» »

Spyware Guard 2008

Spyware Guard 2008

kitewing ::

Zanima me kako se odstrani Spyware Guard 2008 ? S katerim programom ali ročno?

imagodei ::

Tale program se je meni pokazal kot carski.
- Hoc est qui sumus -

kitewing ::

Ali si s tem programom odstranil Spyware Guard 2008? Meni ni uspelo..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kitewing ()

imagodei ::

Meni dela cist v redu. Mi je takoj odstranil. Mogoce imas pa kaksno novo verzijo, pa je se ne zna odstranit.

Nicht gut.
- Hoc est qui sumus -

jan01 ::

Odlični superantispyware bo odstranil
(pa disabliraj še system restore in imej kak dober antivirus gor kot avira, kaspersky, avast, norton2009)

McNato ::

Poizkusi z A-Squared

coti ::

A-squared ne bo. Antimalware bi moral. Probaj še smitfraudfix in rogueremower. Drugače imaš pa mogoče celo možnost uninstall tega spyware-a v start menuju(v nadzorni pl. ga sigurno ni).In pobriši mapo spywar...2009 v program files.

kitewing ::

Spyware Guard 2008 je fake antivirus, ki izrablja luknjo v MS Windows. Po "zakrpanju" lukjnje mi je uspelo z Malwarebytes odstranit nesnago. Z ostalimi programi s katerimi sem probal pa ni šlo.

Hvala za pomoč!

imagodei ::

Viš, sem vedel, da mora it :)
- Hoc est qui sumus -

dela ::

To je zadnjič fotr fasal, čeprav ima dostop samo preko limited računa, administratorski pa je zaščiten z geslom. Najprej sem v task managerju poiskal sumljive procese, našel 3: tmpa.exe, ~tmpax.exe (x je bila ob vsakem zagonu drugačna črka) in yyy17341 (ali nekaj podobnega).exe, izklopil sem jih in kot admin v safe mode pogledal v msconfig pod startup, kaj je odkljukano, skenslal in pogledal path tega procesa - v tem primeru: documents and settings\ime uporabnika\temp (če se prav spomnim), noter je bilo polno nekih .exe datotek, ki v temp mapi od userja nimajo kaj iskati - pobrisal sem vsebino mape in od takrat ni problemov.

coti ::

Ccleaner v takih primerih odlično spuca disk in register.

farko ::

Uporabi winxp mng ali pa revo uninstall to sta programa ,ki znata čistiti s tem da izbriše vse kar je povezano s programom katerega brišeš.
farko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2491621377 (20115) mat xxl
»

Win 7 totalno štekanje

Oddelek: Operacijski sistemi
291665 (1058) jizzer
»

free-ware zaščita po fejst hudem napadu

Oddelek: Pomoč in nasveti
322669 (1565) Domini
»

nujna pomoc

Oddelek: Pomoč in nasveti
5956 (881) El Nino
»

Problem z odpiranjem strani

Oddelek: Pomoč in nasveti
102477 (2299) SkIDiver

Več podobnih tem