» »

DRIVERJI za MREZNO: COMPEX RL2000 PCI

DRIVERJI za MREZNO: COMPEX RL2000 PCI

mrTwelveTrees ::

DRIVERJI za MREZNO: COMPEX RL2000 PCI

mi alhko kdo zrihta te driverje -

na strani od COMPEX-a jih ni !

sem najdu ene na altavisti, za win 95 pa v ME delajo zelo cudno - klicaj - niso pravi...

na driverzone.com sem šel na stran od compexa - tam pa jih ni za to mrezno ! kera.....

ima kdo to mrezno ?

mam WINDOWSE ME

mi jih lahko kdo poslje na mail

hvala
  • premaknil: andrej ()

VASkO ::

mislim, da ma ta kartica realtekov cip gor, potemtakem pojdi na realtekovo stran (googlaj), za cip pa najprej poglej na kartico, kaj na njem pise

Switch ::

Kateri operacijski sistem pa imaš? Sam imam namreč isto kartico, pa mi dela vse v redu na vseh platformah razen na Win XP. Poslal sem e-mail, direktno v nemčijo, kjer je zastopstvo za Compex, pa so mi rekli, da bi ta kartica morala delati s temi driverji tudi na Win XP, samo da podpisa s strani MS pač ni. Bili so celo tako prijazni, da so mi driverje dodatno poslali8-O

mrTwelveTrees ::



HVALA vsem, driverje sem dobil :)

gumby ::

Ja, pri Compex-u so face. Jaz sem enkrat pisal direkt v Tajvan, ko sem iskal gonilnike za BeOS (zelo optimistično, vem:D). Odgovorili so mi, da gonilnikov za BeOS ne razvijajo, delovalo pa bi naj z tistimi za Novell-ove kartice. In tudi je...

BroTheR ::

Jaz mam enako mrezno s katero sem imel v xp-jih probleme. Pol pa sem na netu nasel predelane drivere iz win2000 v winxp in zdaj dela super! Ce rabi kdo klik sem


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera mrežna k. je boljša

Oddelek: Strojna oprema
151699 (1254) kekz
»

BeOS ima 10 let (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1549101 (7212) ZetaNeo
»

ali je že kdo imel take težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
11990 (848) Gandalfar
»

BeOS

Oddelek: Operacijski sistemi
201473 (1200) andrej
»

Povezovanje treh računalnikov

Oddelek: Strojna oprema
12993 (798) ns-miha

Več podobnih tem