» »

razni modificirani XP-ji.

razni modificirani XP-ji.

maxum ::

ker "obstaja" precej različnih verzij Xp-jev itd. z dodatki tako v registru kot v softweru, me zanima najlažja opcija preverjanja npr. "osnovnih komponent, kot so: framework.net 2 in 3 oz 3,5 je zadnja verzija, flash, java itd...

kako bi preveril ali windowsi, ki jih imam to že vsebujejo? in pa npr. spremembo povezave, default mislim da je tcp 10 povezav, včina"spremenjenih" ima 100 ali 1000 itd... neko nastavitev, ne vem točno kje to spremenijo?

če že instaliraš:
javo v COntrol panel,
framework v ad remove programs...
kaj pa C+++ spada v "osnovni" paket oz potrebni za normalno delovanje PCja?..
povezave tcp? sem še kaj spustil?


hvala :)
  • spremenil: maxum ()

Samson ::

Funny. Niti 4 minute nisi mogel pocakati da si naredil BUMP!. Eh skoda besed na takna dejanja. Sej obstaja stlic google ki ti zna svetovat, pa se ne rabis cakat na odgovore, hehe.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

bluefish ::

če ne veš, čemu posamezne stvari sploh služijo in želiš to nameščati samo zato, da pač imaš, potem enostavno snemi s travnika eno all-in-one verzijo in boš imel še dodatke v podobi nesnage in virusov.

maxum ::

Če ne veš odgovora ne spamaj. >:D
C+++ je programski jezik, (nekaj podobnega je, pa se nisem mogel spomniti kaj pa sem zato napisal prvo asociacijo).
ne bi rad allinone, ravno zaradi nesnage, rad bi pa eno verzijo z "complete osnovnim kompletom, framework, java, flash, itd. da mi ni potrebno instalirati kasneje dodatnih komponent za "osnovno" delovanje pcja)..
oz. če bi že win xp sp2 nalagal, da vem kje spremenim tcp hitrost itd...

Ps: je pametneje napisat, ker jaz bi lahko za kakšno bz zadevo rabil cel dan da bi poiskal nekaj, kar lahko kak majstor strese iz rokava, in tako mene in 30 drugih razsvetli....ker včasih pod to temo dobiš informacije, za katere sploh nisi vedel da jih potrebuješ, oz. katere si odlašal na jutri 8-O

Pyr0Beast ::

nLite pa sam ustvari, kar rabiš ..
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

maxum ::

ja saj pyrobeast...rad bi vedel kje lahko na svojih winsih pogledam to nastavitev in podobne.....sem pričakoval da bo kup odgovorv padlo, ne vse nekaj megleno ;) očitno bom res moral sam iskat odgovore....
hvala vseeno...

Pyr0Beast ::

Ni variante da izveš kakšno je stanje nastavitve, razen če ti nLite ne pusti spiska stvari na inštalacijskem cd-ju.

Sam pa lahko Bp namečeš notri kar rabiš.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

maxum ::

sorry a gotovo se da, v registru predvidevam al kje drugje...

Pyr0Beast ::

nah, če ti zadeva ne pusti install loga ne ..
Tako ali drugače moraš stvar potem namestiti ...

Prenesi si zadeve dol pa jih z nLite nameči noter ..
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

maxum ::

bom to poskusil drugič ko bo več časa ;)
torej sedj pa ne morem preveriti kakšno stanje imam tcp tistih naastavitev, ali imam framework 3.5 instalirane itd...(opcija dodaj odstrani programe ne pride v postev).drugo resitev bi rabil....ma dobro bom pač sam poiskal po netuu :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: maxum ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predelava windowsa xp

Oddelek: Operacijski sistemi
363166 (2180) zee
»

[P166-64MB] Windows, ki še dela...

Oddelek: Operacijski sistemi
151327 (1110) Daedalus
»

Ali bi z win server 2003 kaj pridobil?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
607078 (5634) krneki0001
»

Tweak-anje xp (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
674792 (3222) Hux
»

nLite (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
566318 (6274) OmegaBlue

Več podobnih tem