» »

Need For Speed: World

Need For Speed: World

1 2 3
4
»

fr4nc ::

A Vam delajo serverji?
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

subby ::

subby ::

Mel sem za zapravt 280k. Star card pack za keš je, kot piše v patch notes preimenovan v Mystery performance pack, medtem ko je nov pack Skill pack. Star še vedno stane 50k, nov pa 30. Od petih Performance packov sem trikrat dobil part; pred patchom še nikoli nisem dobil parta v teh kartah.

tribething ::

Pred kratkim sem v card packu za 50k dobil celo ultra part (t3).

tribething ::

Zelo malo Slovencev srecam v igri, zato vas naprosam, ce mi date vase nick-e v nfs-ju, da vas dodam za frende, al pa vi mene dejte. Moj je isti kot tukaj (TRIBETHING). Ce je kdo za...jest sem za akcijo :D Igram redno, hehe...
Lp

subby ::

Jaz se ga bom najbrž počasi naveličal.
Špil oglašujejo kot free2play, ampak je totalen payOrHack2win.
Pa namesto, da bi z denarjem, katerga dobesedno molzejo od igralcev, kej naredil v razvoju špila, kot je izboljšanje stabilnosti clienta, popravilo pursuitov(ki so totalno neigralni iz večih razlogov), oni raje v igro dodajajo nove avtomobile, s katerimi potem naprej molzejo denar.

fr4nc ::

tribething je izjavil:

Zelo malo Slovencev srecam v igri, zato vas naprosam, ce mi date vase nick-e v nfs-ju, da vas dodam za frende, al pa vi mene dejte. Moj je isti kot tukaj (TRIBETHING). Ce je kdo za...jest sem za akcijo :D Igram redno, hehe...
Lp

Te bom dodal... mogoče greva kaj skupaj.
A maš Xfire - lahko na ZS?

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

Dober dan ::

Pozdravljeni. Zelo se mi je zaluštalo igrati eno dirkačico tako malo online. Pa sem se spomnil na tole igro ker druge ne poznam.. Jaz sem to igro igral ko je prišla ven.. torej imam račun na levelu 9. Plačevati za dodatke ne mislim. Torej me zanima so kaj dodelali igro in lahko igramo kaj več zastonj? Se mi splača iti igrati ali naj raje pustim igro tam nekje v kotu?

subby ::

Pusti v kotu. Od releasa je šlo vse sam še navzdol. So sicer dodal team escape, kjer 2-4 igralci vozijo sprint s policaji. Spremenil so skille, tko da leveli niso čist za nič druzga več uporabni kot pa za odklep prog ter avtomobilov, katerih je itak 95% samo za €.
Treasure hunt je tud beden. Prvih par dni je kul k maš ker dan 100% part drop, pol naprej je pa vse random in so skoraj vsi sam nepotrebni skilli.

Dober dan ::

Aha torej je igra nezanimiva in brez da bi kaj kupil pri njih ne morem do boljših avtomobilov?

subby ::

lahko, če se ti da farmat dve leti 24/7 in met pri tem ogromno sreče

Dober dan ::

Toliko o tem kako je free game...

Dober dan ::

Samo to me še zanima.. mogoče je tema faljena.. katero dirkačico se pa lahko igra tako malo preko neta s prijatelji (neplačniško seveda)?

Truga ::

subby ::

Zgleda zanimivo.
So pa v nfsw iz včeraj na danes dal še en patch, ki ne fixa ničesar pomembnega in doda en avto.
Kar hud tier2 avto, ki bo zdaj nekaj dni zastonj. Popoln za kakšne low lvl igralce brez denarja.

Dober dan ::

Hehe jaz sem se odločil malo igrat to zadevo vseeno. Nekaj tekem in sem že lvl 14 in imam čez 300k denarja. Sicer ne vem kdaj lahko kakšen avto kupim itd ampak okej. Igranje ni ravno težko glede na to da imam mazdo skoraj nič predelano in kar solidno zmagujem. S katerim levelom lahko kupujem tier 2 vozila? Prej omenjeni caminoti (avtomobili tier 2) so trije tako da ko bom kupoval, ne vem katerega naj kupim... pač best buy me zanima... In pa kateri avto so dodali? Nisem prje nič prebiral avtomobilov tako da ne vem.

Zgodovina sprememb…

Dober dan ::

Pa še nekaj me zanima. Če želim kupiti nov avto moram najprej prodati svojega? ker nikjer ne vidim gumba buy. Samo preko boosta gre nakup..

vorantz ::

zato kr ene modele lahko samo s tem kupiš
ponavadi predelana verzija kakega avta, ki ga lahko kupiš igrinim denarjem (premikaj se naprej po modelih ene znamke)

sicer pa ti osebno priporočam, da nabaviš mazdo rx-7 ko začetna mazda ne bo več dovol

Dober dan ::

vorantz je izjavil:

zato kr ene modele lahko samo s tem kupiš
ponavadi predelana verzija kakega avta, ki ga lahko kupiš igrinim denarjem (premikaj se naprej po modelih ene znamke)

sicer pa ti osebno priporočam, da nabaviš mazdo rx-7 ko začetna mazda ne bo več dovol


Sedaj sem si kar privoščil ta avto ki je zastonj in ni tako slab. Čeprav mi pa bolj ugaja igranje z TIER1 avtomobili. Nimam še dovolj skilsa za Tier2, sem pa že skoraj lvl 19.

c00L3r ::

Še igra kdo NFS World? Jaz sem prejšnji teden lepo zbiral in-game-cash, da bi si lahko kupil predelanega VW Scirocco-ta za 80k. Danes se prijavim in vidim, da ga ni več za kupit, ampak je samo čisto navaden VW Scirocco za 175k :( Prav tako so spremenili kategorije avtomobilov, ti niso več Tiar, ampak so zdaj Class-i. Malo sem razočaran nad tem...

subby ::

Ja z vsakim patchom poslabšajo špil. Dejansko ga je bilo v beti še najboljš igrat. Potem pa sam še navzdol.
Ko je zadnji patch prišel ven, sem ga probal. Razočaranje totalno.

nofaith ::

a kdo igra?
moje ime je N33DSOME12PWN
naj me doda
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

đenna ::

ful me zanima glede hekanja kak se da to naredit

Dober dan ::

Ful ti bo kdo razlagal, kako hekaj.. Kekec en.. pojdi k Pehti

menjalnik ::

Na youtube najdeš veliko vodičev, tudi sam sem igral to igro pa nikoli nisem rabil zraven "programčkov"

Luka321 ::

Če še kdo špila me dodejte za prjatla SPEEDLUKA18 :D

Luka321 ::

https://www.facebook.com/play4freeredee... na tej strani najdete kode iz teh kod lahko dobite kak dober avto za vedno ali pa za 7 dni.
Kode vnesete na nfsw-strani
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need for speed - Hot Pursuit (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11817240 (5159) B34ST
»

Need for Speed Payback (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
699350 (5947) oo7
»

Need for Speed (2015) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27841773 (28271) bambam20
»

Need for speed

Oddelek: Igre
386092 (5264) bambam20
»

Need for Speed: Shift, Nitro & World Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9313062 (9287) thebaloh

Več podobnih tem