» »

ali je že kdo imel take težave

ali je že kdo imel take težave

hipo ::

Največkrat se to dogaja pri kopiranju preko mreže, in to v smeri od mene - računalnik se enostavno zresetira. Največkrat se zresetira če poleg tega delam še kaj kar obremeni računalnik oz. disk.

sumil sem ide drajverje, vendar sem že vse sprobal


konfiguracija: XP1600+, plata:MSI, 256 rama, disk seagate 60gb

Skankulja ::

si pomislo na napajalnik?
Neumen človek se zmede ob slehernem glasu razuma.

McHusch ::

pomagalo bi ce bi napisu kero mrezno mas, aneda?:D

verjetno je kriv napajlc, ker ce mas kako cheap mrezno, ti ful obremeni procesor ob kopiranju in ce delas se kej druga zmanjka stroma

druga varianta je pa ce uporablas wintendo 2k/XP. mozno je, da pride do blue screena pa ti pol resetira, izklop Automaticaly Reset on Error (neki v tem stilu) pod System Properties pa pol prepis kar pise na BSoD, verjetno so driverji

hipo ::

napajalnik sem že menjal 300W, v winXP se mi res pojavi blue screen, pol pa se zresetira, kaj je rešitev

hipo ::

če je res napajalnik, kakega mi priporočaš? mam pa res čip mrežno od compexa

McHusch ::

pol ni napajalnik, probi dobit druge gonilnike za mrezno

pa prlimi sem kaj ti napise Blue Screen, pa mal premesaj PCI kartice, mogoc se IRQji tepejo

hipo ::

glej, pod W2k se mi avtomatsko zresetira, pod XP se mi pokaže blue screen - vendar trenutno ne morem pogledat ker mam gor W2k, v katerih se mi ta stvar redko pojavlja, pri XP pa skoraj vsake pol ure, vendar jaz mislim da ni problem v mrežni, ker tudi ko ne uporabljam mrežne se to dogaja, predvsem v XPjih, probal sem že z vsemi drajverji, tak da je res mogoče napajalnik.

hipo ::

ker ko sem imel 230W napajalnik pa mi je kišta friznila, tak da je spet?????

hipo ::

mi lahko bolj natančno obrazložiš ta prejšnji odgovor


druga varianta je pa ce uporablas wintendo 2k/XP. mozno je, da pride do blue screena pa ti pol resetira, izklop Automaticaly Reset on Error (neki v tem stilu) pod System Properties pa pol prepis kar pise na BSoD, verjetno so driverji

McHusch ::

tak bi izklopu to, da bi ti Win2k avtomatsko resetirali in bi lahko v miru prebral kar pise na blue screenu

gres na My Computer, kliknes z desno, das Properties, pa se mal razgledas pa poisces moznost Automaticaly Reset pa das kljukico stran (na zalost ne vem natanco ker zdele laufam Win98)

kaj pa na RAM si pomislu? ce mas vec tablic probi sam z eno, al pa si sposot eno pa probi ce dela

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: McHusch ()

hipo ::

napiše sledeče:

Driver_IRQL_NOT LESS_OR_EQUAL
address DFDC#CDB base at BFDC2000, datestamp 3cea678a-g550dhm.sys

mam grafično matrox g550, ki je nekaj omenjena v zadni vrstici.

Gandalfar ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
495707 (5168) CyberAD
»

Zmešnjava z gonilniki - W7 in XP - ter dual boot problem

Oddelek: Operacijski sistemi
376215 (5820) solatko
»

DFI Lanparty Ultra D ptoblemi z zvokom in resetiranje

Oddelek: Pomoč in nasveti
161379 (1155) sirotka
»

Blue-screen-of-death obstaja tudi v xp-jih

Oddelek: Operacijski sistemi
241675 (1106) Jst
»

Problem XP-jev

Oddelek: Operacijski sistemi
241536 (1009) andrej

Več podobnih tem