» »

[WINDOWS 7] Vprašanja in težave

[WINDOWS 7] Vprašanja in težave

Temo vidijo: vsi
««
8 / 79
»»

Zheegec ::

win7 ima zelo dobro orodje, kjer ti kaže kater service se dlje časa zaganja.
Že samo če je medij v cd-rom je razlika v bootanju opazna.

Drugače pa je potrebno določeno količino podatkov naložiti in tukaj je pač omejitev hitrost diska.

Bo treba kar na SSD, fantje in dekleta :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Tr0n ::

Ne se. Ko bo TRIM na vseh kontrolerjih in v W7. :)

Pesimist ::

prokleti kurac od microsofta. Sej sem vedo da bi bilo pre lepo ce bi delalo vse. Takoj ko gre moj komp v standby z monitor off se ga za bozji kurac neda vec vklopit nazaj. Zgleda da izklopo ves USB tudi ce mam disejblano pod advanced power saving. Govno gnilo!

Tr0n ::

Porocaj bug, zdaj je se cas. :)

Pesimist ::

nebom. Nej izdaja tako OS ce so tak sposbni ludi tam. Ko jih jebe idjote. Take osnovne napake mi grejo na bruhanje.

sej nevem ce je USB, mogoce enostavno monitora ne vklopi nazaj ceprav ga je prepoznalo. Sem izklopo zaj monitor off pa da vidim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

_Dejan_ ::

prokleti kurac od microsofta. Sej sem vedo da bi bilo pre lepo ce bi delalo vse. Takoj ko gre moj komp v standby z monitor off se ga za bozji kurac neda vec vklopit nazaj. Zgleda da izklopo ves USB tudi ce mam disejblano pod advanced power saving. Govno gnilo!


Kupi normalen PC oz boljši PC, jaz bna dveh računalnikih na katerih imam W7 nimam nobenih problemov z S3 spanjem, hibridnim spanjem in hibenacijo. Vse tri opcije delajo BP. Ponavadi rešijo probleme tudi naloženi driverji...
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

c00L3r ::

Jaz sem imel velike probleme z Hibernate pri Win7 Beta. Zdaj na RC pa vse dela, kot mora. |Sawyer| ti imaš najverjetneje to nesrečo, da si ravno v nekem robnem primeru. Piši MS, za to napako. Ve kdo kje imajo obrazce za feedback?

Pesimist ::

Dejan: moj PC je bolsi od tvojega tak da samo ftihni.

Anyway. Od kar mam izkloplen da se monitor sam vgasa pa dela normalno. Vse ostalo sem dal nazaj na default nastavitve razen disk off sem izklopo pa razne hibernacijske verzije ki tak se v zivljenju nisem uporabljal.

bluefish ::

problem je nekje v gonilnikih, BIOSu,... Pri meni in verjetno ostalih omenjene zadeve delujejo normalno.

Skratka, ni potrebno posploševati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

_Dejan_ ::

Dejan: moj PC je bolsi od tvojega tak da samo ftihni.

Anyway. Od kar mam izkloplen da se monitor sam vgasa pa dela normalno. Vse ostalo sem dal nazaj na default nastavitve razen disk off sem izklopo pa razne hibernacijske verzije ki tak se v zivljenju nisem uporabljal.


Lol ti pa si smešen. Kako pa veš kakšen PC imam? Un v podpisu je sekundarni računalnik star več kot 2 leti in že malo zastarel tako da je samo za "domači storage"...
No pa prenehajmo kdo ima daljšega ker tema ni namenjena temu...
Hotel sem ti povedati da ni problem v MS-ju ampak pri tebi v tvoji konfiguraciji računalnika...
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

jack001 ::

Meni se je pravkar W7 sesul. Do zdaj 1 teden nisem imel nobenih težav. Vžem komp nazaj pa grem v moj rač. in naenkrat ni več D diska. Kaj bi se dalo kaj naredit?

coldman ::

Nisem prebiral teme, me pa zanima, če je slučajno kdo usposobil NAT preko računalnika na katerem so Windows 7 tako, da sistem deli povezavo do interneta drugi mrežni kartici (računalniku priklopljeni na njej). Omrežje, ki deli povezavo, je pa zavarovano s Secure W2 (eduroam v študentu).

Jovani ::

Zanima me ce ve kdo kako naloziti driverje za mrezno kartico Cnet pro 200(cist obicna) da mi bo delal internet preko nje na windows7 ?
Ali mogoce kdo laufa internet preko mrezne kartice pa kako je to usposobil ker men ne rata nalozit driverje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jovani ()

Jebac18 ::

imam problem rad gledam beg iz zapora po računalniku in sem nalozil bs player na windows 7 in mi napise d rabim kodek in kodek nalozim in potem ponovno probam gledati film in mi napiše da rabim kodek kakšen predlog kaj naj naredim ?

bluefish ::

in kater kodek si naložil?
Namesto bsplayerja, ki je poln navlake raje namesti Media Player Classic Home Cinema ali pa The KMPlayer.

Jebac18 ::

jah do sedaj sem najveckrat uproablaj bs player zaradi podnapisov ki jih znam notr vrst ..

ja vse kodeke k jih mas tm napisane ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jebac18 ()

bluefish ::


ja vse kodeke k jih mas tm napisane ...
Kje?

Jebac18 ::

ja predno instaleras bs player proti koncu ti napise keri so 4 je so bli..

dela lepo hvala lepa za tako hitr odgovor :D

ej zakaj se mi tgok hitr predvaja v tem programu ??

ful sdlabo dela tole..

aja pa še nekaj mem moti pri tem programu ni zvoka..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jebac18 ()

Jebac18 ::

prosim za pomoč imam problem z zvokom v filmih pri poslusanju glasbe pa dela.. samo u filmih ne dela..

bperc ::

Mi lahko nekdo pove, kje bi si lahko prilagodil Start menu, da mi ne bi bilo potrebno vsakič kliknit -->All Programs in potem -->Back, da sploh pridem do programov.

Jebac18 ::

imam problem dal sem notri cd driverji za maticno p5q in mi napiše sledeče..
 tukaj je problem

tukaj je problem

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jebac18 ()

bluefish ::

jah, potrebno bo ročno prenesti drverje z neta (s strani proizvajalca plate ali pa čipovja). Če jih za 7 še ni, potem pa od Viste.

Jebac18 ::

hej sedaj sem nalozil vlc player in dela zvok odlično samo se to newem kko dam podnapise pri vlcju..

bluefish ::

ffdshow

Jebac18 ::

in kje mas to ne najdm ..

bperc ::

Tuki maš vse potrebne kodece. Samo klikneš K-Lite Codec Pack 4.8.0 FULL in inštaliraš, če ti bo seveda uspelo. Dobro pa bi bilo prej izbrisati stare, ki jih že imaš gor, če jih seveda imaš:
http://www.free-codecs.com/K_lite_codec...

Kar se tiče podnapisov jih pa samo poimenuješ enako.
Primer: nekaj.avi in nekaj.srt ter datoteko in vse skupaj daj v isto mapo. In to lahko potem gledaš tudi z WMP ali katerim koli drugim programom.

Drugače so pa to splošni problemi in tvoje neznanje in nimajo nobene veze z W7.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bperc ()

Tr0n ::

Dovolj je samo Media Player Home Cinema in potem si v opcijah obklukas vse interne filtre (source in transform). To je vse kar nucas. Nobenih codec packov.

Obklukas tudi "auto load subtitles" in ti bo prikazoval integrirane in ne-integrirane podnapise.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Jebac18 ::

sem imel tale program media player samo mi ni nic delalo...

sedaj mi je uspalo sliko vzpostavit v bs playerju smo zvoka se nimam ....

imam še en problem zvok sedaj sicr dela je pa problem v tismt k oni govorijo mam pa 5.1 zvočnike..

prosim cim prejsni odgovor

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jebac18 ()

Jebac18 ::

hej tron kje nej najdm ta program enga tazga sm mel pa je bil kr neki..ni blo zvoka..d bi lohk mel 5.1

Jebac18 ::

imam problem ki je sledeč
 to mi napiše pri podnapisih..

to mi napiše pri podnapisih..

bluefish ::

glede na to, da imaš očitno precej problemov s tem predvajanjem raje odpri novo temo, ker ta je namenjena specifičnim težavam z Windows 7.

jan01 ::

@jebac18
Napiši kar ti reče: v nastavitvah za outpit daj na wmr7/wmr9, evr renderless
Pa zloadej si najnovejšo verzijo na http://www.xvidvideo.ru/content/view/74...

Jebac18 ::

a je tako tezko napisat kaj je problem in to je to

mitkos ::

Kakšne pa bodo kaj cene tegale OSa?

Tr0n ::

Verjetno isto kot Vista.

PINki ::

200-300€ :(

bperc ::

a je tako tezko napisat kaj je problem in to je to


Tema je o W7 in ne o tvojem splošnem neznanju kot sm ti že povedal. Preberi še enkrat zadnjih nekaj odgovorov in ti bo vse delalo tako kot mora.

NoBody- ::

A je kdo uspel oz. kdo ve kako usposobit ati radeon 9600 da bo delalo normalno, kajti sedaj mi noče instalirat drajverjev in imam resolucijo 1024x768 na 22palčnem monitorju in je slika zelo motna, in po par minutah uporabe začnejo oči bolet :)

lp

bluefish ::

če se ne motim je finta v podpori 9600, ki jo ati opušča. Lahko pa se seveda motim. Katere driverje pa nameščaš?

jan01 ::

Pa si probal, da ti automatsko instalira driverje iz microsofta

NoBody- ::

Probal vse drajvere od 9.3 pa do 8.1 z vista compatible in ne dela. Instalira mi drajvere od microsofta VDDM ampak vseeno ne dela. Resolucija ne gre vec kot 1280x1024. Ce pozenem dxdiag tud javi da ni noben drajver instaliran

Jebac18 ::

uspelo mi je samo restartat sem moral program zato mi je se vedno pisalo tisto drugače pa moji vtisi po 1 tednu uporabe w7 so supr dela vse tako kot mora..

bperc ::

Mi lahko nekdo pove, kje bi si lahko prilagodil Start menu, da mi ne bi bilo potrebno vsakič kliknit -->All Programs in potem -->Back, da sploh pridem do programov.


Še slikca, če bo potem kdo znal pomagat. Torej, da mi ne kaže tega belega in spodaj -->All Programs, kot sem že napisal ampak da mi pokaže takoj programe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bperc ()

Mohic ::

Mene zanima kak osi nastavim tale toolbar oz to spot ko je start, da bo zgledalo takole :

-AK- ::

Na Windows 7 opažam, da je nemogoče naložiti LimeWire. Program se uporablja da "dolvleko" glasbe in vsege drugega kiča, ki pa ga niti ne vlečem. Problem je v tem da Windows ne pusti namestiti Jave. Ker program deluje na osnovi Jave je uporaba programa popolnoma onemogočena. Je kakšen način, da mi Windows pusti da namestim Javo?

bluefish ::

klik z desno na meni, odkljukaj Lock the Taskbar, nato premakni miško proti vrhu vrstice in pointer se ti bo spremenil, nato pa vrstico le še "povišaš".

bluefish ::

Na Windows 7 opažam, da je nemogoče naložiti LimeWire. Program se uporablja da "dolvleko" glasbe in vsege drugega kiča, ki pa ga niti ne vlečem. Problem je v tem da Windows ne pusti namestiti Jave. Ker program deluje na osnovi Jave je uporaba programa popolnoma onemogočena. Je kakšen način, da mi Windows pusti da namestim Javo?
Morda poskusi zagnati namestitveni program za Javo v Compatibility Mode.

Mohic ::

Že že. Znam narediti, da je bolj "debelo" ampak zanima me kako anredim da se mi odpre v novem oknu. Zdja če odprem 2firefoxa imam oba v eni ikonici kak opa nastavim da sta 2 ikonici?

bluefish ::

zdajle trenutno ne uporabljam 7, tako da točne nastavitve ne poznam, vendar je nekje v nastavitvah Start menija takoj na začetku prvem zavihku.

Tr0n ::

Jaz sem JRE6 in SDK6 namestil brez problema na W7.
««
8 / 79
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490438101 (3782) jedateruk
»

Nadgradnja Windows 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8727169 (22289) R1710
»

Zmešnjava z gonilniki - W7 in XP - ter dual boot problem

Oddelek: Operacijski sistemi
376242 (5847) solatko
»

Windows 7 najuspešnejši Microsoftov operacijski sistem (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
8725701 (22456) Jst
»

Windows 7 se prodaja odlično (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
9917170 (14564) jest10

Več podobnih tem