» »

[WINDOWS 7] Vprašanja in težave

[WINDOWS 7] Vprašanja in težave

Temo vidijo: vsi
««
57 / 79
»»

BoLhCa ::

Imam zanimiv problem. Nameščene imam Win7 Enterprise x64 original, da se ne bo kdo ob to spotikal..

Mati igrajo karte in ostale igrice, vendar na sedanji izdaji Windowsov jih ni gor! Tudi če grem na add/remove programs in potem tam Turn Windows features on or off, mi odpre prazno okno. O.o

Naj povem, da sem istočasno namestil še en računalnik in tam so bili ne-originalni Enterprise Win7, pa je to delalo na originalu tega nikakor ne morm usposobit.

Je že kdo imel enak problem oz. pozna kdo rešitev ?

BALAST ::

da se ne bo kdo ob to spotikal..

Auč!
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

gorenjc ::

A je problem tudi z windows update http://support.microsoft.com/kb/931712/... ?

Duhec ::

Start in v iskalni niz odtipkaj:
sfc /scannow
Počakaj, da sistem sam sebe pregleda. Mogoče bo potrebno vstaviti sistemski DVD.
Ko konča, restart in test, če še vedno "Turn Windows Features on or off" odpre prazno okno.

p.s.
Zloadaj tudi tole MS orodje, če imaš vse ok za posodobitve:
http://support.microsoft.com/kb/947821

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Duhec ()

BoLhCa ::

Win update dela perfektno, probal obe metodi, ki sta ju prilepila, vse javlja, da je vse ok, a še vedno ne deluje.. Še kakšna ideja mogoče? :(

MrStein ::

google "turn windows features on or off blank" to kaj pomaga?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

lopov ::

BoLhCa je izjavil:

Imam zanimiv problem. Nameščene imam Win7 Enterprise x64 original, da se ne bo kdo ob to spotikal..

Mati igrajo karte in ostale igrice, vendar na sedanji izdaji Windowsov jih ni gor! Tudi če grem na add/remove programs in potem tam Turn Windows features on or off, mi odpre prazno okno. O.o

Naj povem, da sem istočasno namestil še en računalnik in tam so bili ne-originalni Enterprise Win7, pa je to delalo na originalu tega nikakor ne morm usposobit.

Je že kdo imel enak problem oz. pozna kdo rešitev ?


Ne matraj se pa presnami exe na svoj računalnik, ma da dela :)
Drugač pa igrce jaz najprej dol pomečem.

bedak ::

Zdravo,

imam računalnik Lenovo ThinkCentre M90 z naslednjimi specifikacijami:
i5 650
4gb ddr 1333
32 win 7 (original)

Moti me, ker mi piše Installed memory (RAM): 4,00 GB (2,80GB usable)

kaj nebi moralo biti cca. 3,50 GB usable?

klemenSLO ::

imeti moraš 64 bitni OS, da ta lahko uporablaš več kot 4 giga rama
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

lopov ::

Ne, ker imaš 32-biten sistem. Posplošeno -- 32-bitni sistemi spomina nad 3Gb "ne vidijo" zato je čisto vseeno če ga imas 4,8 ali 16Gb -- vedno bi ti pisalo 3Gb.

Nekoč (win XP) ni pisalo niti koliko je vsega spomina, zdaj vsaj to vidiš.

Nadgradi na x64, potem bo tako kot si napisal :)

bedak ::

dobro to že vem, da bi moral imeti x64, samo kakor se spomnim tudi če imaš 4gb ti win vidijo oz. uporabljajo cca. 3,50 gb, na drugem računalniku imam ravno tako win 7 x86 in notri 3gb rama in prepozna celotnega

lopov ::

bedak je izjavil:

dobro to že vem, da bi moral imeti x64, samo kakor se spomnim tudi če imaš 4gb ti win vidijo oz. uporabljajo cca. 3,50 gb, na drugem računalniku imam ravno tako win 7 x86 in notri 3gb rama in prepozna celotnega


Moti me, ker mi piše Installed memory (RAM): 4,00 GB (2,80GB usable)

Tudi tebi prepozna, ne zmore pa uporabiti. Nekaj je odvisno tudi od samega sistema, v določenih kombinacijah zna sistem uporabiti 3,2 -3,4 Gb od 4Gb ali več skupnega spomina.

dobro to že vem, da bi moral imeti x64, samo kakor se spomnim tudi če imaš 4gb ti win vidijo oz. uporabljajo cca. 3,50 gb,
To ne drži za x86, velja le za x64 in po vsej verjetnosti gre za sistem z integrirano grafiko.

na drugem računalniku imam ravno tako win 7 x86 in notri 3gb rama in prepozna celotnega
Res je. Opaziš razliko v količini spomina? 3 in 4 Gb spomina ni enako ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()

Duhec ::

bedak je izjavil:

Zdravo,
imam računalnik Lenovo ThinkCentre M90 z naslednjimi specifikacijami:
i5 650
4gb ddr 1333
32 win 7 (original)
Moti me, ker mi piše Installed memory (RAM): 4,00 GB (2,80GB usable)
kaj nebi moralo biti cca. 3,50 GB usable?

Razliko kuri integrirana grafika.

bedak ::

Duhec je izjavil:

Razliko kuri integrirana grafika.


pismo vidš, na to nisem niti pomislil, hvala za podano obrazložitev

gorenjc ::

@BoLHCa skoraj sigurno imaš težave zaradi servisa Windows Modules installer.


Ali imaš:
servis onemogočen ( za startup type mora biti manual)
manjka ustrezen exe (c:\windows\servicing\trustedinstaller.exe)
servis se ne noče zagnati iz drugih razlogov
Ta servis bi se moral namreč zagnati, ko klikneš na vklop ali izklop funkcij sistema windows in potem prikazati
programe in funkcije v oknu Funkcije sistema Windows
Vse skupaj se da hitro preveriti s Procmon programom. Program zaženeš, za filter nastaviš za process name contains
trustedinstaller.exe in potem klikneš na vklop ali izklop funkcij sistema windows

BoLhCa ::

Mnja zdej sem ga štartal pa ni nič bolje. Je bil naštiman na manual. Tole (c:\windows\servicing\trustedinstaller.exe) tudi imam, nič ne manjka.

Program Process Monitor v2.96 pa sem nardil log, če ti bo iz njega kaj jasno, lahko ti pošljem. Pri tebi je vse postavke sucess ?

Mah dej še kakršno koli težavo sem imel s temi gnidowsi 7, je bila nerešljiva. Podn winsi še dandanes.

gorenjc ::

Če si v procmonu filter nastavil, tako kot je napisano, potem log dattoeka ne bi smela biti tako velika.Daj link do datoteke.

Nika1 ::

Pozdravljeni

Mene pa zanima katero verzijo Windows 7 naj dam na računalnik ki ima procesor AMD E-series dual core procesor E-300 (1,3 GHz) x64 ali x86???

Hvala za odgovor

gorenjc ::

@BoLHCa Preveri še tole Naj bi veljalo sicer za Visto, vendar ..Namesti system update readiness tool(prenesi ustrezno datoteko glede na OS) in potem najprej preveri, kaj je v checksur.log datoteki.

axee ::

Nika1 je izjavil:

Pozdravljeni

Mene pa zanima katero verzijo Windows 7 naj dam na računalnik ki ima procesor AMD E-series dual core procesor E-300 (1,3 GHz) x64 ali x86???

Hvala za odgovor


Odvisno koliko RAM-a bo notri, vseeno jaz vedno uporabim x64.

BoLhCa ::

Checksur log javi tole

gorenjc ::

Glede na to, da imaš probleme z manifest datotekami(3) ter poškodovanimi cat in mum datotekami, si poglej tale link
http://technet.microsoft.com/en-us/libr...

lopov ::

Hvala za link, sem imel parkrat problem a se je vedno "samo rešilo", sem se pa spraševal kako bi šlo "na roke" ...

CleanPower ::

Lep pozdrav!
Imam že dalj časa probleme z zagonom windowsov. Včasih se je dogajalo da se mi je kdaj pa kdaj ustavilo pri tisti sliki ko tist znak od windowsev mal plapola na sredini ekrana, sedaj pa vsakič ko prižgem računalnik, se tu ustavi. Zdi se mi da tista štiribarvna zastavica ne plapola, je pa na sredini ekrana. Čakam 20 minut, še vedno nič. Probal večkrat. Probal sem tudi že startup repair, ki ti ga ponudi po resetiranju računalnika, a tudi to ne pomaga.
Nebi rad izgubil vseh podatkov iz diska, zato nočem celega diska formatirati in na novo nalagati windowsev. kaka rešitev?

Duhec ::

@CleanPower, očitno ti komp zablokira.
Preizkusi, če ti varni zagon dela. Če da, potem skopiraj pomembne podatke (brez katerih ti živeti ni) na zunanji disk.
Ko skopiraš podatke, restartaj komp, pritiskaj tipko F8, da se pokaže meni, izberi Safe Mode with Command Prompt, počakaj, da se sistem naloži in v Command Promptu (ukazni vrstici) poženi ukaz:
rstrui.exe
ki požene čarovnika za obnovitev sistema (system restore), kjer izbereš zadnjo obnovitveno točko, nato se komp restarta in pustiš normalni zagon v upanju, da se izvede ok.
Poročaj.

BoLhCa ::

Nič ni, nič ne odpravi, še vedno je prazno in to je to... pač glupi winsi, tole je skorajda še slabš kt so bli XP-ji~

CleanPower ::

@duhec: safe mod dela, system restore pa na žalost ne spremei nič. kaj mi ostane?

Duhec ::

@CleanPower, če safe mode dela je to že veliko, lahko vsaj kaj počneš in rešuješ naprej. :)
Za začetek dve možnosti:
1. Zaženi safe mode with Command Prompt, ko se pojavi CMD okno odtipkaj:
chkdsk /r
pojavi se vprašanje, če želiš, da se ob naslednjem zagonu izvede pregled diska, potrdiš z Y, zapreš Cmd okno, Ctrl+Alt+Del in desno spodaj izberi Restart (Vnovični zagon).
Zdaj pusti, da komp normalno štarta v upanju, da bo začel z izvajanjem komande chkdsk /r. Faz je 5 in trajajo kar dolgo, odvisno od kapacitete diska. V glavnem moraš počakati do konca. Komot greš na kavo.

2. Če tudi po točki 1. komp zablokira predno pride do namizja, potem ponovno poženi v Varni Zagon, klik na Start in odtipkaj MSCONFIG.
Odpri zavihek Zagon (Startup) in odstrani kljukice pred vsemi vrsticami, shrani in restartaj v upanju, da se zdaj komp priplazi do namizja.
Če se slučajno zdaj komp dvigne, potem imaš problem pri zagonu v eni ali več vrsticah, ki si jih disejblal, bodisi nek zjeban gonilnik ali zajedalec/spyware/virus, ki heca normalen zagon.
Vsekakor poročaj.

Ko preizkusiš obe zgornji točki in če zadeva še vedno blokira, potem napiši kompletno konfiguracijo ter preveri katero verzijo biosa imaš. Bo treba potem bodisi pretestirat spomine, nastavitve, posodobiti bios itd...

CleanPower ::

chk disk se ne zažene pravilno. napiše tri vrstice da vstopa v chkdisk, nato pa je samo temo moder/črn ekran. lučka za aktivnost diska ne sveti. zato pritisnem reset.
bom probal drugo možnost.

Duhec ::

Ko nastane ta temno moder/črn ekraj je kaj izpisano, kake cifre, tekst. Če je to napiši.
Priporočal bi najprej test diska s proizvajalčevim testnim programom.
Napiši celotno konfiguracijo ter komponente.

p.s.
Seveda lahko poizkusiš tudi točko 2.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Duhec ()

CleanPower ::

ja, samo črn ekran in nič napisano...
bom testiral disk.
konf.:
core 2 duo e5200
asus p5ql-e
ram 2x1gb patriot
disk samsung f1 1tb

druga možnost ne dela

Zgodovina sprememb…

CleanPower ::

Zdj sm naredu zagonski usb ključ na katerega bi rad dal disk scheck utility.
http://www.samsung.com/global/business/...
V navodilih piše da moram napisat to: A:\> ES Tool.exe
Pa ne vem a morm dat tale A: al ni treba, ker ne gre za disketo?
Pa tut ne vem kako se tist kvadratek napiše v dosu?

Edit: zdj vidm da tist kvadratek ubistvu pomen \

OK zdej delam diagnozo diska:)

Zgodovina sprememb…

CleanPower ::

sm naredil disk check in pravi your hdd has no error.
pol restartam komp in mi pride v windowse...nevem kje je fora..bom vidu kako bo v prihodnje, če bo še štekal.

bobicek ::

Windows 7 zmrzuje :(

Da opišem zadevo.

Pred dobrim letom sem kolegu inštaliral 7-ko, aktivacijski ključ je deloval točno eno leto. Nakar mi kolega javi, da mu winsi zahtevajo aktivacijski ključ. Priporočil sem mu naj si inštalira
RemoveWAT 2 2 6 0 - HAZAR
http://www.partis.si/torrent/podrobno/1...

Očitno mu je delovalo tri mesce okky. Danes pa mi je začel opisovati novi dve težavi:

"Spet imam problem z računalnikom, čeprav mi prepozna, da nimam originalnih winsov, me je začelo spraševati po neki kodi oz. da ga prijavim v sistem. A je to mogoče zaradi sprotnih update-ov? Je smiselno spet pognati tisti wat (aktivator)?

Druga zadeva pa je, da mi velikokrat "freez-ne", tako da ne morem čisto nič, in ga lahko samo izklopim in znova prižgem. Nekajkrat pa se kar sam znova zažene. :S"

//Bistveno vprašanje, ali sta zadevi povezani? Torej ali lahko kompjuter zmrzuje ali se restarta zaradi tega, ker nima originalnih winsow?

Ali pa ima na kompu že nekaj laga, ali poškodovane winse, ali celo kak virus in zmrzovanje ni povezano s ponovno zahtevano kodo?

Če se le da urediti, bi kolikor ga poznam raje videl, da bi še nekaj časa delovali sedanji winsi, da si shrani podatke. Naj še res enkrat zažene tisti remove wat, ali si naj poišče nov aktivator?

Nato pa bi mu predlagal novo čisto inštalacijo winsow. Nagledane imam te(ki naj bi imelli zraven tudi aktivacijski ključ):
Microsoft Windows 7 Enterprise x86 SP1 Integrated December 2011-BIE
http://www.partis.si/torrent/podrobno/2...

Dodatno, ali mu naj predlagam, da nima vklopljenih updejtov? Očitno pa rabi tudi dober antivirusni program, ker mislim da kar dosti gleda tekme preko neta, kjer se hitro stakne kaka neljuba zadeva. Če se prav spomnem ima HP-jevega dvojedernika z 2G rama.

Hvala vsem za pozornost.

jizzer ::

Danes sem formatiral računalnik ampak sem čisto pozabil da je na CDju 64x verzija ki jo imam za svoj PC. Na tem PCju pa je 2GB rama torej bi naj bla 32x gor. To sem komaj zdaj opazo ko sem hoto en program inštalirat... Ni panike če gor pustim 64x da nebom še rabo enkrat formatirat?

MrStein ::

???
Kaj točno je problem?

Windows si instaliral?
In deluje?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Betelgeuse ::

ker sem len in se mi ne da cele teme brat bom kar vprasal, verjetno je ze bilo vprasano :D
mene zanima kako se da dobit .iso file iz ze instaliranega windowsa
ne enem racunalniku imam original windows ki je prisel instaliran ze z nakupom, zdaj pa bi rad ta win instaliral na drug comp, oziroma formatiral drug comp ker trenutno imam nek brezvezen win 7 ... tako da backup ne pride v postev, rad bi navaden win 7, tak kot je na starem racunalniku
sem probal z vlite da bi naredu .iso file, amapk ne vem kje se nahajajo ti fajli
sem probal z registry editorjem dobt source od setupa pa mi pokaze C:\
pa sem v vilte dal da mi nardi .iso iz "C:\" pa mi je dali neko napako, da ni pravih fajlov tam in da ne morem izbrat "path" C:\Windows al kej podobnega
zdej, a je mozno nardit .iso file iz ze instaliranega originalnega windowsa, al se bi bilo treba posluzit kaksnih drugih metod? :D

MrStein ::

Ne gre to.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

andro999 ::

Zdravo!

Sem nov na forumi in mi je danes nenormalno začel ugašati se računalnik. Vzrok je Blue Screen, v času 2h se mi je ugasnil vsaj 10x in nisem igral nobenih igric ali česa. Le windows media player, internet in to je to. Imam pa windows 7 ultimate. Sem bral malo že po interneti pa mi kaže neki, sam čisto ne zastopim kako in kaj. Je pa bil tudi error z BCCode a. Driverje od grafične in zvočne ter mrežne sem posodobil na najnovejše pa je še vedno enako.

To pa je ena od napak:

Problem signature:
Problem Event Name: BlueScreen
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Locale ID: 1060

Additional information about the problem:
BCCode: 1000008e
BCP1: C000001D
BCP2: 82C594EC
BCP3: 80DDEB1C
BCP4: 00000000
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 256_1

Files that help describe the problem:
D:\Windows\Minidump\010312-18906-01.dmp
D:\Users\Andro\AppData\Local\Temp\WER-27171-0.sysdata.xml

Read our privacy statement online:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=...

If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
D:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt


Ka nej naredim, da bo vredu delalo? To mi je tudi že prej na visti delalo ko sem jo še imel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: andro999 ()

lopov ::

Vstavi DVD/USB z Win7 in zaženi diagnostiko. Če se problem ponavlja (prej na visti, sedaj na w7) je skoraj zagotovo hardwerska napaka.

BRBR ::

Crknil SSD, v garanciji so mi dali na nov SSD win slo. Hočem en.
In berem in berem in pridem do nadzorna plošča/ območne in jezikovne/ tipkovnica in jeziki

in tule naj bi bila izbira, da bi bil cel win v en. Ni nič, nobenega drop downa ali česarkoli.

No in spodaj je en hel link, in tam piše:


V možnosti Jezik uporabniškega vmesnika kliknite Namesti/odstrani jezike in sledite tem korakom. Če računalnik zahteva skrbniško geslo ali potrditev, vnesite geslo ali izvedite potrditev.

Opomba
Razdelek >>Jezik uporabniškega vmesnika<< bo viden le, če ste že namestili paket z večjezičnim uporabniškim vmesnikom oziroma če vaša različica sistema Windows paket z večjezičnim uporabniškim vmesnikom. Paketi MUI so na voljo le v različicah Windows 7 Ultimate in Windows 7 Enterprise.





A to pomeni da tega sploh ni na vin 7 pro ?
Never underestimate the power of idiots in large groups.

OmegaBlue ::

Točno tako.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

MrStein ::

Ja, pomeni točno to.

Se pa baje da "shekati" z orodjem Vistalizator.

----

Eh, bug v ST!
Ko sem začel pisati odgovor, tvojega še ni kazalo. :P
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

mat xxl ::

Sam imam težave z programom Halcom personal Ebank na W7 64 bit in sicer sem kontaktiral halcom, so mi svetovali njihovo zadnjo verzijo ne iz strani Nlb-ja in tudi druge neobjavljene gonilnike za Nexus 64 bitne je bilo malo bolje odlično pa ne, v glavnem zadeva se kak dan precej obeša pri povsem enostavnih funkcijah, kak dan pa dela BP, ostale aplikacije delajo vse BP ! Ima kdo kak podoben problem z Personal bankom ?

lopov ::

mat xxl je izjavil:

Sam imam težave z programom Halcom personal Ebank na W7 64 bit in sicer sem kontaktiral halcom, so mi svetovali njihovo zadnjo verzijo ne iz strani Nlb-ja in tudi druge neobjavljene gonilnike za Nexus 64 bitne je bilo malo bolje odlično pa ne, v glavnem zadeva se kak dan precej obeša pri povsem enostavnih funkcijah, kak dan pa dela BP, ostale aplikacije delajo vse BP ! Ima kdo kak podoben problem z Personal bankom ?


Na dveh mašinah z x64 dela BP. Na eni imam še originalne drajverje ki so prišli na CD z verzijo 14, na drugi čisto sveže od NLB, na obeh pa zadnjo verzijo ebank, 17.0.2 se mi zdi.

Imaš kartico ali USB ključ? V firmi smo imeli podoben problem na računalniku s kartico, a je zadeva čudežno izginila sama od sebe.

lopov ::

BRBR je izjavil:

Crknil SSD, v garanciji so mi dali na nov SSD win slo. Hočem en.
In berem in berem in pridem do nadzorna plošča/ območne in jezikovne/ tipkovnica in jeziki

in tule naj bi bila izbira, da bi bil cel win v en. Ni nič, nobenega drop downa ali česarkoli.
[snip]

A to pomeni da tega sploh ni na vin 7 pro ?


Jezik izbereš ob namestitvi!

Na izbiro imaš AN/SLO/CRO/SRB. Po izbiri se neuporabljeni jeziki onemogočijo oz. pobrišejo. Zagotovo velja za PRO, tudi če kupiš sistem s prednameščenim sistemom.

hasisar11 ::

Ko se logiram v Win 7 (64 bit), mi včasih prikaže samo miško, ozadje je črno. Včasih lahko čakam v nedogled, včasih pa se po par minutah prikaže vse ostalo.
kaj bi blo

demon#666 ::

hasisar11 je izjavil:

Ko se logiram v Win 7 (64 bit), mi včasih prikaže samo miško, ozadje je črno. Včasih lahko čakam v nedogled, včasih pa se po par minutah prikaže vse ostalo.
kaj bi blo


Meni se je enako zgodilo po enem update-om. Sem bootau cd od W7 in izbral eno izmed system recovery options (se ne spomnem točno kaj, al sem dau startup repair ali system restore).
Upam da sem ti bil v pomoč
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3

Revenant ::

ŠTRUČKOTI VSEH DEŽEL ZDRUŽITE SE!

Imam W7 Home Premium, namestil sem Autocad Mechanical 2012, pri odstranitvi se je zalomilo, zato sem bil prisiljen prisilno odstraniti, pobrisati register itd. z namenskim programom. Problem pa je, da sta ostali v Nadzorni plošči dve ikonci, Autodesk Plotter Manager in Autodesk Plot Style Manager. Rad bi se ju znebil. Na netu sem našel, kje se nahaja regsterski ključ, sem ga odstranil, pls nekateri svetujejo odstranitev .cpl fajlov, ki povezujeta ti dve ikonici, vendar ostajata. Rad bi se ju znebil, kako?
Bolje golob v roki kot kurac na strehi.

Duhec ::

Revenant je izjavil:

ŠTRUČKOTI VSEH DEŽEL ZDRUŽITE SE!
Imam W7 Home Premium, namestil sem Autocad Mechanical 2012, pri odstranitvi se je zalomilo, zato sem bil prisiljen prisilno odstraniti, pobrisati register itd. z namenskim programom. Problem pa je, da sta ostali v Nadzorni plošči dve ikonci, Autodesk Plotter Manager in Autodesk Plot Style Manager. Rad bi se ju znebil. Na netu sem našel, kje se nahaja regsterski ključ, sem ga odstranil, pls nekateri svetujejo odstranitev .cpl fajlov, ki povezujeta ti dve ikonici, vendar ostajata. Rad bi se ju znebil, kako?

Poizkusi kar s CCleanerjem--->Orodja--->Odstranjevanje--->označi Acad šmorn--->Odstrani Vnos
Poročaj.
««
57 / 79
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490417724 (1363) jedateruk
»

Nadgradnja Windows 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8725806 (20926) R1710
»

Zmešnjava z gonilniki - W7 in XP - ter dual boot problem

Oddelek: Operacijski sistemi
375945 (5550) solatko
»

Windows 7 najuspešnejši Microsoftov operacijski sistem (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
8724619 (21374) Jst
»

Windows 7 se prodaja odlično (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
9916350 (13744) jest10

Več podobnih tem