» »

Need for Speed: Shift, Nitro & World Online

Need for Speed: Shift, Nitro & World Online

«
1
2

AapocalypseE ::

Pred nekaj meseci, ko smo poročali o zaprtju razvijalskega studija Black Box, kjer so izdelali zadnja dva dela Need for Speeda je bila ta serija (nekoč) dobrih dirkačin pod velikim vprašajem glede morebitnih nadaljevanj. Keith Munro, glavni mož marketinga pri EA je danes izdal presenetljive podatke o nadaljevanju serije Need for Speed. Kljub zaprtju razvijalskega studija Black Box, bodo pred koncem tega leta izšli kar trije novi deli igre Need for Speed! Vsak del se bo osredotočal predvsem na en način dirkanja. Poleg tega, pa bo izšel tudi prvi Need for Speed za Nintendo Wii.

Najboljša "hardcore" različica bo Need for Speed: Shift. Izdana bo za PC, XBOX 360, Playstation 3 in PSP to jesen. Način igre bo osredotočen na realno upravljanje z vozilom, torej se pričakuje odlična simulacija. Need for Speed: Shift bo izdelala ekipa Slightly Mad Studios. Iz slike gre sklepati, da bo grafika naravnost fantastična!



Za oba Nintendova sistema (DS in Wii)bo izšel, Need for Speed: Nitro. Izdelali ga bodo v studiju EA Montreal iz Kanade. Igra bo menda neverjetna arkada, z velikim poudarkom na predelavi (customization) vozil. Izide enkrat jeseni.



Proti koncu tega leta lahko pričakujemo še tudi zadnji del iz tria novih Need for Speed-ov. Igra s prostim drvenjem skozi ovinke in po vseh mogočih cestah, bo masivna večigralska dirkačina. Govorim o Need for Speed: World Online. Šlo bo za ZASTONJSKO igro, osredotočeno na prosto dirkanja po virtualnem svetu. Del igre bodo še vedno izdelali pri Black Box studiu (ki se zapira marca), del pa EA-jev online studio v Singapurju. V World Online bo velik poudarek na kustomizaciji vozil, poleg vozil pa si bo mogoče urejati tudi vaš online profil(avatar). Torej podobno kot v Test Drive Unlimited. Igra bo letos poleti najprej izdana v Azijskih državah, konec leta pa jo pričakujemo tudi drugje.



VIR: slo-gamer
  • zavaroval slike: Tilen ()

Valvoline ::

Vrjetn bo isto sranje k Prostreet in Undercover.
Pokopal najboljšo dirkaško gaming serijo.

destroyer2k ::

StreetRacer

NFS shift bo tudi še sodeloval v razvoju dice, to je EA potrdil.

Berserker ::

Da bo to prvi NFS za wii sej pa je že proshit bil gore.

LeXani ::

sranja kar še ni konec.
Čas prve prijave 04.11.2005

laught ::

Tole bo sucks,rajš čakam na forzo 3 pa gt5.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

bluefish ::

Vsekakor nimam velikih pričakovanj. Zadnji NFS, ki je imel kolikor toliko dobro igralnost in hkrati dober poškodbeni model, ki je tudi vplival na vožnjo, je bil Porsche Unleashed.

Berserker ::

Jep men je bil še edino tisti dober ko te je prvič začela policija lovit pa je blo ful dober.,

laught ::

Meni pa bil most wandet zadnji nfs ki mi je bil všeč.zdaj pa dvomim da mi bo še sploh kdaj keri.

AapocalypseE ::

destroyer2k, ne meni tega govorit! Jaz sem samo skopiral novico.

destroyer2k ::

StreetRacer

Jaz sem samo dodal kaj je EA potrdil.

Alexandro ::

Sej, glih to je ta fora...prašički molzejo ta zadnji denar iz nfs serij!!! Najbolš nfs, pri katerem si lahko predeloval avte je bil most wanted in mi še vedno je...pa sej tud Undercover ni tako slab, ampak ProStreet in pa kot zgleda tudi Shift, sta že ali pa še bosta: NFS ProSh*t in pa seveda tudi veličastni NFS Shi(f)t. Se opravičujem zaradi jezika, ampak, kot pravijo, resnica boli!:'(

Aja, pa ni smisel NFS-jev ILEGALNO ULIČNO dirkanje??:|

Edin tale, NFS: World Online ne zgleda tolk slabo:)...ampak videz lahko vara!:(

Zgodovina sprememb…

kixs ::

Glede na to, da sodelujejo v razvoju avtorji iger GT Legends in GTR 2, je lahko tale NFS celo presenecenje, ki ga cakam ze kar nekaj casa 8-)

Govorim za Shift verzijo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

opeter ::

Podpis pod kisx97-ov post. Tazadnji NFS mi po prvih vtisih deluje podobno kot prva igra iz serije iz leta 1995 - Road & Track: The Need for Speed. Občutiš hitrost. Edina prava igra iz serije NFS, ki je imela "tisto vzdušje/občitek hitrosti". Grafično je bilo sicer to nadgradjeno v NFS 2.

Pozneje se je v fragmentih ta občutek pojavil še NFS: Porsche (2000), žal pa v nobeni drugi.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

mtosev ::

NFS 4 je meni se vedno The Best NFS of all time. MW je bila tudi ok. :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Steinkauz ::

Najbolš je NFS: Porsche, pa mogoče kakšen del pred njim. Vsi ostali so za en drek, vsaj kar se vožnje tiče. Ok rihtanje avtom je enim kul, men je blo mogoče na začetku Undergrounda, pa še to se naveličaš.Tle sm tut nehal NFS serije špilat. No pred kake pol leta sm probu Undercover pa lahko sam lol rečem. 300kmh/h v ovink, no problem, sam nitro je treba vžgat :\

Dr_M ::

En kolega se je spravil pred kratkim NFS: Prosche igrat in edini komentar je bil - kot da bi en kurcev fliper igral. >:D
Edini res dober nfs je bil NFS:SE. Od novejsi pa underground in underground 2. Ostalo je brez veze.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Outsajder ::

Temu bi raje rekel need for speed:shit ker so usi nfsji isti.

ripmork ::

Need for speed-a ala "fast & furious" že dolgo ne prebavljam, tole bi pa znala biti precej drugačna pesem (drug razvijalski studijo, poudarek na simulaciji, realne proge, etc...) bomo videli. Kar se grafike tiče izgleda top zadeva. Naslednje leto izide Codemastersova inkarnacija f1 simulacije, pa še kaka druga nova dirkalna simulacija se bo našla... če bodo dobri vtisi, bo morda končno cajt za nakup močnejše grafične in novega volana:D

Berserker ::

Jejej simulacija kaj men se zdi da je tip norel z avtom še bolj kot pri undercoverju kr zaporedoma je prehiteval z 200km čeprav je drgnil ob ograjo, ali pa tam ko se zaleti avto mal obrne pol pa normanlo pelja.

PINki ::

bump!

bluefish ::

In, kako se vam zdi Shift? Še eden v vrsti polomov serije NFS ali končno obrat na bolje?

Kron ::

Jutri izide, a ne?
=**=C64=**=

bluefish ::

Uradno, ja.

Kron ::

Baje, da naj bi bila bolj "realna" simulacija.
=**=C64=**=

Kron ::

Ocene iz wiki:

Publication Score
Eurogamer 7/10
Game Informer 8/10
GamePro 4/5
GameSpot 7/10
GameSpy 5/5
GameTrailers 9.1/10
IGN 9.0/10
Official PlayStation Magazine (US) 9.0/10
Official Xbox Magazine 9.0/10
TeamXbox 9.0/10
VideoGamer.com 8.0/10
X-Play 5/5

Boljše ocene glede na Undercover, Carbon in ProStreet.

Z ocenami se nekako približa MostWanted-u.
=**=C64=**=

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kron ()

PINki ::

Meni je vredu, samo avti preveč hitro zgubljajo traction, četudi so potrebni sistemi vklopljeni.

Rotaidal ::

Ja... zadeva je baje celo solidna za igranje:)

Dr_M ::

Zdej pa nevem, ali je BMW res tako zanic ali je samo spil tako glup, da z 33km/h letis iz ovinka.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Kron ::

Demo ne obstaja? (zaradi EA politike???)
=**=C64=**=

__Devil__ ::

Imam igro naloženo ORIGINAL in je kar dobra no. Sicer ni zaj neke za hvalit nevem kak je pa solidno zaenkrat. Nisem še kaj veliko igral =)

kixs ::

Vceraj probal na hitro... samo na tipkovnico, ampak res potrebujes volan - glede tega se ze obnasa bolj kot "simulator" ;)

PS:
Kdaj pride ven Test Drive Unlimited 2?!? - to rabim :D

opeter ::

Kdaj izide Nitro?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

__Devil__ ::

a bo free multiplayer kaj naštetega v naslovu?

Rotaidal ::

Demo ne obstaja? (zaradi EA politike???)


Expected release date is late September / early October.

http://www.nfsunlimited.net/news/view/1...

Robert_S ::

Ali lahko nekdo proba Brands Hatch Indy s 15 avti , vse na high in pove kakšen ima fps na štartu. Jest imam samo 18 fps.Zanima me,ker eni pravjo , da jim špil ful leti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robert_S ()

__Devil__ ::

Uuu z audijem gre v nulo vse z predelanim :P. Samo gameplay na tipkovnici pa sux za mene -.- . Ne znam vozit na topkovnico pač.

Galaxy ::

Pravkar sem probal Shift, in moram povedati da še grše grafike - podrobnosti avtomobila, okolica - nisem videl pri novejših igrah. Sramota se da v letu 2009, oz. koncu leta 2009 še vedno najdejo debili, ki ne vedo ustvariti kanček realnosti. Race Driver: GRID FTW!

In, kako se vam zdi Shift? Še eden v vrsti polomov serije NFS ali končno obrat na bolje?

Polom. "..." - Underground 2 še vedno owna glede naslovov NFS, čeprav Most Wanted ni toliko slabši. Ampak od MW naprej... polom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Galaxy ()

Steinkauz ::

Če pa tle grafika ni huda pol pa tut ne vem...
In bmk me za grafiko. Meni je dejansko eden najbolj zabavnih NFS, ker je malo težji.
Vse od Underground(included) naprej je bil čisti šrot od NFS. Eni samo kičanje avta pa furaj 200 v ovinke...

Vsi ki trpimo na tipkovnici, uporabljajte obe roki. En gas/bremza, druga levo/desno. Precej lažje furat.

opeter ::

Galaxy, pa kaj ti je? Grafika je po slikah sodeč huda!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

__Devil__ ::

Slike povejo marsikaj kar ni realno.

Zgodovina sprememb…

Dr_M ::

Grafika je kar uredu, samo zahteva pa tudi precej mozno graficno.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Galaxy ::

Vrjemi da gladko deluje na 1680x1050 na vse MAX. In je grafika bruhanja vredna (če gledamo da se bližamo letu 2010). Še Crysis iz leta 2007 ima boljšo grafiko. Vglavnem občutek imaš kot da voziš neki modelček avtomobila in ne pravi dirkalni avto. (kot pri npr. GRID)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Galaxy ()

Steinkauz ::

Mal pretiravaš. Pač grafika ni neki specialna, je pa čist ok. Zvoki so mi všeč, špil je kul.
Bolš kot 90% NFSjev do zdej

Dr_M ::

Gladko, to ima vsak svoje predstave.
Jaz sem nastimal vse max, 4x fsaa 1280x1024, pa fraps kaze 35-45fps, kar je komaj zadovoljivo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

__Devil__ ::

Vredu špil je. Zaj pa mir. Raje povejte kake zanimivosti v igri, ki ste jih srečali.

kixs ::

Za kaj resnega rabis volan. Moram prah pihnit iz svojega :))

PS:
Zadnjic probam G25 in tako kot mi niso bili vsec pred 10-imi leti volani na FFB, mi tudi G25 ni cool. Kok lahko to sploh vozis, ce se skoz neki trese in zavija po svoje?!

PINki ::

neznam driftat :'(

ZaOstali ::

Mal pretiravaš. Pač grafika ni neki specialna, je pa čist ok. Zvoki so mi všeč, špil je kul.
Bolš kot 90% NFSjev do zdej

A še vedno slabši od 10% NFS. Potem ti to pove da je igra še vedno slaba (glede na to da je 90% nfsjev slabih).
10% še ne zdigne povprečja.

kixs ::

I wish for remake of The Need For Speed - Torej enke ;)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need For Speed: Most Wanted (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
68455766 (1959) mtosev
»

kloniranje diska

Oddelek: Programska oprema
111323 (202) solatko
»

Need for speed

Oddelek: Igre
385974 (5146) bambam20
»

Need For Speed: World (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17625066 (16795) Luka321
»

Has not passed windows logo testing?

Oddelek: Zvok in slika
151509 (1318) simejanko

Več podobnih tem