» »

Baterija SGH-G810

Baterija SGH-G810

Bahti ::

Zadeva je sledeča:Imam samsunga sgh-g810 že približno 14 dni,telefon je ok vendar pa sem že vsaj 2 krat opazil čuden prikaz stanja baterije.Pri napolnjenosti 3 črtice se mi občasno zgodi ,da ko kličem telefon javi prazno baterijo in tudi črtice izginejo če pa telefon resetiram se stanje popravi in spet kaže 3 črtice.Telefon po resetu deluje spet ok in dejansko kaže stanje baterije.
Je imel že kdo podoben primer,in kaj je storil,nesel bi ga na servis pa se mi nekako zdi da ne bi nič naredili,le ene 14 dni bi bil brez telefona

Bahti ::

Hm še nekaj sem pozabil,poznate mogoče kakšen programček za spremljanje baterije na G810,sam ga niti slučajno ne najdem

ModriN96 ::

Starost ne igra tuki nobene vloge...pr vsaki stavri na svaetu NI življenska doba nikjer zapisana. in folk je itak glup in to ne razume, da tut če si kupu nov aparat da mora pa zdej kr delat u nedogled...kr itak ni res, lahko crkne prvo sekundo ko ga pržgeš...

kar se pa tiče baterije je blo pa s temi g810 ful problemov in ni problem v programu ampak so ful matične plošče u k...

bratranc ga ma že drugič na servisu zarad baterije...

poprav, pa prodej ker ti bo skos zajbavu, ker so na ram2 itak največji idioti kr se tiče servisa in čakalne dobe so take kot da bi iz afrike telefoni prhjal...

Bahti ::

Zanimivo nekateri pa ga zelo hvalijo tudi na testih se je dobro odnesel,kar se pa tiče RAM2-a sem pa tudi sam slišal veliko kritik,zato pa me zanima če je kakšna drugačna rešitev

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bahti ()

ModriN96 ::

Am ja sej aparat je drugač res zakon. kvalitetni amterjali so, vse je kul...sam je pa velik takih ki pa že ob samem začetku zajbavajo...

Dokler je garancija si pač vezan na ram2, ker durgač so izven garancijska popravila plačliva...

Bahti ::

Mogoče veš za kakšen program ki nadzoruje baterijo?

ModriN96 ::

Če mislš nadzor kot da ti bo zmanšu porabo oz ti bo baterija dlje zdržala, tacga programa ne obstaja...

Blisk ::

Ja tud jst mam težave z baterijo. Ko je prazna telefon 1x zapiska, potem pa še 1x čez pol ure in se ugasne.
Samsungi so k.... jst ga ne kupim več. Da o kekcih iz RAM2 ne bi govoru, ker nimajo pojma in ne vejo kaj delajo. Tip je reku, da mi Garmin prazni baterijo, ker ni originalna verija.

BluPhenix ::

Samsungi so k.... jst ga ne kupim več.


To lahko rečeš za praktično vsakega proizvajalca. Pač imas slabe izkušnje, jaz imam načeloma s Samsungi same dobr eizkušnje,

Z mojim G810 nimam takih težav, kot jih navajaš imam pa ga od avgusta lani. Ni pogoja, da bi ga zamenjal za kakšno plastično čudo kot je nokia N95 8GB. NA samsungu bo slide vseeno malo več zdržal.

Ko je prazna telefon 1x zapiska, potem pa še 1x čez pol ure in se ugasne.


JA kaj pa misliš, da bi morala narediti naprava, ko je baterija prazna? Delati še 2 dni? Vsi symbiani tako delajo.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Zgodovina sprememb…

Bahti ::

to da baterijo pije garmin drži (ver. 5.....,ver. 4..... pa ne),se je pa telefon po parih dneh spet spravil skupaj in deluje kot je treba,mislim da je največji problem v softwaru telefona,iščem način,da bi ga sam flešal ker ram2 mi res ne diši.

BluPhenix ::

Jaz sem ga nesel na ram2 pa je bilo v par urcah opravljeno. Edino kar je, se mi zdi, da mi od takrat naprej ne deluje več GPS modul, bo treba kaj poklicat.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Zgodovina sprememb…

thetadej ::

hja na RAM2 samsung servis sem te dni poslal preko Simobila en telefon samsung...flac so menal, kar pomni da so odprli cel telefon...POBRALI VEN MICRO SD CARD 1GB in ponesreči je spominska kartica sedaj izginila..na servisu pravijo da ni bilo na papirju zavedeno, da je bila priložena in da ne morejo vrnit...prasci so ukrali MICRO SD CARD, čene pa na Simobilu...itak pa samsungi kr neki crkujejo ...sodelavcu pred mano crknu touchscreeen-so mu ga servisirali in ga sedaj prodaja...še za možnost nakupa OMNIE II me je sedaj minilo vse skupaj glede samsungov...sami so si krivi...povedat je pa le treba...lp, tadej

bdoxx ::

Jaz sem imel do zdaj same samsunge :) (... D500, D600, D900i, U700) trenutno pa si lastim INNOV8 - ki je precej podoben G810) sam sem imel tudi težave z baterijo, nesel sem na servis ponovno so naložli software, zdaj dela brez problema.

drgač pa glede samsungov same pohvale, (mogoče samo pri baterijah malo preveč šparajo) (: (:


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy Spica Android ( 2.1 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
458963 (5461) DOOM_er
»

Samsung Innov8 - problem

Oddelek: Mobilne tehnologije
142354 (1562) tnedel1
»

samsung sgh g810 vs. nokia n95

Oddelek: Mobilne tehnologije
112414 (1673) Miha_T
»

Samsung SGH-G810 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
559026 (6125) Miha_T
»

Samsung G810

Oddelek: Mobilne tehnologije
296511 (4417) Aero01

Več podobnih tem