» »

Mt. rainer

Mt. rainer

moowy ::

Pozdravljeni.

Posedujem teaca (w524e), ki je z nadgradnjo dobil podporo tehnologiji mt. rainer. :)) Zdaj me pa zanima kaj točno ta tehnologoija podpira in kako jo uporabim. Nekaj malega sem o tem ze slisal, vendar bi vas prosil za dodatne informacije.

LP

Miha

ender ::

inštaliraj si InCD, dobi CDRW disk in ga formatiraj. potem boš lahko ta cd uporabljal kot disketo.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

bastadu ::

Mene tudi zanima, kaj boljšega prinaša ta MR? Sicer pa je ja tista zadeva, ki jo je napisal ender izvedljiva že na navadnem rekorderju?

ender ::

bastadu: razlika je v tem, da ko pri Mt. Rainer datoteko izbrišeš, se ta res izbriše, med tem ko se pri običajnem paketnem zapisovanju le označi kot izbrisana, a v resnici še vedno zaseda prostor
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

JLP ::

Mislm da ta člank kr dobr opiše Mt. Rainer:
CD Freaks - Mount Rainer

bastadu ::

Aha, hvala za informacijo:P

moowy ::

zdravo

Kje pa dobim InCD ??? :\

LP

Miha

bastadu ::

Na CDju od NEROta...

Nutcracker ::

Jest mam eno vprašanje. Nekje sem bral, da ko pečeš z InCD-jem, rabiš tud InCDReader al neki tacga, da ti ga v navadnem CD-ROMu prebere.

JLP ::

Nucaš še EasyWrite Reader
Live long and prosper!

Nutcracker ::

Samo, če jest pol CD-RW dam v drug računalnik, ga ne bo mogel prebrat, razen, če mu na disketi prinesem še ta program. V čem je pol smisel?
Z InCD-jem lohk pečeš na CD-RW skoz raziskovalca tud, če pekač ne podpira Mt. Rainerja, zato mislim, da InCD v bistvu simulira ta standard.

Zgodovina sprememb…

sinko999 ::

Torej da ne bom odpiral nove teme .

Imam TEAC 524E writer ki mi zdaj podpira Mt rainer standard , pa ne morem formatirati CDRW v mt rainer format . V navadni UDF format mi ga sformatira. Uporabil sem InCd od Ahead-a. Pustil sem ga formatirati 2,5 uri , potem pa mi je bilo dosti pa sem resetiral compa pa sem pogledal RW na njem je bila samo tanka sled zapisa. Zanima me če ostalim z istim pekačem deluje mt rainer ali ne . Zanima me v čem bi lahko bila težava , pekač drugače deluje normalno.

LP
Ni? ni ve?no !

krucymucy ::

kolkor jest vem se ta progi, ki bere CD-je posnete v inCD-ju sam namesti iz CD-RWja na disk PC-ja v katerem je

bf4ed ::

Mater sprobajte pa boste znali!
Sem sprobal INCD pa ni ravno najboljše raje uporabim nerota pa posnamem navadno na rw pa še vse povsod ga bere za incd pa rabiš incd reader za druge kište vse to je na nero strani.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako uporabit Mount Rainer pri CDRWjih ????????

Oddelek: Pomoč in nasveti
5918 (852) Jebiveter
»

"Mt. Rainier" (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
565373 (4183) bastadu
»

WinXP in SP1

Oddelek: Pomoč in nasveti
141410 (1049) Tomi
»

Lite-ON 40/12/48 ret VS TEAC 40/12/48 oem?

Oddelek: Kaj kupiti
91092 (860) krucymucy
»

Lastniki TEAC-a 40x Writer-ja!

Oddelek: Strojna oprema
9902 (778) TheJack

Več podobnih tem