» »

kako vstaviti sliko

kako vstaviti sliko

dejan03 ::

Lep pozdrav rad bi da mi kdo pove kako se vstavi slika ali print sreen v forum ko pišeš vprašanje,ker ga glih kar pišem ,pa imam slike v računalniku shranjene ki se navezujejo na moj problem pa nevem kako bi jih vstavil pod tekst ki bi ga napisal poskušal sem vstavi sliko pa napiše da napišem url...??

WorlOcK ::

gres pod html oznake in kliknes slika,potem pa sm link od slike kere mas...ce mas slike na svojem desktopu potem pa pejt se na tole stran http://www.slikomat.com/ tam kliknes browse in izberes svojo sliko....nato samo link od slike kopiras na sliko poz html oznake in mas!

primer:
q6600,EP45-DS3,HD3870 512MB,4GB RAM...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: WorlOcK ()

PacificBlue ::

Sliko prej shrani na tole stran recimo shrani.si, potem tam kopiraš url in ga prilepiš tja tam ko te vpraša.

BmN ::

imageshack.us
je mogoče stran ki ti lahko pomaga. Sliko uploadaj tja, kje v zameno dobil link, ki ga enostavno copy/paste pod post

dejan03 ::

A potem se vidi kod pri: WorlOcK :: danes, 13:03:03
citiraj

WorlOcK ::

ja tako je :D
q6600,EP45-DS3,HD3870 512MB,4GB RAM...

dejan03 ::

OK BOM PROBAL HVALA

Kaj pa print sreen?Kako pa njega vstaviš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dejan03 ()

bluefish ::

Najbolj enostavno je, da namestiš program localhostr uploadr in s pomočjo njega narediš screenshot. Program nato avtomatsko sliko naloži na server in ti v odložišče skopira direktno povezavo do nje. Potem pa to povezavo enostavno prilepiš v tisti dialog za dodajanje slike na ST.

dejan03 ::

Najbolj enostavno je, da namestiš program localhostr uploadr in s pomočjo njega narediš screenshot. Program nato avtomatsko sliko naloži na server in ti v odložišče skopira direktno povezavo do nje. Potem pa to povezavo enostavno prilepiš v tisti dialog za dodajanje slike na ST.
Hvala sedaj pa bom poskušal to narediti in bom postavil vprašanje na forum in upam da se bo našel kdo ki mi bo znal odgovoriti.

mAXTER ::

Buggy ::

test



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naučimo se vstaviti sliko (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10320581 (411) Kurzweil
»

Simple Printscreen

Oddelek: Pomoč in nasveti
151785 (1355) Excalibrus
»

Odkrita nova Flash ranljivost, ki ugrabi odložišče (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
538995 (4800) r0b3rt
»

photoshop

Oddelek: Zvok in slika
141489 (1251) pivmik
»

Kako razpoloviti podnapise za DivX

Oddelek: Zvok in slika
51652 (1460) bastadu

Več podobnih tem