» »

Need for Speed: Shift, Nitro & World Online

Need for Speed: Shift, Nitro & World Online

1
2
»

bluefish ::

Polom. "..." - Underground 2 še vedno owna glede naslovov NFS, čeprav Most Wanted ni toliko slabši. Ampak od MW naprej... polom.
Zame osebno je bil zadnji odličen naslov NFS Porsche, pozneje se je še našla kaka izjema, vendar tistega občutka niso nikoli več dosegli.

opeter ::

I wish for remake of The Need For Speed - Torej enke ;)


Podpis! Lamborghini, Ferrari, vijoličasti Diamond Viper, Toyota Supra... pa tisti Warrior, ali kaj je bil (z Cheat kodo), ti so bili hudi... pa avti so imeli notranjost, puščali so sledi na cesti, občutek pri vožnji s tipkovnico je bil fenomenalen.

 Road and Track: The Need for Speed

Road and Track: The Need for Speed





Še vedno nisem dobil odgovora: ali kdo ve, kdaj izide Nitro? Sicer bi lahko guglal, samo se mi ne da.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

kixs ::

Edino kar me je pri enki motilo - zato Remake - prepocasna odzivnost volana. Ce si hotel na hitro zavit, ni slo. Kar pocasi se je obracal. :| A vseeno mi je zakon! 8-)

Pa vedno, ko si se ti ali se je kateri drugi avto dotaknil tebe, je vedno tebe zasukalo. Nikoli drugega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

kixs ::

Malo brskam in cesa ne najdem :O

The Need For Speed XNA - remake enke 8-O Je pa se nisem probal. Aha, ni se cisto do konca narejeno.

Med drugim celotna zgodovina NFS (1994-2007) na YouTube. Lepo se vidi... do Hot Pursuit 2 je cool, nato vse enostavno Downhill :8)

Pa tale posnetek je tudi zakon - TNFS + DosBox + Logitech G25 8-)

Poldy ::

Zabavna igra, ne tako teška kot simulacije, ravno prav.

Za kaj resnega rabis volan. Moram prah pihnit iz svojega :))

PS:
Zadnjic probam G25 in tako kot mi niso bili vsec pred 10-imi leti volani na FFB, mi tudi G25 ni cool. Kok lahko to sploh vozis, ce se skoz neki trese in zavija po svoje?!


Mislim da ni igre, ki bi izrabila potencial G25 volana. Če pa že bi, bi bil pa prepočasen - vrti se prepočasi. Res mi ni jasno kje je finta, da ti na ravnini, če malo popraviš smer, še sekundo ali dve vleče kontra. In če potem spustiš, podivja levo desno. Smešno, vendar edina igra, kjer volan ni divjal cik cak, je bil NFS pro street, pa sem preizkusil GTR 1-ž, Rfactor, LFS, toco, tetris... Določene rešitve so, da nastaviš "centering spring", vendar to ni to.


Opozoril bi ostale, da ni smisla vlagati v G25 ali celo kaj boljšega. Sem naredil celo študijo okoli gonilnikov, pa nastavitev, pa alternativnih gonilnikov... nič ne pomaga. Če že volan, potem takega za 40€ z vzmetjo.

kixs ::

Js uporabljam se Thrustmaster Enzo Ferrari Wireless. Cist navaden brez kakrsnegakoli FFB. Zdej neki berem preview-je za G27. Vidim tudi precejsni padec cen G25 in ne vem, ce si ga ne umislim. V koncni fazi lahko FFB tudi izklopis. Will see...

GLAVNI ::

Ocena: 7-8, nikakor 9, kot jo ocenjujejo nekateri.

Ma kdo za PS3? Lahko kdaj kakšno rundo vsekamo.

jizzer ::

nevem zakaj nekateri tako poudarjate da je SHIFT->SHIT ampak to sploh ni res!!!
Dobra igra je.In nevem zakaj nekateri mislite da so zasrali da so naredili simulacijo in da so zajebali ze pri ProStreet in jih to ni izučilo...NIČ OD TEGA NI RES! Izdala so pač eno serijo NFSjev kjer je simulacija...Torej pridejo na svoj račun tudi tisti ki imajo to radi...
Tudi osebno mam rajši arkadno verzijo :) ampak SHIFTA zato ne grajam...

P.S.: Koamj čakam na World Online :)

__Devil__ ::

P.S.: Koamj čakam na World Online :)


Me too! yay :D

galu ::

Probejte TM Nations, in obžalujte da ste kdajkoli špilali NFS na netu.:))
Tako to gre.

Engineer_SLO ::

tudi jaz sem mnenja,da je igra čisto ok,mogoče je graja na to da se ne da doobro igrati z tipkovnoco,volan je kar nuja za pravo iskušnjo...
to je pač nfs,verzija z dirkališči.čeprav meni osebno nfs 5:porsche najbolj ugaja...

lep izdelek
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

kixs ::

Berserker ::

Glede na na zadnje tri NFS je to končno eden solidni izdelek, vsekakor si zasluži realno oceno 7.5 , grafika res ni neki biser ampak je vseeno spremljiva, igrat se najbolj splača in priporoča iz cockpita ker se za volanom čuti največ efektov pa najboljši občutek vožnje, tretjeosebni pogled je podn , glede na menenja enih bi povedal da to vsekakor ni simulacija. Najbolj moteči element je bil da si z drvenjem po travi izven proge skorajda enako letel kot na progi pa da poškodbe nimajo nikakeršnega pomena, avtomobili pač enako letijo.

PARTyZAN ::

Seveda poškodbe nimajo nikakršnega pomena, če si feature izključil.

Ta NFS je prvi dober NFS v zadnjih parih letih.

ahac ::

Ne, ne. On ni izključil poškodb. Po prvi vožnji ti avtomatsko nastavi težavnost in pri tr33ku je vse nastavilo na easy. Zato ima tud poškodbe na off. :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

__Devil__ ::

NFS Shift DEMO


http://www.shacknews.com/onearticle.x/6...

lp


zakaj DEMO? eni smo jo že pol obrnili :D

destroyer2k ::

__Devil__

In zarad takig kot ste vi imajo firme minus.

__Devil__ ::

uuu to pa ja :D

Dr_M ::

In zarad takig kot ste vi imajo firme minus.


Katera pa ima minus sploh?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

GLAVNI ::

... grafika res ni neki biser ...


Ja na PS3 res ni ne vem kaka super grafika, v primerjavi z GT5p se skrije, vendar je pa en na enem forumu prilepil slike PC-ja (specifikacij ne vem).

Poglej tole:












Valvoline ::

Grafika je super,nič ne cuka tako k prejšni NFS.Vendar sam špil je katastrofa,še posebej kontrole in obnašanje avta. GRID še vedno brez konkurence.

GLAVNI ::

Valvoline, s pravimi nastavitvami se da obnašanje avta priližati tistim v GT5p.

- all deadzones: 0
- steering sens: 100
- accel sens: 25
- brake sens: 12
- speed steering sens: 0%
- FF: 10 (kak ti paše)
- turning: 900

xabre ::

A se da tut za tipkovnico kaj nastavit, ker gas, bremze volan, vse z zamikom dela in mi para živce.

kixs ::

"Prave" simulacije ne mores, niti ne bi smel, spilat s tipkovnico.

bluefish ::

Seveda pa to ni simulacija v pravem pomenu.

__Devil__ ::

Ker te lahko zaprejo recimo.

Berserker ::

Vau tipični wow fanboy tipa ahac se mora takoj oglasit !
Imel sem ker dosti stvari izključenih ker so seveda bile samo v napoto, rad bi pokazal screen kot dokaz vendar žal nimam pojma kako ti pokažem sliko iz xboxa tukaj na pc-ju. Sicer to ni nevem kako dobra primerjava ampak dirt2 ima sam cockpit precej boljše narejen.

djordjevic ::

Poskusil NFS, pa ga GRID nese, kolikor je dolg in širok.
No grave is deep enough to keep us in chains.

AapocalypseE ::

Igram nov NFS na PCju, vse na MAX. in dela lepo tekoče. Grafika je super, ampak kot že rečeno GRID ga nese. :)

Engineer_SLO ::

nese ga v prijaznosti do igranja,o kakšni simulaciji pa v grid ni govora....
tudi v shift je vse bolj arkadno,vendar se da z nekaterimi nastavitvami kar približati večjemu realizmu..
nekaterim pač to ne ugaja,tudi sam imam grid rajši,vendar prav na račun arkadnosti... :)

pa multi v gridu seka....
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

laught ::

Pa tale špil je totalna kopija forze(demo forza:))) oziroma proba kopirat forzo pa ji še dosti manjka,proge so iste nekatere so dobesedno do milimetra isto zmodelirane pa še bi se najdlo kaj,drugač pa proti lanskemu nfsju je dost boljši, drugače pa še kr solidn špil.

MKC00 ::

driftanje je pa res grozno(vsaj meni ne gre). zadrifta me v travo še pred ovinkom :D

win64 ::

Je že kdo proval v Shift z gamepadom upravljat menije?
Levo desno gor dol že gre, v redu in nazaj pa mi nekako ne rata

In kako zaboga greš na sredi dirke nazaj v glavni meni?

AapocalypseE ::

Jaz sem sprobal z gamepadom od Xboxa 360 in vse lepo dela.

Zgodovina sprememb…

win64 ::

Ja kje maš za "vredu" in "nazaj"?

sthep ::

Ja men na gamepadu Logitech rumble pad tud ne dela ESC in ENTER. Ali se da to nekak naštimat?
E6750@2,66MHz //asus 8800gts 320mb//patriot 2X1024 MB //Pinnacle TV tuner

win64 ::

Da se preko logitechovega gaming profilerja, samo bi bilo lepo, če se bi tudi brez tega dalo poštimat

darkomb ::

ali igra kdo igro shift? sem prišel do 50 levela in mi noče odpret novih sob ker nimam prevega avta. a kdo ve kaj je treba narediti?
hvala

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: darkomb ()

MKC00 ::

kupi pravi avto?
oz. odpre ti nove sobe če narediš določeno št. dirk pod tisto serijo?

darkomb ::

ja to mi je jasno sam ne vem keri je pravi avto ko jih je pa tako veliko mi pa noče odpreti v sobi 4 so pod sobbe in 4 v njej so pa 6 stez in ne vem keri je pravi avto

MKC00 ::

če je morda WORK(shop) ali kateri so že, potem moraš kupiti enega ki ima tam oznako W in potem ga upgrade-aš z vsem možnim in nakoncu pritisneš še 'backspace' da postane WORK(karkoliže)

darkomb ::

ali lako bolj natančno razložiš
če pa igraš mi pa prosim povej kateri avto imaš v sobi 4 podsoba 3- works restricted competition 0/81


če je morda WORK(shop) ali kateri so že, potem moraš kupiti enega ki ima tam oznako W in potem ga upgrade-aš z vsem možnim in nakoncu pritisneš še 'backspace' da postane WORK(karkoliže)

MKC00 ::

Lamorgini murcielago - z vso nadgradnjo seveda.

thebaloh ::

Robert_S je izjavil:

Ali lahko nekdo proba Brands Hatch Indy s 15 avti , vse na high in pove kakšen ima fps na štartu. Jest imam samo 18 fps.Zanima me,ker eni pravjo , da jim špil ful leti.


Galaxy je izjavil:

Pravkar sem probal Shift, in moram povedati da še grše grafike - podrobnosti avtomobila, okolica - nisem videl pri novejših igrah. Sramota se da v letu 2009, oz. koncu leta 2009 še vedno najdejo debili, ki ne vedo ustvariti kanček realnosti. Race Driver: GRID FTW!

In, kako se vam zdi Shift? Še eden v vrsti polomov serije NFS ali končno obrat na bolje?

Polom. "..." - Underground 2 še vedno owna glede naslovov NFS, čeprav Most Wanted ni toliko slabši. Ampak od MW naprej... polom.

Dr_M je izjavil:

Gladko, to ima vsak svoje predstave.
Jaz sem nastimal vse max, 4x fsaa 1280x1024, pa fraps kaze 35-45fps, kar je komaj zadovoljivo.

bluefish je izjavil:

Polom. "..." - Underground 2 še vedno owna glede naslovov NFS, čeprav Most Wanted ni toliko slabši. Ampak od MW naprej... polom.
Zame osebno je bil zadnji odličen naslov NFS Porsche, pozneje se je še našla kaka izjema, vendar tistega občutka niso nikoli več dosegli.

galu je izjavil:

Probejte TM Nations, in obžalujte da ste kdajkoli špilali NFS na netu.:))




No takole malo sem prebiral tele vaše ..... pomisleke in mnenja!
Moje je takšno!
- igral se m recimo davno že GP3 legendarna in gp4... zares dobra grafika za tiste čase.... prešpilal vse NFS-je in recimo da malo pokomentiram tega zadnjega SHIFT
- moji FPS-ji so pri resoluciji 1920*1080 + vse na high + 8×AA (slika
)
v igri 60 - 100 odvisno ali sem na štartu sam ali je več avtov + sonce okolica itd ( slika
)
- grafika je zelo odvisna sploh detajli če so vključeni vsi bonbončki :) je pa res da igra zahteva za tako grafiko kar požrešno mašino....še moj sistem pri kakih dimnih zavesah malo počepne!
- sama vožnja je odlična in kar precej doterana glede na prejšnje NFSjeve izdelke ki je bil važen samo gas pa 200Km/h v ovinek
tukaj je zares to dobro narejeno upam da bo podobno tudi pri novi F1
- avtomobili odlični in po voznih lastnosti tudi primerno zahtevni za vozit kar se zelo strinjam, kajti ne moreš v ovinku pribit gas do konca na avtomobilu ki ima 400 konjev! Meni je zato ta igra tudi zelo zanimiva saj moraš dobro premisliti kater avto boš kupil da ga boš sploh lahko na večini stez dobro uporabil ( recimo bugati + kratka proga + ovinki = POLOMIJA ) kar pa se tiče ravnin je pa zakon poleg Paganijev ki so za moj okus 1A tudi v realnem svetu (TOP GEAR si poglejte)
- mnogi na tem forumu se mi zdi da še niso vozili kakih močnih avtov in potem bi lahko sodili o realnosti NFS zadnje in ostalih NFS-jevih izdelkov, čeprav je avto na cesti razred zase...pustimo to
- zvok meni se zdi kar primern glede na ostale dirkačine ki sem jih igral....poslušno ni kaj
- proge oziroma dirkališča se mi zdi da so izredno doterana
- agresivnost pri vožnji ostalih tekmovalcev na čase zelo močna, naprimer ko se gre pa za ravninsko dirko 1:1 se pa skorda čelno zaletiš v nasprotnika pa on še vedno svojo pot fura...tle je en minus
- drugi minus pa bi dal, ni nobenega pomagala če voziš v zaveterju .... škoda

- še eno vprašanje vsem na tej temi:

recimo proga Nurburgring/Nordschleife koliko je vaš najboljši čas in kateri avto ste vozili

LP
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need For Speed: Most Wanted (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
68455767 (1960) mtosev
»

kloniranje diska

Oddelek: Programska oprema
111323 (202) solatko
»

Need for speed

Oddelek: Igre
385974 (5146) bambam20
»

Need For Speed: World (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17625071 (16800) Luka321
»

Has not passed windows logo testing?

Oddelek: Zvok in slika
151509 (1318) simejanko

Več podobnih tem