» »

GTA3: kako narest

GTA3: kako narest

_Mortal_ ::

Pršu sm do tm k rabm eni bandi ladjo sfukat. Z mano je tist črnc k ga na začetku pelješ. Jz jih par ubijem on gre na ladjo "prehitr" in ga čist vedno ubijejo.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

the_unborn ::

Jst sem sel na streho od hale cist pri boku ladje pol sem jih pa s sniperjem na hitr postrelu. Sej ni tezko, sam dobr si nastimi zoom tipke pa to.

ChiefThunder ::

ko se pripelješ na sceno, glej na desni strani nekakšno stopnišče (najbolj, da greš okoli). na poti tja boš našel tabletko, ki upočasni dogajanje (max paine varjanta), steci na štenge in pošicaj kolumbote...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

||_^_|| ::

jst sm šou kr gor na ladjo pa pobou use, pol pa čeprou je ladjo raznesl nism umru:)

Binji ::

Kaku pr bogi nardis tisto misijo kjer mors Kenjija ubit (2. mesto)?? Sunem avto se odpeljem ke, pridem gor, sem mrtev se preden dobro zacnem strelat iz avta
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

jRk0 ::

hm, ljudje, kaj ce bi se malo omejili na en topic o gta3 pa tam sprasevali stvari, ne pa da bo na koncu cel forum igre zasede z gta3:kako naredim to pa to misijo?...
You fuck up once, you loose two teeth.

the_unborn ::

Binji: nic strelat. Ti se pocas gor prpel pol pa full gas ob ograji da modela direkt ob eno limuzino nabijes pa po drugi strani dol.

Thanatos ::

binji: use the power of the force in a big pickup :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gta vice city (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
69250439 (15042) Heavy
»

za vse ki so igrali FARCRY

Oddelek: Igre
81434 (990) EagerWolf
»

Mafia (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
706387 (3894) gappee
»

koliko alkohola na IOS

Oddelek: Loža
181994 (1793) Reso
»

SOF 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
614818 (3235) Rus

Več podobnih tem