» »

iščem: rele FRA2A-1

iščem: rele FRA2A-1

HyperGL ::

Torej konkretno iščem tale rele:

DATASHEET

če kdo ve kje v SLO dobiti kaj takega, bi mu bil zelo hvaležen za kakršnokoli informacijo.


LP
  • spremenil: HyperGL ()

Spajky ::

Probaj z releji za avto, Podobne imam jest na centralni plati od avtoelektrike v kabini ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

HyperGL ::

Sej za tam rabim... pa je en fuč... in drugi brez prvega ne dela pravilno :S in tako avtomatična svetila ne delujejo (kar je malo smotano, enkrat ko se navadiš)!

Je sploh možnost da kaj takega najdem v SLO?

Spajky ::

v trgovini z avtodeli, poglej za tvoj avto! 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Azrael ::

Mislim, da avtor teme išče releje za Renault.

Rabljen ,pride v poštev?
Nekoč je bil Slo-tech.

HyperGL ::

rabljen bi prišel v poštev... bi šel pogledat tudi na kakšen avto odpad ampak bi imel zelo malo možnosti, da bi kaj najdel... :/

saj bi ga zamenjal s kakšnim enakovrednim tudi, ampak se nožice ne ujemajo z luknjami na plošči... :/

HyperGL ::

torej, danes sem bil v bližnji trgovini z elektroniko in sem poleg ostalega vprašal (slučajno sem se spomnil, zato tudi toliko časa med enim postom in drugim), če imajo kaj podobnega zgoraj iskanemu releju. Dobil sem naslednjega:

RT424012

sedaj pa ne vem ali ima pravšnje specifikacije (na oko, ker nisem strokovnjak, bi rekel da ne saj na novem piše 8A, medtem ko na starem piše 30A), zato naprošam kogarkoli, ki se malček bolj spozna kakor jaz na te zadeve, če mi pove ali bo zadeva delovala.


HVALA!

Azrael ::

Če je tisti 8A pomeni amperažo, je zadeva prešibka. Če releja lahko odpreš, ne da bi jih poškodoval, si oglej velikosti kontaktov. Če so na novem manjši, ne bo šlo.

Kako je z zunanjim izgledom, merami priključkov? Je isto ali manjše?
Nekoč je bil Slo-tech.

HyperGL ::

zunanji izgled je popolnoma različen, stari rele je odprtega tipa, novi zaprtega, novi ima 8 nožic, stari 3 + 3 mase, novi ima tudi 1x tanjše nožice. Sklepam da zadeva ne bo v redu...

še datasheet novega:


datasheet starega pa se nahaja v prvem postu.

HyperGL ::

http://pdf1.alldatasheet.co.kr/datashee...


ne deluje dodajanje linkov!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Polprevodniški releji (SSR)

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
204063 (3832) TESKAn
»

Pralni stroj - odprta vrata bobna

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
104382 (4088) Azrael
»

Katero elektronko naj uporabim

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
252169 (1680) neoto
»

Izdelava tipke

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
172635 (2154) jernejc
»

Vezava avtoradia: vklop ob prižigu luči?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
144317 (4056) bastadu

Več podobnih tem