» »

signal gsm omrežja

signal gsm omrežja

emsi ::

Zanima me kolko ma kaj telefon veze pri jakosti signala omrežja?


Lp, Marko
=

Razy ::

Ja ma veze pri internetu pa pri klicih drugace pa sploh nima veze.

ModriN96 ::

Slovenc10...ti pa maš pojma o mobilni telefoniji ja ;)... Situacija je sledeča v relanosti: ZELO je odvisno že od samega mobilca. Recimo Nokia in SE mata dost bolše recieverje kot pa samsung. Tudi pri LG-jih so primeri ko je lovenje omrežja katastrofalno. V 7ih letih ukvarjanja z mobilno telefonijo je še vedno tako kot je bilo včasih in sicer Samsung je mal slabši za signal in za baterije, med tem ko Nokia in SE mata pa uredu sprejemnike.

Tako da pri samem signalu je odvisno tako od oddajnikov in samega aparata.

Razy ::

Jst priporočam Nokio ;)

ModriN96 ::

Tut moj glas gre definitivno nokiji. Med vsemi aparati ki jih dnevno stestiram pa dam čez roke se mi še vedno najbol dopadejo Nokije in Samsungi.

Gapi ::

:DGlas za Motorolo D520 :):):D Lovila je povsod. Sam za anteno si rabu orožni list.:) Za cel aparat pa samokolnico.

Ciklamen ::

Drugače pa, jaz sem opazil, da ima Mobitel dosti močnejše oddajnike kot simobil, se je poznalo za novo leto, ko sem jaz poslal 40 ali več sporočil v momentu in brez problema na polnem signalu, medtem ko pa brat ni mogel poslati 5 pri nikakvem signalu..

Ja, je zelo odvisno, kakšen sprejem imaš, saj boš pri polnem signalu dosti lažje delal kot pri slabšem.

In ja, obadva z bratom + še kolega (z problemi prav tako) imamo Nokie (N73 jaz, brat N70 in kolega N95 8GB)
- End of the Post ->

AndrejS ::

Simobil je v k***cu. Sem se jih že naveličal klicat. Prej sem bil na mobitelu in mi je zelo žal da sem šel na simobil. Dostikrat sem nedosegljiv, da ne omenjam smučarskih središč, kjer te med pogovorom prekine in napiše omrežje zasedeno.
Pa 080 40 40 40 so mi svetovali naj jim pošljem dopis. Komaj čakam da aneks poteče in se vrnem na mobitel.

Ni vse v ceni.

Voip ::

Podobne probleme imam sam. Da o tujini ne govorim. V Angliji imam z Simobilom same probleme - ne lovi, sem nedosegljiv...

Ko poteče aneks nazaj k Mobitelu!

ahac ::

Ja, Mobitel ima v Angliji veliko boljše omrežje!
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

astras ::

mobitel je definitivno zakon.. brez dvoma...
jaz sem trenutno pri tusmobilu in bognedaj da uporabljam njihovo omrezje - sem skos na roamingu pri mobitelu...
lp
astras
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

ModriN96 ::

Signal omrežja nasploh in tut omrežje izven države ma itak mobitel najbolš ker je zaenkrat še monopolist kar se tiče ponudbe mobilne telefonije...

Tuš je še itak v razvojni fazi kar se tiče vsega in zato tudi posledično nima veliko tujine pokrite kot tudi simobil ne.

Zadeva se pa itak pri vsakem operaterju obrača v smer izbolševanja, tko da se bo tut tuš in simobil popravu na večini področij. Definitivno pa prej tuš kot pa simobil, ker so znani po še slabšem pokrivanju signala kot pa tušmobil in tud na vsak aparat nalagajo ta kurčev vodafone software k je pa itak katastrofa da ni večje...

astras ::

ma tusmobil vem da vsaj jaz, pa imam na firmo dve telefonski pri njih, takoj ko aneks potece grem stran... sel bi ze zdaj pa nocem placat penalov...
lp
astras
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mobitel vs. Simobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14034900 (20004) Veron
»

Tušmobil 3G in Yarvik Ingenia x1

Oddelek: Pomoč in nasveti
343681 (3315) box408
»

Tušmobil DA/NE? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16527494 (17109) Reycis
»

Tušmobil vesolje - Plus

Oddelek: Mobilne tehnologije
243582 (2772) knesz
»

Tretji operater mobilne telefonije: Tuš mobil

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
4710513 (5152) neres

Več podobnih tem