» »

Vista in nedelovanje interneta.

Vista in nedelovanje interneta.

Rotaidal ::

Danes sem na novo posnel windows visto. Ko sem jo namestil, je internet deloval. Po nekaj prenešenih programih je internet "crknil". Spodaj v desnem kotu se je pojavil rdeči križec čez ikonico za internet.

Ko kliknem kaj je težava, dobim to obvestilo.

 1

1



Kje je težava? Gonilnike sem posnel..

Highlag ::

Kabel imaš pravilno vštekan?
Never trust a computer you can't throw out a window

Rotaidal ::

Mam... S tistega računalnika tudi v router ne morem. Je mogoče, da je kaj z mrežno narobe? Sicer piše da deluje ok?

Spc ::

Visto dol, XPje gor pa bo mir.
:)
 

solatko ::

Pol je bolje da da ME. Preveri kabel, če je to v redu, potem pojdi v task manager in v strojni opremi odstrani gonilnik za mrežno kartico, pojdi na ugotavljanje strojne opreme in gonilnik se bo obnovil ali pa te bo pozval, da vstaviš CD matične plošče. Lahko je tudi na omrežju napaka.

Rotaidal ::

Ugotovil sem zanimivo napako. Ko še je internet deloval, sem posnel gor Zone alarm free firewall. Zadevo sem posnel gor iz dvdja od jokerja in je bila malo starejša verzija. Potem mi Zone alarm sporoči, da je navoljo novejša verzija. Jo potegnem dol in poskušam posnet. Čez nekaj časa mi javi, da rabim SP1 za visto, da bo ZA deloval pravilno.
Ampak kljub temu sem nadeljeval namestitev požarnega zidu, ker še SP1 nisem imel med updati. Ko se je namestitev skoraj končala, mi vista sporoči, da se program ne odziva več. Takrat pa je tudi prekinilo internetno povezavo. Zbrišem ZA in poskušam ponovno namestit ZA, spet ni šlo. Nato spet posnamem staro verzijo ZA in internet je začel delovat8-O. Ni mi bilo nič jasno. Pred tem pa sem tudi tu začel to temo.

Nevem ali je bilo naključje ali ne. Ni mi bilo jasno, kje je napaka, ker je bilo vse pravilno povezano in nastavljeno. Internet je na drugem računalniku tudi delal.

Sedaj pa zadeva deluje normalno.

Hvala za pomoč, LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri firewall? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Informacijska varnost
413131514 (21001) Qushaak
»

Problemi z gonilniki za garafično kartico

Oddelek: Pomoč in nasveti
81109 (1041) d4vid
»

Heker mi nonstop vdera v komp

Oddelek: Pomoč in nasveti
372540 (1547) Meizu
»

Vista - "Local only" mrežna povezava?

Oddelek: Operacijski sistemi
352358 (1711) r0Kk
»

HP laptop 6715b free dos: setup windows xp in driverjev

Oddelek: Operacijski sistemi
277626 (6357) Gwanaroth

Več podobnih tem