» »

zagon XP

zagon XP

lipovgaj ::

Ko zazenem računalnik se mi kar ustavi pri windows xp boot screenu a kvadratki kar potujejo koda bi se le zagnal ampak po nekaj urah ostaja isto! Ko pa grem v safe mode pa mi pride not brez problema in ce naredim soft reset mi pa gre tudi v navadnem načinu v windows xp. Edino pri hard reset ali ponovnen priziganju se to zgodi! A ima kdo kako idejo kaj bi lahko blo?

Na novo sem nalozil sp2, odstranil mrezno, odstranil gonilnike graficne kartice...

Prosim za pomoc!

Pyr0Beast ::

Zelo vrjetno zadeva v povezavi z grafično kartico.

Je karkoli navito ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

lipovgaj ::

Ne nic cist navadna mashina za surjanje! A kaj bi lahko bilo z graficno? Da bi zacela crkovat?

Sam pol zakaj se boota ko dam softreset npr. v varnem zagonu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lipovgaj ()

solatko ::

Ponovni instal in preglej rame.

lipovgaj ::

Kaj pa bi lahko blo softwersko?

solatko ::

Sesuti windowsi, virus......

Pyr0Beast ::

Zna crkovat.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

lipovgaj ::

Ce so kao virusu scim bi blo najboljse to vse pregledat! Dajte mi svetovat program za antivirus, malware in spyware!

solatko ::

Imaš na netu za vsako to področje polno free programov (samo glej da bo freeware), npr.spybot-SD, avg, pctools AV.......
Če nimaš preveč programov, se splača sistem sesut in na novo instalirat, s tem da ga takoj zaščitiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

lipovgaj ::

No a je kak dober program ki bi mi preveril sam boot in nix drugo?? kr v msconfig mam sam na boot egui

solatko ::

Windows repair, ti popravi instalacijo, če imaš čisto, če pa imaš kak virus, pa to ne pomaga.

lipovgaj ::

a pri tem windows repair a ostanejo vsi podatki gor... a sam win fajle prepisuje bo vse ostalo gor kot je bilo preden sem starto repair? certifikati, proklik cardreader ... a to vse gor ostane user tud ostane ist?

Nevem kako je stem sorry djte mi pomagat

simonchelo ::

Vstavš CD in zbootaš kot da bi hotel ponovno inštalirat windowse, pri prvem zaslonu pritisnite enter za ponovno inštalacijo windowsev, potem se strinjate s tipko F8 in v naslednjem koraku bi mogl zaznat prejšno inštalacijo windows XP in tuki maš opcijo repair, če je ni, potem prekini inštalacijo. te napake ne boš rešu tko. Pri samem repairu podatki ostanejo nespremenjeni in se ohranijo.

Ka pa system restore iz safe mode, probaj dat na prejšn datum.
Drgač pa pregledat bi blo treba tut trdi disk, dostkrat problem.
ciao

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

črn ekran / ne pokaže se namizje Windowsov (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8811485 (6820) solatko
»

Osebni računalnik izklapljanje Problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
101216 (1073) dpgangsta
»

Windows XP - lsass.exe

Oddelek: Operacijski sistemi
92798 (1614) Rauf
»

Ugašanje sistema XP

Oddelek: Operacijski sistemi
14865 (793) Garibaldi
»

Windows XP: Problem pri zagonu

Oddelek: Operacijski sistemi
302252 (1902) armyman

Več podobnih tem