» »

Samsung SyncMaster T240HD

Samsung SyncMaster T240HD

1 2
3
»

urox ::

OK.d je izjavil:

ja moj 22-ima TDDSUV, če bi hotel gledati našo tv bi moral nabaviti conaxovo kartico


A veš mogoče točno ker model te kartice je za ta monitor

OK.d ::

ne vem bi ti moral kdo drug povedat katera 100% deluje, ker imam doma kabelsko tv in dejansko ne potrebujem te kartice ker gledam tv na analognem delu
LPOK.d

Alexius Heristalski ::

urox je izjavil:

OK.d je izjavil:

ja moj 22-ima TDDSUV, če bi hotel gledati našo tv bi moral nabaviti conaxovo kartico


A veš mogoče točno ker model te kartice je za ta monitor

Samo en model obstaja, to je NP4.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

batista ::

Tuki mate eni 2470HD monitorje. a ve kdo kako se ga tilta, torej nagne naprej, nazaj?? piše da se kao lahko.

mare4444 ::

z eno roko primeš stojalo, z drugo pa potisneš ekran. gre pa zelo tesno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mare4444 ()

batista ::

ne vem, če tkole probavam se mi zdi da se bo odlomilo vse skup. imam pa p2770hd, in slika je katastrofa. no napram 5 let staremu 193P se ne more primerjat. al je to zarad velikosti(27")? ker razmišljam da bi ga poslal nazaj. črna je temno plava? pa vse lisasto namesto enakomerne črne. ajaj... je to normalno za TN?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: batista ()

Linksi ::

batista je izjavil:

ne vem, če tkole probavam se mi zdi da se bo odlomilo vse skup. imam pa p2770hd, in slika je katastrofa. no napram 5 let staremu 193P se ne more primerjat. al je to zarad velikosti(27")? ker razmišljam da bi ga poslal nazaj. črna je temno plava? pa vse lisasto namesto enakomerne črne. ajaj... je to normalno za TN?


A resolucijo imaš pravo naštimano? 1920x1080

Linksi ::

batista je izjavil:

ne vem, če tkole probavam se mi zdi da se bo odlomilo vse skup. imam pa p2770hd, in slika je katastrofa. no napram 5 let staremu 193P se ne more primerjat. al je to zarad velikosti(27")? ker razmišljam da bi ga poslal nazaj. črna je temno plava? pa vse lisasto namesto enakomerne črne. ajaj... je to normalno za TN?

Glede barv si poglej na povezavi How to adjust color

http://www.samsung.com/uk/support/howto...

Verjetno imaš vključen efekt, pa sploh ne veš.
Colour Effect
(Not available in MagicColour mode of Full and Intelligent.)

You can change the overall mood by changing the screen colours.

• Aqua:This applies the aqua colour effect to a black and white screen.

mare4444 ::

tud men se na samsungu P2470 zdijo slabe barve sploh pa vertikalni kot gledanja. katastrofa proti pva matriki.
kje bi lahko dobil program MagicColor ker ga nisem imel na cdju?

PujsaPepa ::

urox je izjavil:

OK zdej pa še uradno iz strani uvoznika Samsung za Slovenijo

Poglejte model code monitorja zadaj na nalepki ;

model TDDSUV podpira samo MPEG2 , model TDVSUV pa MPEG2 in MPEG4 .


Meni se zdi,
da TDDSUV sploh nima DTV tunerja, niti mpeg2(ali morda ima verzijo ATSC),
TDVSUV pa ima DTV tuner (in mpeg4 in mpeg2 in preverjeno 22" in 24" na AIR deluje brez MPEG4 CI kartice DVB-T. Cable še pa nisem sporbal, a nekdo se je oglasil da mu dela tudi DBV-C ? se motim - naj sporoci stevilko modela).

btw. Kako pravilno obrnes CI modul kartico v CI slot ? tako da gleda napis stran od tebe, ali proti tebi ? Meni se zdi da stran od tebe. Zelo čudno se zahakla, tako da nisem sigurn ali je prijela ali ne. Kot rečeno, pa itak na model TDVSUV deluje SLOV DBV-T, brez kartice, zato niti ne vem če imam kartico prav vstavljeno :) Da bom vedel za druge TVje ?

Vikking ::

TDDSUV ima vgrajen Tv tuner ampak samo mpeg-2 DVB-T

PujsaPepa ::

Vikking je izjavil:

TDDSUV ima vgrajen Tv tuner ampak samo mpeg-2 DVB-T


Jaz najdem samo Analogni (pri 24"). Kako prides do Digitalnega ?

Vikking ::

ah za t220

PujsaPepa ::

akrama je izjavil:

Za gledanje naših programov (DVB-T) sem kupil CI modul (kartico) in moram povedati, da deluje zadovoljivo. Morda bi slika bila lahko lepša (je pa lahko kriv tudi nekoliko slabši signal). (če gledaš z nekoliko večje oddaljenosti pa je slika čisto OK)


Če imaš 24" TDVSUV serijo, itak podpirata mpeg4 DVB-T, nisi rabi CI modula.
Če imaš 24" TDDSUV serijo, pa sploh nima DVB-T tunerja, zato me zanima, ali si našel kak modul, ki ima DVB-T tuner v sebi ?

Pa še eno me zanima: jaz ko vstavim CI modul, sploh ne vem ali sem dovolj notri ga porinil, ali sem ga prav obrnil. Nobenga feedbacka nazaj ne dobim (klika), da bi vedel ali modul "prijel" ali ne. Je pokazatelj da nisem dovolj notri vstavil ta, da ne morem tistih vratc na LCDju zapret, da bi modul skril, ali je zanalsc tako narejeno da moras pustit odprto da se hladi ?

Robert ::

PujsaPepa je izjavil:

akrama je izjavil:

Za gledanje naših programov (DVB-T) sem kupil CI modul (kartico) in moram povedati, da deluje zadovoljivo. Morda bi slika bila lahko lepša (je pa lahko kriv tudi nekoliko slabši signal). (če gledaš z nekoliko večje oddaljenosti pa je slika čisto OK)


Če imaš 24" TDVSUV serijo, itak podpirata mpeg4 DVB-T, nisi rabi CI modula.
Če imaš 24" TDDSUV serijo, pa sploh nima DVB-T tunerja, zato me zanima, ali si našel kak modul, ki ima DVB-T tuner v sebi ?

Pa še eno me zanima: jaz ko vstavim CI modul, sploh ne vem ali sem dovolj notri ga porinil, ali sem ga prav obrnil. Nobenga feedbacka nazaj ne dobim (klika), da bi vedel ali modul "prijel" ali ne. Je pokazatelj da nisem dovolj notri vstavil ta, da ne morem tistih vratc na LCDju zapret, da bi modul skril, ali je zanalsc tako narejeno da moras pustit odprto da se hladi ?


Sam imam Samsung T260HD pa me zanima kje vidiš kakšno serijo imaš TDVSUV ali TDDSUV. Na računu tega podatki ni.

Vikking ::

Robert je izjavil:


Sam imam Samsung T260HD pa me zanima kje vidiš kakšno serijo imaš TDVSUV ali TDDSUV. Na računu tega podatki ni.


Zadaj imaš nalepko, pa poglej kaj piše pri MODEL CODE

echoman ::

Danes sem se malce igral z monitorjem, pa ugotovim, da bi mogoče Digitalni kanali delovali. Pa sem malce obračal anteno in pregledoval, ter opazim 8 najdenih kanalov. Dobil sem jih na konec vseh analognih. Ko prižgem sam kanal je črna slika in ni nič. Če začnem obračati anteno se na ekranu pokaže Weak or bad signal, če še premikam se kanal ponovno prižge in izpiše Service is not supported. Imam model z mpeg2 in mpeg4. Enkrat sem celo zaslišal nek zvok, ko sem priklopil na SLO1. Moram najbrž nastaviti državo, za le to pa potrebujem pin kodo monitorja, ki je nikakor ne najdem. Bi mogoče še kako lahko prišel do predvajanja digitalnih kanalov? Hvala za odgovore!

cekr ::

Pin koda je: 0000, da se ne boš matral preveč.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Robert ::

Imam T260HD model code: TDDSUV pa me zanima ali lahko uporabljam od Telemacha Conax modul za gledanje digitalne TV.

sejmon ::

aki kdo ve, če model p2270hd podpira aac zvok?
(mislim, da so p2370hd,p2770hd enaki razen velikosti.)

še vedno me zanima
:D

še vedno me zanima
:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sejmon ()

KuntaKinte ::

Robert je izjavil:

Imam T260HD model code: TDDSUV pa me zanima ali lahko uporabljam od Telemacha Conax modul za gledanje digitalne TV.


isto vprašanje

Robert ::

Robert je izjavil:

Imam T260HD model code: TDDSUV pa me zanima ali lahko uporabljam od Telemacha Conax modul za gledanje digitalne TV.


Ker sem pred nakupom še enkrat isto vprašanje.

Robert ::

Moj Samsung TV LCD monitor T260HD ima režo - CI modul in je model serije TDDSUV nikjer pa ne zasledim, da bi imel vgrajen DVB-C tuner, v navodilih piše le da dobiš modul za CI pri ponudnikih televizije, pri Telemachu sem zaprosil če mi dajo na reverz njihov Conax vmesnik, da bi probal, če zadeva deuje, pa so mi odgovorili po telefonu, da to ni možno. Pri Telemachu so mi tudi rekli, da mora CI modul podpirati DVB-C, da zadeva deluje. Prosil bi za mnenje glede navedenega.

Vikking ::

Robert je izjavil:

Robert je izjavil:

Imam T260HD model code: TDDSUV pa me zanima ali lahko uporabljam od Telemacha Conax modul za gledanje digitalne TV.


Ker sem pred nakupom še enkrat isto vprašanje.


Sem se tudi sam pozanimal, sicer imam model t220HD in odgovor od vsej je bil jasen. Zadeva po vsej verjetnosti ne bo delovala, če pa že bo slika slaba, oziroma zvok ne bo deloval.

Robert je izjavil:

Moj Samsung TV LCD monitor T260HD ima režo - CI modul in je model serije TDDSUV nikjer pa ne zasledim, da bi imel vgrajen DVB-C tuner, v navodilih piše le da dobiš modul za CI pri ponudnikih televizije, pri Telemachu sem zaprosil če mi dajo na reverz njihov Conax vmesnik, da bi probal, če zadeva deuje, pa so mi odgovorili po telefonu, da to ni možno. Pri Telemachu so mi tudi rekli, da mora CI modul podpirati DVB-C, da zadeva deluje. Prosil bi za mnenje glede navedenega.


DVB-C pomeni kabelsko, za to ne rabiš pretvornika.

OK.d ::

No zdaj me pa spet zanima, ker so nam izklopili analogni signal na kabelski ali je komu uspelo nadgraditi ta monitor T220HD z kakšni CI -kartico?
LPOK.d

OK.d ::

Malo gledam po netu ali bi s tole delovalo-kakšne izkušnje?
http://www.ebay.com/itm/Neoton-CONVERTE...

nobeden?:P

???

:'(?
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Digitalna televizija!

Oddelek: Pomoč in nasveti
286870 (5393) robotek87
»

DVB-T DVB-C (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10122449 (18378) Domn
»

Pin koda za T260HD

Oddelek: Zvok in slika
123170 (2798) Matko
»

TV tuner

Oddelek: Strojna oprema
152082 (1942) iKlancar
»

DVB-C Tuner (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5425712 (22280) icek

Več podobnih tem