» »

Zvocna z digitalnim izhodom

Zvocna z digitalnim izhodom

Baza ::

Mene zanima ali obstaja zvocna kartiva z digitalnim izhodom in kje bi se dalo dibiti to zadevo ter koliko bi pribljizno stala taga zadeva?
Hvala tistim ki bodo kej pomagal!

Ajde,
Baza:D

.:joco:. ::

Kaj ti misliš optiko?
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

bastadu ::

Ti misliš verjetno digitalen izhod, ki bi ga potem dekodirnik (npr. DOLBY PRO LOGIC) odkodiral v prostorski zvok... Mislim, da to imajo Creative Live kartice, nisem pa 100%. Najbolje da ti to nekdo pove, ko takšno zadevo poseduje...

MaX ::

Posedujem Hercules game theatre XP. Ima dva digitalna izhoda in dva digitalna vhoda, po enega optičnega in po enega koaksialnega.

Stane okol 30 K sit, če obstaja kakšna cenejša kartica s takšnim izhodom pa ne bi vedu...

CaqKa ::

lajvi že od prvih primerkov dalje imajo digitalne izhode.. prav tako so na netu obstajali in verjetno še obstajajo članki kak si si na live! value sam zalotal da si imel digitalni izhod. mislim da so najcenejši lajveji za okrog 12ksit

aja pa seveda se prepricaj kaksen digitalni izhod je tisto.. moj obični live poseduje digitalni izhod ki je zmozen dat ven 5.1 zvok . SPDIF IN pa je zmožen le stereo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

BlackHole ::

Sb live value je že en tak enostaven primer.

Baza ::

Ja hvala vm za odgovore ubistvu pa jst rabm to kartico zato da bi alhko iz racunalnika snemov musko na Mini Disc ker se mi zdi brez veze da snemam Cd-je pol pa se iz glasbenega stolpa na MD. Zdelo se mi je cudno le to da ko sm klicu na npr.: Mlacom,Anni,Pcx,... podjetja sem od njih dobiu pojasnilo da oi spljoh se niso slisali za take zvocne kartive ki bi imele Digital output.

Prjatu ::

He he, tak output je obstajal že na AWE64 kartici, novejše ga majo vse, lahko pa si tudi prebereš test zvočnih v svežem Monitor-ju
Something else is controlling me!

CaqKa ::

pokliči vsa ta podjetja pa jim povej da so nekvalificirani za prodajo ker niti ne vejo kaj pordajajo... kar je pa resnica za večino slovenskih računalniških prodajaln. bog ne daj če bi jih vprašal če imajo spdif I/O :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave s konfiguracijo sistema 5.1

Oddelek: Zvok in slika
71775 (1627) settler
»

Povezava stolp - Sound blaster

Oddelek: Pomoč in nasveti
121159 (891) gumby
»

AC3 digitalni izhod na SB Live! Value

Oddelek: Zvok in slika
91134 (990) zile
»

dolby digital zvocna?

Oddelek: Zvok in slika
231874 (1588) matevzm
»

Katero zvočno kartico

Oddelek: Kaj kupiti
161958 (1677) whatson

Več podobnih tem