» »

Mojstudij.com - IZKUŠNJE - prevara ali resnično ?

Mojstudij.com - IZKUŠNJE - prevara ali resnično ?

Magician ::

Ali ima že kdo izkušnje z MojStudij.com ? Sam bi namreč rabil pomoč pri izdelavi enega obsežnega spisa....

Muči me dejstvo, da se denar nakaže na banko v Avstriji. Torej ne dobiš nobenega osebnega podatka od njih, kontaktne telefonske številke, zgolj kontakt po e-mailu?

Hvala za pomoč.

___ ::

jaz mislim da je bedarija da bi dal tej spletni strani denar pa če je prevara ali ne.zate pa nevem....

Magician ::

Ja no to je zgolj tvoje mišljenje, ne pa izkušnje katere sem prosil če jih kdo ima !

NorK ::

Če ne znajo stati za svojim delom in se razkriti, jim jaz ne bi zaupal.
Če pa se skrivajo še pri registraciji domene ...

Svetovanje je nekaj čisto drugega kot pa pisanje spisov/seminarskih/... drugim osebam. Mogoče so celo koristni, ampak mene ne bi mikalo, da bi jih preizkusil.

bluefish ::

Če se ne razkrivajo z naslovom, telefonsko število in podobnim, potem se jim na široko ogni.

Magician ::

Ja tako sem tudi jaz razmišljal na začetku.. Nimam nič od njih, ne podatkov ne telefona... nič.

Po eni strani pa jih tudi razumem. Da ti eden napiše npr. magisterijsko nalogo, glih ni najbolj priporočljivo, da bi kdo izvedel njihove podatke, kdo je napisal... Pač anonimnost je 100%.

Bom poskusil :) Sej nimam kaj za izgubiti kot pa denar :)

___ ::

čudno da sam nisi sposoben napisati naloge. 2 dni si vrgel stran ko si spraševal na slo-techu:) v tem času bi jo lahko že sam naredil in jo dal nekomu za pregledat....:):))


ni čudno da je toliko pajacev z magisteriji in nihče nič ne zna:):)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ___ ()

Hardstyle ::

In kaj boš znal po faxu? Če nisi samo uk potem boš znal toliko kot iz SŠ oz. nekaj malega več. Vse izkušnje dobiš v službi. Je pa tak, da v IT stroki več ali manj iščejo ljudi z izkušnjami.

___ ::

če lahko vsi ostali sami nardijo naloge bi jo lahko tudi on.drugače si magistrskega naziva ne zasluži!!! me enostavno ne zanima kaj iščejo...če hoče narest diplomo naj se potrudi tako kot vsi ostali drugače pa pusti faks...kaj bo zdej lenobo pasel in mu bodo drugi delali naloge.če mu kaj ne paše na pusti faks in gre delat....brez sprenevedanja in plačevanja drugim da nardijo nalogo, potem naj bi pa to oddal kot da je sam naredil.to je zame navadn blefer ki si zasluži nekako toliko spoštovanja kot nekdo z osnovno šolo!za vsako stvar se je treba potrudit....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ___ ()

balkanec ::

Bom poskusil :) Sej nimam kaj za izgubiti kot pa denar :)


Ce ga imas dovolj, izvoli. Sporoci kako se je obneslo.
Ti si ziher pozigalec !!!

Magician ::

@Tech man: hehe vidim da si velik nasprotnik temu, vendar se zgleda premalo zavedaš, da se tega poslužuje vedno več ljudi.

Da ne govorim o tem, da nekateri kupijo visoke, višje in univerzitetne študije, brez da bi mignili s prstom.

Če pa mene muči ena večji pisni izdelek, pa še ne pomeni, da sem lenuh. Glej na dejstvo, da nekateri delamo študij ob delu, ne pa kot večina rednih lenih študentov, ki zlorabljajo svoj status za pijančevanje in brezplačne obroke hrane... To delajo 10 let, po tem času pa se zaposlijo na poklic ki so ga pridobili iz srednje šole... malo je tistih ki so res pridni na faksu.

bluefish ::

Glej na dejstvo, da nekateri delamo študij ob delu

Sem do sedaj delal z dvema študentom in začuda je obema uspelo pisati seminarske, opravljati izpite in še hoditi na 8h šiht.

Magician ::

Glej na dejstvo, da nekateri delamo študij ob delu

Sem do sedaj delal z dvema študentom in začuda je obema uspelo pisati seminarske, opravljati izpite in še hoditi na 8h šiht.


Pozabil si napisal kaj sta delala 8 ur.. Sedenje v pisarni mogoče ?

___ ::

pa pusti službo in se posveti faksu:):):)šala!:)

sem mislil da si redni študent in ne izredni. Pač sem proti takim ki si vse kupijo(ponavadi z denarjem staršev)... če lahko jaz redno študiram in se sam trudim, se lahko tudi ostali. Če pa bo kater redni študent rekel da nima časa ker dela...kdo mu je kriv da se more z audijem vozit na faks....:) pač naj proda avto in mu ne bo treba v službo hodit ane potem bo pa čas za vse

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ___ ()

Magician ::

No sej na to sem ciljal Tech man... ponavadi študentje vozijo boljše avtomobila kot večina ostalih ljudi, ki redno dela. Ker je že debata vrgla na tole sem tudi za obdavčenje in plačevanje dohodnine pri študentskem delu !!! :)

bluefish ::

saj se obdavči, če zaslužiš okoli 2700€ kot preživljani član družine ali pa 3500€, če ne.

Magician ::

blueFish: daj mi povej kdo zasluži več kot 2700€ na mesec... to je pa je nora številka..;((..

bluefish ::

na leto.

oberskitona ::

podatki so napačni glede zaslužka

Ob upoštevanju 10% normiranih stroškov lahko izračunamo, da ima član, ki ima status in ni vzdrževan (uveljavljanje dveh olajšav) neobdavčen zaslužek do letnega zneska 8.300,00 EUR (v letu 2007 le 6.222,22 EUR), od tam naprej pa plača davek v višini 88,13 EUR plus 14,4 %* od presežka nad 8.300,00 EUR, če bruto prihodek ne presega 9.600,00 EUR. Če je bruto prihodek nad 9.600,00 EUR je davek 435,33 EUR plus 14,4% od presežka nad 8.300,00 EUR
(iz naslova nepriznane dodatne splošne olajšave 1.000,00 EUR in davka 16% ter dejanske višine prihodkov)

V primeru uveljavljanja le posebne osebne olajšave, pa znaša neobdavčen zaslužek do letnega zneska 3.288,44 EUR (v letu 2007 3.111,11 EUR), od tam naprej pa član plača davek v višini 14,4 %* od presežka nad 3.288,44 EUR ne glede na višino prihodka, a le do skupnega letnega zaslužka 11.274,67 EUR. Pri zaslužku nad tem zneskom pade že v naslednji dohodninski
razred z višjo, 27% stopnjo obdavčitve .

Ziga Dolhar ::

No sej na to sem ciljal Tech man... ponavadi študentje vozijo boljše avtomobila kot večina ostalih ljudi, ki redno dela. Ker je že debata vrgla na tole sem tudi za obdavčenje in plačevanje dohodnine pri študentskem delu !!! :)


Jst sm pa sploh car! Vozim se z več kot 10-metrskim mercedezem s šoferjem! Da o kubaturi sploh ne govorim ...

Sicer pa:

Ponarejanje listin

251. člen

(1) Kdor ponaredi listino ali spremeni pravo listino, zato da bi se taka listina uporabila kot prava, ali kdor ponarejeno ali spremenjeno listino uporabi kot pravo, se kaznuje z zaporom do dveh let.
(2) Poskus je kazniv.
(3) Kdor ponaredi javno listino, oporoko, javno ali uradno knjigo ali kakšno drugo knjigo, ki se mora voditi na podlagi zakona, spremeni tako pravo listino ali kdor tako ponarejeno ali spremenjeno listino hrani zaradi uporabe ali jo uporabi kot pravo, se kaznuje z zaporom do treh let.

Posebni primeri ponarejanja listin

252. člen

(1) Za ponarejanje listin se kaznuje po prejšnjem členu:
1) kdor kakšen papir, golico ali kakšno drugo listino, ki jo je kdo podpisal, neupravičeno izpolni s kakšno izjavo, ki ima pomen za pravna razmerja;
2) kdor koga preslepi o vsebini kakšne listine in jo ta podpiše, misleč, da se podpisuje pod kakšno drugo listino ali pod kakšno drugo vsebino;
3) kdor izda listino v imenu kakšne osebe brez njenega pooblastila ali v imenu osebe, ki je ni;
4) kdor kot izdajatelj listine doda k svojemu podpisu kakšen položaj ali naziv, čeprav nima takega položaja ali naziva, pa to bistveno vpliva na dokazilno moč listine;
5) kdor napravi listino tako, da neupravičeno uporabi pravi pečat ali znamenje.
(2) Enako se kaznuje, kdor kot tržno blago napravi za drugega doktorsko disertacijo, magistrsko, diplomsko, izpitno, maturitetno ali seminarsko nalogo ali sestavi za drugega kakšno drugo pisno nalogo, potrebno za pridobitev izobrazbe, ali kdor tako nalogo uporabi kot svojo.


-- edit: zgolj v opozorilo. Ne pravi, da zgoraj omenjeni link "trži" seminarske ipd.
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

Edgar ::

Tale MOJŠTUDIJ je navadna bedarija, mislm kdor se za to odloči naj se raje vpraša zakaj hodi sploh na faks...

maja654 ::

Huda prevara! Zahtevajo plačilo vnaprej, ko jim pa plačaš pa te ne poznajo več!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

mihec87 ::

Če je to je še vredu...Kaj boš rekel ko dva študenta prineseta isto zadevo..

Magician ::

Prevara ni, ne govori neumnosti, jasno pa je da hocejo denar prej (zgolj en del), preden zacnejo delati zate.

Smurf ::

Hardstyle je izjavil:

In kaj boš znal po faxu? Če nisi samo uk potem boš znal toliko kot iz SŠ oz. nekaj malega več. Vse izkušnje dobiš v službi. Je pa tak, da v IT stroki več ali manj iščejo ljudi z izkušnjami.

Ja, ce si obrtnik. Sam eni ciljajo tudi na malo visja delovna mesta.

mariskatomic ::

Res nimam dobrih izkušenj. Na koncu sem morala vse narediti sama, denar pa so pobrali. Res ne priporočam. Nikakor

maja654 ::

So Še koga prevarali na mojstudij. Com? Proti njim sem ukrepala - iŠčem Še več takih, ki so jim pobrali denar. Javite se prosim, zagotavlajam vam, da boste dobili svoj denar vrnjen.

če so mislili, da bodo ubeŽali z nakradenim denarjem so se zelo zmotili. :) postopek je Že v teku, vsak čas bodo dobili, kar si zasluŽijo.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: bluefish ()

GamerBoy ::

Hardstyle je izjavil:

In kaj boš znal po faxu? Če nisi samo uk potem boš znal toliko kot iz SŠ oz. nekaj malega več. Vse izkušnje dobiš v službi. Je pa tak, da v IT stroki več ali manj iščejo ljudi z izkušnjami.


Ah daj no, diploma je že že kao zaključek faksa, je pa daleč od tega, da bi izražala dejansko znanje, zame je zgolj ena nevšečna formalnost ...
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

mihec87 ::

maja654 je izjavil:

SO ŠE KOGA PREVARALI NA MOJSTUDIJ.COM? PROTI NJIM SEM UKREPALA - IŠČEM ŠE VEČ TAKIH, KI SO JIM POBRALI DENAR. JAVITE SE PROSIM, ZAGOTAVLAJAM VAM, DA BOSTE DOBILI SVOJ DENAR VRNJEN.

ČE SO MISLILI, DA BODO UBEŽALI Z NAKRADENIM DENARJEM SO SE ZELO ZMOTILI. :))))) POSTOPEK JE ŽE V TEKU, VSAK ČAS BODO DOBILI, KAR SI ZASLUŽIJO.


Brez muje se še čevelj ne obuje....Žalostno da po 3-4h letih študija študent rabi plačevat za tako stvar...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

šernk ::

Žalostno da po 3-4h letih študija študent rabi plačevat za tako stvar...


žalostno je kakšni študenti pridejo iz naših tehničnih faxov. 90% je naravnost idealnih za direktorje, 10% pa za kaj ustvarit.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

DOOM_er ::

maja654 je izjavil:

So Še koga prevarali na mojstudij. Com? Proti njim sem ukrepala - iŠčem Še več takih, ki so jim pobrali denar. Javite se prosim, zagotavlajam vam, da boste dobili svoj denar vrnjen.

če so mislili, da bodo ubeŽali z nakradenim denarjem so se zelo zmotili. :) postopek je Že v teku, vsak čas bodo dobili, kar si zasluŽijo.


kakšna farsa bo to na sodišči :)).

Sodnica:"Se pravi vi ste obtožencem plačali za izdelavo seminarske naloge ker ste preneumni da bi spisali svojo, vendar vam jo obtoženec ni dostavil?"

Koliko moraš biti to retardiran. Jao Bananastan
Robots will steal your job. But that's OK

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DOOM_er ()

fosil ::

maja654 je izjavil:

So Še koga prevarali na mojstudij. Com? Proti njim sem ukrepala - iŠčem Še več takih, ki so jim pobrali denar. Javite se prosim, zagotavlajam vam, da boste dobili svoj denar vrnjen.

če so mislili, da bodo ubeŽali z nakradenim denarjem so se zelo zmotili. :) postopek je Že v teku, vsak čas bodo dobili, kar si zasluŽijo.

Torej si na policiji priznala, da si hotela goljufat?
Odlično.

Tukaj se sicer pojavi zanimivo pravno vprašanje.
Če nekomu plačaš, da ti naredi diplomsko, vendar pa ti ta oseba diplomske ne dostavi, ali si sploh storil kaj nezakonitega, glede na to da te diplomske nisi uporabil?
Tako je!

Rippy ::

fosil: tudi, če ti dostavi je vse vredu. Težava se pojavi, ko uporabiš to delo in ga predstaviš kot svoje.

Druga plat je pa seveda, če ti ne iztavi računa in plača davek. Tukaj je pa delo na črno.

harmony ::

Pisanje bednih diplomskih nalog bi moralo biti že zdavnaj ukinjeno. Kot da je to nek pokazatelj, kok si sposoben. Rajši nek končni izpit iz izbranega predmeta ne pa te bedarije in sam copy paste iz interneta.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zdravniško opravičilo

Oddelek: Loža
52477 (2376) shadeX
»

Izdelava nalog po naročilu (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8730706 (26008) bajsibajsi
»

Korejska igra hoče mojo sliko in kopijo osebne (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
5711757 (10356) Reycis

Vpis na ŠS s fake potrdilom o vpisu

Oddelek: Loža
81712 (1583) Mavrik

Več podobnih tem