» »

koliko alkohola na IOS

koliko alkohola na IOS

Binji ::

Grem na maturanca na Ios pa me zanima ce kdo ve kasno kolicino alkohola lahko legalno cez mejo neses? Bi rad nesu cimvec da ne bo zmanjkalo dnarja na ladji:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

OwcA ::

Gotovo maš kake "pridne" sošolke, ki se ne predajajo skušnjavam. Če si količkaj karizmatičen ti te lahko izrazito povečajo "koristen tovor". ;)
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

ordan ::

kolega mi je reku da alkohol stane tam tak kot tuki. tak da ne vem ce se ti splaca vlecit dol pa met pol pizdarijo.

Binji ::

tam ze sam kaj ku treba tudi ke prit.

owca: v bistvi takih pr nas ni - nesli bomo itak ze vsi s sabo sam to bo bl samooskrbno gospodarstvo s kaksno menjavo vsaketolko:D

Drgac itak ni problema sam ne bi rad lih flaskona gor vleku pol pa cudno gledal ku mi bojo pravli da to ne gre:D :D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

OwcA ::

@Binji: v skrajni sili lahko še vedno vse spiješ, tako postane tvoj tovor neoporečen, ti pa ... ;)
Otroška radovednost - gonilo napredka.

ABX ::

... oporečen. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

ali3n ::

Mi smo mel "dodatne potovalke" - drinkz only... pa par oblek vmes, da ni preveč žvenketalo...

Na ladji JE RESNIČNO drago... kljub temu pa pojdite enkrat na dan na topli obrok - kosilce/večerja...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

Reso ::

Na santoriniju so žgane pijače mal dražje drugač pa kakšna vina so pa ful predraga. Da ne govorimo kok se pršpara z kako flašo domačga za pod zob:).

Meni se zdi da imaš lahko s sabo 1 leter žganih pijač, eno šteko (10 škatlc) in še nekaj manj alkoholnih pijač. Ker pa seveda nimajo dobrega preverjanja pa lahko v ročni prtlagi nosiš 1 flaško eno imaš pa še v prtljagi ki je ločena od tebe (če greš z avijonom..).
Če pa hočeš zanesljivo prenesti čez mejo še zadnjo možno kaplico alkohola pa se pri "domačih" obrtnikih ki pridelujejo kakšn domač sadjevc da tudi dobiti kej močnejšga (70% ali več alkota) in potem mal z vodo razredčiš in je.
Če nočeš iskati po domovih sadjevc pa imajo tudi v večjih trgovinah malo preč od alkohola eno flašo (zdi se mi da je rafinieriran alkohol al neki tazga) ki jo potem razredčš in maš zlo pocen legalno drogo:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Reso ()

DC- ::

Binji kdaj pokate dol ?

20.8 slučajno ?

DC

bobby ::

iz izkušenje maturanca, absolventa pa še parkat vmes,.. vzem kokr ti paše, itak te nau noben čekiral!!!! je pa na ladji precej dražje kakor če si "personal stock" omisliš.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

DavidJ ::

Jst sem na ladji v Duty free shopu kupil liter Uzota za 5 evrov. Pravzaprav sem kupil 2. >:D

Mnde. Ne spomnim se natančno.
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

T(he) Boss ::

Reso: gotovo se hecas z onim alkoholom?:\

Matek ::

Ja faaaaak, sej ne moreš kr z razredčenim etanolom se nalivat no :D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Binji ::

@Reso: LOL v take extreme pa se mi nismo sli:D

@DC-: gremo 15.7. z ladjo

No pol pa kul..edino kar me se skrbi je kdo bo nesu vse te zaloge:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

mile ::

vem za metalce, ki so pil špirit z radensko :'(

MadMicka ::

Mah, sploh noben ne gleda, kok mate s sabo alkohola. Žgane pijače zbašeš nekam, pera se pa preveč ne splača nost s sabo, ker topu itak ni dobr.

ali3n ::

pera se pa preveč ne splača nost s sabo, ker topu itak ni dobr.


Po 5-tem, 6-tem je tko al tko vseen... sam da grlo ni suho.
Če bo morje mirno (jadransko je, od Albanije naprej pa "gunca" zerom bolj), vam bodo napolnili še bazen :-))):D
Party on!!!
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

perci ::

Ja, cel žur tale bazen ;) - sam če ne bi bil tolk velik - sm plaval po dolzini tja in nazaj in je bla nazaj grede ful panika, sm se na sredini bazena ustavu in so mi pol vrgli rešilni obroč - kdo ve kaj bi se zgodilo, če v tistem trenutku ne bi bilo nikogar v bližini.

Hladen je tale bazen tud ful, tko da lahko pir kar notri hladite - NOT

Zrihtite si kabine, usujte se ga čimbolj, da hitrej mine. Sam sem se s to ladjo na žalost vedno peljal relativno trezen in mori.

Lefka Ori sux

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Reso ::

Glede etanola sem zvedel za par folka k to zares dela:)
Tist z 70% alkota v sadjovcu je pa tut cist res k mi je ena pravla pri kateri doma to pridelujejo.

Pregledujejo pa res čist nčh, samo če pa začnejo sikat so lahk zlo tečni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam na morje?

Oddelek: Loža
308363 (3644) mihapc123
»

Nehladne alkoholne pijače

Oddelek: Loža
324517 (3188) hunter01
»

Maturantski -> IOS -> Katera agencija?!

Oddelek: Loža
224584 (3536) Trubadur
»

Maturanc Ios

Oddelek: Loža
232811 (2217) hamax
»

Agencija za matuanca!

Oddelek: Loža
231911 (1590) Gh0st

Več podobnih tem