» »

Windows 7 bo imel šest okusov

1
2
3 4

mtosev ::

upam da ne pride pred letom 2010, ker bi bilo prehitro.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

bluefish ::

govori se o kocu tega leta. RC menda že avgusta.

trnvpeti ::

ne bo pred 2010, brez skrbi

Snegec ::

Fino. Vendar...

Nikjer sicer ne vidim, da bodo različice kakorkoli deljene na 32bitno in 64bitno verzijo. Bodo potemtakem Windows 7 vsi 64 bitni?

Ali bo pač deljeno še dodatno na 32bitno in 64bitno razčlenitev in bomo na zahodnem trgu imeli 4 različice v dvojnih izvodih :P
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

PrimozR ::

ultimate zame. :)


Explains everything about you...

Kupujem avto. Ne vem kaj je to "fergazer". Torej ga ne rabim ?


Nope :P

Icematxyz ::

Če že potem naj imajo 7 različic. Drugače pa seveda biznis all the way.

OS ki je sposoben istočasno gnati le 3 programe. Koga to farbajo? Katastrofa. Kako naj potem neukemu uporabniku v trgovini prodajalec razloži razliko.

S tem boste lahko imeli prižgan media player, internet explorer in msn istočasno. Vidite ta dražji pa vam omogoča da še celo zraven odprete notepad? In zato je 100 evrov dražji. Pa čeprav vrjetno to ne bo čisto tako ampak vseeno.

Nevem nevem. Meni se takšna poteza zdi katastrofa. Ampak oni so podjetje oni vejo kako se molze denar. To je njihova pravica. Da prodajejo luft. In imajo prav če ga kdo kupi.

opeter ::

Če že potem naj imajo 7 različic. Drugače pa seveda biznis all the way.

OS ki je sposoben istočasno gnati le 3 programe. Koga to farbajo? Katastrofa. Kako naj potem neukemu uporabniku v trgovini prodajalec razloži razliko.

S tem boste lahko imeli prižgan media player, internet explorer in msn istočasno. Vidite ta dražji pa vam omogoča da še celo zraven odprete notepad? In zato je 100 evrov dražji. Pa čeprav vrjetno to ne bo čisto tako ampak vseeno.


Icematxyz, to niti ni tako velik problem, kot nekateri mislite. Poznam kar nekaj (predvsem starejših) ljudi, ki imajo naenkrat odprto le eno okno (beri: aplikacijo). Če imajo odprto še Windows Explorer bodo tapravi program (večinoma Word) takoj zaprli. Zakaj? Ker so bili tako navajeni. Še iz starih časov. Tako so jih učili. Tako so se oni naučili. Nikoli niso uporabljali Amige. Ne poznajo multitasking. Maca še od blizu niso videli. In to svoje znanje še iz DOSovskih časov (ko si lahko naenkrat imel odprt res le en program) so prenesli na poznejše različice sistema Windows.

Tako imamo sedaj situacijo, ko nekateri pametni kupujejo tajnicam pisarniške računalnike z GeForce 9800 karticami... večina tajnic pa ima odprt tri programe: Word, Outlook in morda brskalnik.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Icematxyz ::

No ampak a to pomeni da če boš v traju imel odprt msn in emule naprimer, da boš moral izbirati med tem ali bi odprl brskalnik ali notepad?

BigWhale ::

Ja. Sam trije programi naenkrat? To se vseh moznih messengerjev ne mores odpret... :>

MSN, Yahoo, AIM, Gtalk, Skype, IRC...

bluefish ::

Pa dajte si že dopovedati, da bosta tisti dve najbolj okleščeni varianti na voljo le v t.i. nerazvitem svetu, kjer verjetno ne bodo poganjali p2p programov, msn-ja,... če pa še internet povezave ni.

tinlad3n ::

Pa a kdo koga sili da kupi kaj?

opeter ::

Ja. Sam trije programi naenkrat? To se vseh moznih messengerjev ne mores odpret... :>

MSN, Yahoo, AIM, Gtalk, Skype, IRC...


Uporabiš Pidgina in je problem rešen.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Mavrik ::

Še ena zanimivost kar se tiče Starter editiona... obstaja že tudi Windows XP Starter Edition, ki ima popolnoma enake omejitve. To, da noben tega tule nikjer niti približno ni opazo, precej jasno kaže o tem, kolikor sploh ta edicija pride v poštev za razvit svet. In glede na to, da je niso ukinili, pa mora tudi že nekje biti uporabna in se prodajati a ne?

Preberite si novico še enkrat, na dveh mestih v novici piše, da bodo v prosti prodaji v razvitem svetu dostopne samo Home Premium, Professional in Ultimate.
The truth is rarely pure and never simple.

antonija ::

Zakaj ste nekateri tako prepricani da v "nerazvitem svetu" zivijo primitivna bitja ki ob pogledu na kemicni svincnik vzdahnejo "Aaahhh!!" in zbezijo nazaj v dzunglo?

Tud v najvecjih vukojebinah so ljudje katerih intelekt je superioren vecini uporabnikov tega foruma, njihove sposobnosti se kako zahtevajo vec kot 3 odprte programe hkrati in cisto mogoce je (ni 100% ziher, je pa vseeno mogoce) da se jim bo ta omejitev zdela vsaj nesramna, ce ne ze prap politicno nekoraktno nestrpna.

Osebno sem se vedno mnenja da bi tud oni lahko imeli enake moznosti kot "razviti svet". Je pa res da M# ni RK in da lahko obira dnar od celga sveta kakorkoli hoce, ne glede na to kaj si mislim jaz ali kdo drug.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

bluefish ::

Preberite si novico še enkrat, na dveh mestih v novici piše, da bodo v prosti prodaji v razvitem svetu dostopne samo Home Premium, Professional in Ultimate.


nekaj, kar jaz dopovedujem že v praktično vsaki temi, kjer je bilo omenjenih 6 edicij. Seveda pa je lažje zganjati trola, kot pa kaj prebrati in priznati svojo zmoto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

tinlad3n ::

Če imaš denar nimaš omejitev in lahko kupiš katerokoli verzijo. Belive it.

bluefish ::

Zakaj ste nekateri tako prepricani da v "nerazvitem svetu" zivijo primitivna bitja ki ob pogledu na kemicni svincnik vzdahnejo "Aaahhh!!" in zbezijo nazaj v dzunglo?

Tud v najvecjih vukojebinah so ljudje katerih intelekt je superioren vecini uporabnikov tega foruma, njihove sposobnosti se kako zahtevajo vec kot 3 odprte programe hkrati in cisto mogoce je (ni 100% ziher, je pa vseeno mogoce) da se jim bo ta omejitev zdela vsaj nesramna, ce ne ze prap politicno nekoraktno nestrpna.

Osebno sem se vedno mnenja da bi tud oni lahko imeli enake moznosti kot "razviti svet". Je pa res da M# ni RK in da lahko obira dnar od celga sveta kakorkoli hoce, ne glede na to kaj si mislim jaz ali kdo drug.

Potem bodo pač ti "ljudje katerih intelekt je superioren vecini uporabnikov tega foruma" kupili Professional ali kaj podobnega, saj bodo tudi prisotni na tržišču. Če pa imajo intelekt, bodo tudi vedeli, kaj izbrati in bodo nad povprečjem tega foruma, kjer pol uporabnikov ne loči med Home Basic in Ultimate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

mtosev ::

Windows 7 Ultimate (Vista equivalent: $320)

* Limited OEM and retail availability
* Includes all features of Enterprise

i don't get it?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Icematxyz ::

Ja saj. Vrjetno aspirin za revne države tud nič ni narobe če vsebuje pol krede. In v realnosti je vrjetno res tako. Zato pa je ok.

HeMan ::

Kje v novici sploh piše, da bo mel nerazvit svet omejeno na samo 3 aplikacije? Jst vidim, da bo mela verzija za začetnike in netbooke to omejitev.

Mavrik ::


Osebno sem se vedno mnenja da bi tud oni lahko imeli enake moznosti kot "razviti svet". Je pa res da M# ni RK in da lahko obira dnar od celga sveta kakorkoli hoce, ne glede na to kaj si mislim jaz ali kdo drug.


Jao, daj pojdi si prebrat kaj je točno poanta. Saj majo enake možnosti... oni si prav tako lahko kupijo Home Premium, Professional in vse ostalo. Čist isto kot v zahodnem svetu.

Gre se za nekaj drugega: Home Basic in Starter sta izjemno poceni in delata na zelo zelo šibkih računalnikih. To omogoči, da si lahko ljudje v nerazvitem svetu dejansko privoščijo Windows računalnik, omejitve pa poskrbijo za to, da se to ne zlorablja s strani ljudi, ki bi si komot privoščili "normalne" licence.
The truth is rarely pure and never simple.

Icematxyz ::

Zanima pa me a v zahodnem svetu potem ni revnih ljudi? Oziroma zakaj si ne upajo dati te edicije tudi na evropske police? Če trdite da se pri nas ne bodo prodajale?

Se jim ne splača? Ali se bojijo, da bi se jim ljudje smejali? Tudi reveži.

Zgodovina sprememb…

trnvpeti ::

to je cist stvar od ms
ali dajo zastonj ali za 1000EUR
tvoja stvar je pa, ali bos kupil ali ne
sej lahko pac kupis osx, ce zelis

Mavrik ::

Zanima pa me a v zahodnem svetu potem ni revnih ljudi? Oziroma zakaj si ne upajo dati te edicije tudi na evropske police? Če trdite da se pri nas ne bodo prodajale?

Se jim ne splača? Ali se bojijo, da bi se jim ljudje smejali? Tudi reveži.


Moje mnenje? Ker se jim bolj splača. Tu si ljudje na zahodu lahko z računalnikom privoščijo Home Premium in če ne ponudijo ostalih paketov zaslužijo več. Tam pa bi pač končali na Linuxu.

Njihovo mnenje? Pojma nimam.
The truth is rarely pure and never simple.

LordPero ::

-MS in Apple nista v isti poziciji na trgu, zato ne direkt primerjat
-Ravno tako bi/bo Apple meu več različic, ker prihaja v podobno pozicijo MSu
-Kera mona ne bo mogla izbrat med tremi različicami, kjer ena piše, da je za dom, druga da je za profije in tretja, ki je pač deluxe?
-Države v razvoju dobijo okleščene OSe zelo poceni, daleč bol poceni kot so OSi okleščeni (če kdo rabi u Etiopiji kaj več, pa si lahko kupi več -bolje kot da bi bile samo drage različice, ki jih bi v celi državi kupilo samo par ljudi)
LordPero

trnvpeti ::

ja seveda nista v isti poziciji
imas pac izbiro, in kot kupec pac lahko izbiras
in tudi linux lahko izberes, ce ti je tako ljubse

Icematxyz ::

Kera mona ne bo mogla izbrat med tremi različicami, kjer ena piše, da je za dom, druga da je za profije in tretja, ki je pač deluxe?


Morda tista ki ne zna angleško? In bi morda bilo bolje če bi pisalo

-za doma
-za biznis
-nekaj kar ima na vrhu smetane še jagodo

Se pravi na podlagi teh opisov pa res še jaz vem kaj pomeni in kaj z katero verzijo dobim?

Torej tista mona po moje ne bo vedela, ki ne ve kaj je to trdi disk in ram in grafična kartica. Oziroma katero delo opravlja. Se pravi 50%+ naše populacije?

bluefish ::

Tista nona bo verjetno šla v trgovino, kjer bo tudi kaj vprašala? Verjetno ima tudi sinove, vnuke, ki so v koraku s časom in znajo angleško,...?

opeter ::

Verjetno pa bo za večino ljudi (vševši mene) čisto dovolj Home verzija.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Poldi112 ::

>Kamorkoli sem prišel še nikjer niseb vidu druzga kot windows XP in pa office 2007 ali pa mogoče katero starejšo različico offica.

Pač ne hodiš veliko okoli. Nekaj jih ima še win2000, včasih vidiš celo win98 in linux.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Mavrik ::

Tista mona bo lepo ob računalniku dobila Windows 7 Home Premium, kot je do sedaj dobila poleg računalnika Windows Vista Home Premium ali Windows XP Home. Pa bo veselo stvar uporabljala do menjave.
The truth is rarely pure and never simple.

Icematxyz ::

Tista nona bo verjetno šla v trgovino, kjer bo tudi kaj vprašala? Verjetno ima tudi sinove, vnuke, ki so v koraku s časom in znajo angleško,...?


Zadnjič ravno sem bil v trgovini kjer je ženska okrog 35 let kupovala računalnik in ji je prodajalec po svoje razložil stvari. Moral sem zapustiti trgovino, ker nisem mogel zadržati smeha... Celo prodajalci včasih nimajo pojma. Kako potem pričakovati od povprečnega slovenca da če ma doma S.P. doma da ne rabi biznis verzije?

Oziroma kako bi razložil nekemu "nerazgledanemu" prebivalcu 3 sveta za katere pravite da bodo dobili verzijo ki je sposobna poganjati 3 programe istočasno kaj to pomeni? Da dejansko kupuje mačka v žaklju in da to poseka vsaka distribucija linuxa?

Zgodovina sprememb…

trnvpeti ::

kdo sploh kupi os na "suho" brez racunalnika?
mamca sploh ne bo kupovala to, ampak bo kupila racunalnik
in bo pricakovala, da bo os ze gor,in tudi bo
in se ne bo sama odlocila, ampak se bo nekdo drug namesto nje

Icematxyz ::

kdo sploh kupi os na "suho" brez racunalnika?
mamca sploh ne bo kupovala to, ampak bo kupila racunalnik
in bo pricakovala, da bo os ze gor,in tudi bo
in se ne bo sama odlocila, ampak se bo nekdo drug namesto nje


Aha izbirala pa bo med linuxom in windowsom? ;)

Cilj oz razlog te poteze kot navaja novica je zagotoviti miljardo uporabnikov, ki uporablaj microsoft izdelke.

Torej ta poteza bo morda spet z dogovorom z proizvajalci hardwera "vsilila" neukim uporabnikom izdelek microsofta. Saj brez OS raunalnika ne boš mogel kupiti?

In to smatraš za dobro? Ko pa veš da to vsaka distribucija linuxa preseže? In še več programja imaš na voljo kot dodatek. Pri microsoftu pa bo treba vse dokupiti.

Evo en primer kjer absolutno podpiram in želim da zmaga linux.

bluefish ::

Evo en primer kjer absolutno podpiram in želim da zmaga linux.

Morda že, vendar je tukaj še večja zmeda z ogromnim številom distribucij. Če bi se nekako poenotili, pa bi bilo carsko.

R33D3M33R ::


Gre se za nekaj drugega: Home Basic in Starter sta izjemno poceni in delata na zelo zelo šibkih računalnikih. T


Ja, samo hec je, da vsebujeta še ves bloat, ki ga s sabo prinese ultimate verzija. In to zastonj! Tisti denar, ki je razlika med ultimate in starter verzijo, bodo pa revni porabili za večji disk. Microsoft je res pomislil na vse.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

c00L3r ::

OS X in Windows ne gre primerjat. Zakaj? Če hočem nov OS, lahko grem v trgovino in kupim nove Windowse ali pa OS X. In hitro ugotovim, da ima OS X za isti denar ponuja več. Samo kaj ko pridem domov in ugotovim, da moram za OS X dat še 1000€ za Apple računalnik.

Mavrik ::

Ja, samo hec je, da vsebujeta še ves bloat, ki ga s sabo prinese ultimate verzija.


A znaš tole trditev kako podpret? Po čem sklepaš da so inštalacije sploh kakorkoli podobne?
The truth is rarely pure and never simple.

R33D3M33R ::


A znaš tole trditev kako podpret? Po čem sklepaš da so inštalacije sploh kakorkoli podobne?


Citat iz novice (še enkrat):
With Windows 7, all versions are already installed on the user's PC hard drive, meaning he pays and then "simply unlocks the features," Ybarra said. Total upgrade time should be between seven and 10 minutes, he added.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Icematxyz ::

V tej temi bi pa še rad eno mnenej izrazil. In sicer včasih slišiš da je linux in open source scena za komuniste in da kaj pa delovna mesta? Kako bi preživeli če bi bilo vse zastojn... Pa da če bi Microsoft izgubljal da bi pač toliko pa toliko ljudi bilo brez dela in nevem kaj še vse.

Lep kontra argument temu je spletno programiranje. Ustvarja ogromno izbire, ogromno delovnih mest in možnosti zaslužka, zagotavlja dokaj strm napredek, programesrko neodvisnost, zdravo konkurenco in NI monopol.

Sam menim da če microsoft ne bi bil edini pravi tržni (glede na razširjenost) in največji OS da bi bili uporabniki bistveno bolj zadovoljni. Ker če ne druga fundamentalna ekonomska znanost sistema v katerem živimu govori temu v prid?

nejcek74 ::

ok bom jaz malo obrnil zadeve:

razlog pa je to: še kako potrebujemo ločene licennce, ampak problem je to, da microsoft tega ne ponuja:

- home: ne vem, me ne zanima ampak verjetno polno nekega sranja, ki ti pomaga zapravit čas s slikami, s filmi in z glasbo, ki jih imaš na računalniku. Po možnosti tako da se ti poleg vsakega pop-up z obvestili o delovanju nečesa, pojavi še slika ljubimca-ljubimke/hišnega ljubljenčka/ otroka

- business: no pa nam enkrat naredite uporabno business varianto: nekaj kar je prilagojeno recimo malim poslovnim uporabnikom in omogoča:
nemotečo uporabo (nobenih pop-upov, nobenih vizualnih bombončkov)
sledljivost dogodkov naračunalniku, možnost nadzora
enostavno omejevanje uporabe računalnika, ki je na voljo delavcem
hja saj vem da se vse to da doseči z obstoječo programsko opremo, ja vem da ti bo to pripravil nekdo, ki ima ustrezno znanje ipd, ampak za podjetje s 3,4 zaposlenimi je to ali preveč zakloplicirano ali pa predrago. Že delitev na administratorja/uporabnika pomeni da mora šef enkrat na dan iti do vsakega računalnika pa kako stvar popravit, sem imel pa sem sklenslal. Pa te stvari prirpavljene tako da so vsakemu bizgecu jasne in zanesljive. Za uporabo rovokopača poleg voznika tudi ne rabiš še sistemskega tehnika a ne.

- enterprise: verzije, ki so prilagojene potrebam posameznih podjetij: ven stvari, ki jih ne rabijo itd.

Dokler pa gre za eno in isto stvar, ki jo prodajajo drugače pakirano in z zaklenjenimi funkcijami, pa bomo vsi skupaj imeli grenak okus: ej če se grejo light varianto, naj bo light, ne pa da verjetno nosi s sabo celo sranje normalnih oken.

Ali vam odvetnik tudi preda splošno pritožbo iz katere so samo prečrtani tisti deli, ki niso uporabni, za ceno Vam pa razloži, da je razvoj univerzalne pritožbe 2009.14.22 trajal 14 let ter da je zato cena taka in taka.
Ali vam arhitekt preda počrnjen načrt hiše, vi pa rabite ograjo, hja saj ste dobili 40% popust?

Ja, potem pa pride trg a ne, pa vse uredi. Pa možnost mamo, da kupimo kar hočemo. Hahaha, kupiš lahko samo tisto kar obstaja na trgu in močna podjetja se še kako potrudijo, da na trgu obstaja tisto, kar proizvajajo oni, pa če to rabimo ali pa ne.

Pa programerji malo tudi že odrastite. To, da je programska oprema tako avtorsko in patetno zaščitena ni rezultat neverjetne genialnosti in gromozanskih umskih naporov, ki se zlivajo vanjo, ampak posledica zaščite in lobiranja s katero predvsem ZDA ohranjajo svojo vodilno vlogo v tem poslu.

se opravičujem za tole razburjanje, ampak včasih pa res moram zliti gnev, ko nekateri tako poenostavljate stvari

darksamurai ::

@Icematxyz se strinjam!

Zanimivo je, da se čedalje več podjetij (pisarn) seli na linux. Veliko več jih preklaplja na linux, kot pa v obratni smeri. Med enterprise linux distribucijami Novell svoj SLED trenutno najbolje trži. Ponujajo vse kar pisarne potrebujejo, brez nepotrebnega balsta, je veliko bolj prilagodljiv sistem, je stabilen, ne potrebuje novih računalnikov in povrh vsega ponujajo še dober support. Cena SLED linuxa (support je vštet v ceno)? Nižja kot pri konkurenci, ki bo ukinila support za XPje, za ekvivalenten nov sistem bo pa potrebno kupiti novih računalnikov.

techfreak :) ::

Če so samo tri različe, bo v redu. Čeprav me pa pri njih še vseeno moti, da moraš kupiti WV Business ali Ultimate oz. WXP Pro, če programiraš, ker v Home verzije ne dodajo IISja.

nekikr ::

Najbrž zato, ker HOME userji povečini ne programirjajo ampak imajo računalnik za splošno rabo, kar pa programiranje definitivno ni?

dela ::

Ja. Sam trije programi naenkrat? To se vseh moznih messengerjev ne mores odpret... :>


Ali to pomeni, da bi lahko prihajalo tudi do situacij tipa: ne morete pognati antivirus x, ker že poganjate virus a, virus b in virus c? ;((

darkolord ::

Ali vam odvetnik tudi preda splošno pritožbo iz katere so samo prečrtani tisti deli, ki niso uporabni, za ceno Vam pa razloži, da je razvoj univerzalne pritožbe 2009.14.22 trajal 14 let ter da je zato cena taka in taka.
Ali vam arhitekt preda počrnjen načrt hiše, vi pa rabite ograjo, hja saj ste dobili 40% popust?
Ali vam proizvajalec telefonov proda telefon z boljšim hardverom in z onemogočenimi funkcijami (celo GPS)?
Ali vam proizvajalec avtomobilov proda cenejši avtomobil z onemogočenimi funkcijami?
Ali vam proizvajlec procesorjev proda procesor z onemogočenim cache-om?
Ali vam proizvajalec diskov proda diske s hardversko višjo kapaciteto, pa je onemogočeno zapisovanje na eno ali več površin platterjev?
Ali vam proizvajalec tiskalnikov proda tiskalnik z odlotanim konektorjem za mrežno povezavo in onemogočeno funkcijo?

Wake up.

Zgodovina sprememb…

opeter ::

darkolord, AMD X3 Phenomi so kaj?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

darkolord ::

Procesorji...?

bluefish ::

aka. 4jedrniki z onemogočenim jedrom. Seveda pa primerjava ni enakovredna, saj ti klic na AMD in doplačilo ne prineseta polne funkcionalnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

darkolord ::

Seveda pa primerjava ni enakovredna, saj ti klic na AMD in doplačilo ne prineseta polne funkcionalnosti.
No, ampak lahko bi. Ampak potem bi se uporabniki/kupci počutil nategnjeni (čeprav bi dejansko imeli več od tega).
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 8 prihaja v štirih inačicah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
13938140 (32714) Lonsarg
»

Družinski paket Windows 7 Home Premium (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
698845 (5620) GregiB
»

Program Windows 7 Update od 26. junija

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
63566 (2810) techfreak :)
»

Windows 7 bo imel šest okusov (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
19016414 (11357) bluefish
»

Windows Vista bo izšla v sedmih različicah (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
9411624 (7310) dolfi

Več podobnih tem