drugačepa opažam da ko vklopim polnilec mi le ta začne kar nekaj piskati oz šumeti...je možno da je polnilec zanič že od začetka?


je možno da je polnilec zanič, ne bi bilo prvič da je to vzrok slabe avtonomije baterije

tnedel1 ::

ZDRAVO! IMAM SAMSUNG SGH-G810 IN IMAM EN PROBLEM. KO MOBITEL PORINEM GOR DA SE MI PRIKAŽE TIPKOVNICA MI ZASLON POSTANE ČRN IN MI NE POKAŽE NIČ. ČE PA GA PREJ ODKLENEM IN POTEM PORINEM GOR PA JE VSE NORMALNO. KAJ NAJ STORIM?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen mobitel imate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6714421 (11984) Thunder wave
»

Nokia E66/E71 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8010809 (4992) MrAs
»

Baterija SGH-G810

Oddelek: Mobilne tehnologije
122259 (1361) bdoxx
»

Samsung G810

Oddelek: Mobilne tehnologije
296511 (4417) Aero01
»

Kateri gps mobilnik kupiti? Nokia, Samsung, ipd.

Oddelek: Kaj kupiti
235683 (4938) Mirč

Več podobnih tem