» »

SAMSUNG T220

SAMSUNG T220

marko610 ::

Zanima me kaj mislite o SAMSUNG-ih modela T. (npr. T220,T240,T260)
Nagibam, pa se predvsem na nakup modela T220.
Zanima me predvsem kakšno sliko imajo. Saj sem od nekaterih slišal, da imajo v redu, od drugih pa da imajo sliko odlično.

Zanima me tudi, če se splača kupiti s TV-tunerjem.

 Samsung T220

Samsung T220



 Samsung T220

Samsung T220



LP

RC14 ::

Jaz imam tega T220.
Zame je monitor več kot dober, še posebno zato, ker sem ga pred parimi meseci dobil za 170 evrov>:D (pač je bil en dan prej v uporabi), sicer pa je odvisno od tebe kaj pričakuješ od monitorja. Slika je dobra, barve tudi.
Sej veš, če hočeš res kvalitetno kristalno čisto sliko, pač boš moral še kakšnih 100-200 evrov primakniti zraven, meni osebno je to metanje denarja stran.
Trenutno ti to pišem iz 19" LCDja, (svojega sem svoji punci posodu, ker je rekla da bo velik filmov gledala te dni, pač večji ekran):D in ti povem, da je razlika očitna, T220 ima velik lepšo sliko, pač toliko za info.


Upam, da sem ti kaj pomagal.

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RC14 ()

jimyboy ::

Tudi sam bi takoj kupil ta LCD, če nebi imel tega debilniga bleščečega okvirja, ki se pojavlja zadnje čase na večih monitorjih.

marko610 ::

jimyboy
zate SAMSUNG 2233 ali 2433 nima svetleče?
Vem ne kakšna je slika, saj nimajo svetlečga okvirja pa še velik kontrast. (20000:1)

Nek sem vidu da so robovi tut drugih barv (mordra,zelena)
Je to kej možn kupt?!
LP

????????????????????????????????????????????????????????????????????

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marko610 ()

Aramis ::

da ne odpiram nove teme. imam omenjen monitor. Ni več v garanciji. Problem je v tem, da se mi včasih kar sam ugasne in se čez 5 min prižge nazaj in potem deluje kak teden brez problema. Potem pa se težava spet ponovi. Ko se ugasne, ga ne morem prižgat.

kmetek ::

Napajalnik notri? Kak kondenzator, tuljava? Če boš imel strošek do 20€, se ti še morda splača, drugače imaš nove za 100-110€...

Aramis ::

Nimam pojma. bom dal na bližnji servis, pa če bo minimalni strošek, popravljam.

Nekaj še me zanima če se odločim za nov monitor. Kako se pozna v praksi, če kupiš monitor ki ima IPS matriko? Torej net + filmi in igre? Ali so ti bolj za pro userje?

Torej, se splača "dati" + 60€ za kak monitor s IPS matriko? recimo tale http://www.mimovrste.com/artikel/265000...

kmetek ::

itaq

The Player ::

Cene monitorjev z IPS matrikami so drastično padle kar čez noč, če je že leto ali dve bila IPS luksuz je danes že cenovno zlo dostopen, tko, da definitivno se ti splača gledat v to smer še posebi če uporabljaš ekran za profi zadeve. Je pa vseeno dobro biti pazljiv, ker zaradi nižjih cen in čedalje večje konkurence in ponudbe IPS ekranov je velika možnost, da različni modeli varirajo (kvaliteta slike, razne funkcije, kvaliteta itd.), tko, da previdnost ni odveč in se pozanimaj na netu za kake review-e.

pozorn bot tud za odzivni čas, ker IPS ekrani niso namenjeni za igrce, ampak zaradi novih tehnologij, ki jih vgrajujejo v ekrane je sedaj možno imeti boljši odzivni čas v teh ekranih.

upam, da ima nenaden padec cen LCD monitorjev kaj opravka z prehodom na nove tehnologije ala OLED ekrane, tko bo lahko šel razvoj naprej v dobro, ker LCD že kar lep čas vlada na tržišču, tudi cene se mi zdijo kar smešno poceni v primerjavi s preteklimi leti.

Aramis ::

8 ms je verjetno dovolj za igre? se spomnim, da sem na enem starem imel 16 ms pa še ni bilo neke krize z duhci :D

The Player ::

Aramis je izjavil:

8 ms je verjetno dovolj za igre? se spomnim, da sem na enem starem imel 16 ms pa še ni bilo neke krize z duhci :D


sj pravm, načeloma je tehnologija šla tok hitr naprej, da te ni treba nč skrebet, je pa podatek o odzivnem času zavajanje potrošnikov in se da zlo lepo stestirat z raznimi programčki,...previdnost ni odveč, če pa maš pred nakupom možnost monitor stestirat pa še toliko bolje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup ekrana/monitorja 2012 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8121440 (16515) Spock83
»

kateri 22" lcd monitor? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35849478 (21123) silo
»

Samsung T220 ali Samsung 2233BW

Oddelek: Kaj kupiti
51613 (1548) dukenukem
»

Kupujem lcd znamke samsung in philips prosim za pomoč

Oddelek: Kaj kupiti
141914 (1724) marko610
»

nakup LCD za igranje iger

Oddelek: Kaj kupiti
161953 (1508) SergioGuru

Več podobnih tem