» »

DVD RW slim konektor - kje dobiti???

DVD RW slim konektor - kje dobiti???

urosh ::

Zdravo.

Za svoj mini serverček semsi kupil Samsung Sata DVD RW. In prinesem domov, vse super - potem pa zagledam konektorje...
In rabim sedaj sledče:
 konektor

konektor



Pa še malo lepša slika:
 lepša :)

lepša :)



In kje v slo naj to dobim??? Je pa tak, da ima sata in power na sebi od njega pa gre sata kabl in pa navadni štrom kabl...

Lp
  • spremenilo: urosh ()

misek ::

Morda bi šlo s Adapter slimCD v SATA?

urosh ::

Mislim, da bo težka. Izgod je navadni Sata in pa zelo čuden - oz. ozek power konektro. Recimo polovico "normalnega" sata konektorja... Tak da tista spodnja slika prikazuje točno to, kar bi v bistvu rabil... na eni strani konektro vse-v-enem na drugi strani pa potem sata in power. Sata v bistvu ni problem - problem je pri napajanju...

Lp

misek ::

Daj napiši model DVD-ja.

urosh ::

Samsung DVD writer Model SN-S083
In priklopil bi rad na intel little fals 2...

lp

urosh ::

No, to pa sta priklopa ki gresta z njega zadaj. En je sata prenos, drugi pa napajanje:



lp

misek ::

Pa res. Očitno je oni adapter na mojem linku za kakšen drugi tip (iz prenosnika?).
Morda bi lahko uporabil kar dva navadna konektorja, ju malo pobrusil in zlepil skupaj?

urosh ::

Težka bo... Kot je razvisno zgoraj iz slike je en za prenos podatkov, drugi pa za napajanje... In rabim konektor kot je zgoraj na sliki...

misek ::

Imaš prav. Ali uporabiš takšen kabel, kot si prilepil sliko, ali pa uporabiš dva kabla (data in power posebej). Ampak za power ni 15 pinski, ampak samo 6 6-pin Slimline Serial ATA power. Sam kje ga dobiti v SLO?

urosh ::

Jup. Kje???

misek ::

Na tvojem mestu bi kontaktiral MediaCar, pa morda kje dobijo. Saj vendarle prodajajo podobne stvari.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tehnična pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
231314 (915) abazuu
»

Adapter USB - SATA / IDE (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
595432 (4706) T-Mac
»

USB 3.0 dvakrat hitrejši (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6919578 (15197) Lonsarg
»

Kje dobiti?

Oddelek: Strojna oprema
213527 (3093) Karen
»

Trdi disk WD 80GB

Oddelek: Strojna oprema
143367 (3116) Maverick33

Več podobnih tem