» »

Zdravniško opravičilo

Zdravniško opravičilo

ENERGY666 ::

sem študent faksa in zadnjič mi je sošolec rekel, da je kar sam napisal (ponaredil) zdravniško opravičilo. Imel je staro opravičilo in je v photoshopu spremenil datum. Čudno se mi zdi, da lahko tako na lahko prides skozi in me zato zanima če kdo ve ali profesorji ta opravičila preverajo.
  • zaklenilo: zee ()

FTad ::

Odvisno od profesorja.

Na dolocenih faxih ti ne ugodijo raznih prosenj, tudi ce imas dejansko legitimen razlog in opravicilo...Vsaj tako sem slisal.

ENERGY666 ::

Ne mislil sem, če to preverijo pri zdravstvenem domu.

FTad ::

Po moje ne. Ne bo se njemu dalo ukvarjat s takimi bedarijami.

zee ::

Pomoč pri goljufanju? Ne.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

shadeX ::

Ponareditev uradnega dokumenta je drgač kaznivo dejanje.
(1) Kdor ponaredi listino ali spremeni pravo listino, zato da bi se taka listina uporabila kot prava, ali kdor ponarejeno ali spremenjeno listino uporabi kot pravo, se kaznuje z zaporom do dveh let.

(2) Poskus je kazniv.

(3) Kdor ponaredi javno listino, oporoko, javno ali uradno knjigo ali kakšno drugo knjigo, ki se mora voditi na podlagi zakona, spremeni tako pravo listino ali kdor tako ponarejeno ali spremenjeno listino hrani zaradi uporabe ali jo uporabi kot pravo, se kaznuje z zaporom do treh let.


Močno dejstvo je to da zaradi tega ni še noben drastično profitiral. Ne delat tega, kajti v 99% primerih si boste samo nakopali težave, profitirali zaradi tega zagotovo ne boste, še najmanj pa zaradi tega zdelali letnik.

Don't do it.




Drgač pa tud ni potrebno tega delat, saj zaradi tega ni še noben drastično profitiral.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelava nalog po naročilu (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8729415 (24717) bajsibajsi
»

Mojstudij.com - IZKUŠNJE - prevara ali resnično ?

Oddelek: Šola
335417 (2260) harmony
»

Pravni nasvet oz. mnenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6210792 (9109) St235
»

Korejska igra hoče mojo sliko in kopijo osebne (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
5711290 (9889) Reycis

Vpis na ŠS s fake potrdilom o vpisu

Oddelek: Loža
81652 (1523) Mavrik

Več podobnih tem