» »

Win 7 totalno štekanje

Win 7 totalno štekanje

jizzer ::

Wtf is happening? 3in1/2 mesec uporabe win 7... Šteka mi celoten sistem. Pregledal z antivirusom vklopil firewall... Spucal komp... Vse!
Je pa res da se to ne dogaja samo meni... še dvema mojima prijatloma ampak eden od njiju ima xp...
Sumim da je kaki novi črv na netu...

P. S. : sumim na mozillo ker se vse začne ko jo odprem, s tem da jo frendu sploh noče zagnat in mora uporabljati ie...

Any help?
  • polepsal: bluefish ()

Mentalist ::

Emmm, kaj pa če bi oprobal s tem? http://www.google.com/chrome/?hl=sl
Lool.

jizzer ::

Mam zdaj Opero ker chrome je podn...čeprav se nebom nikol odvadil od mozille...for ever mine =( =/ R.I.P...samo mam občutek da se škos šteka...bom povedeal malo več ju3 =)

bluefish ::

Morda je neka precej majhna možnost, da je nesnega prišla na računalnik preko FF, vendar pa je pravi problem verjetno nekje drugje.
Kateri AV si uporabil?

Mentalist ::

Ni podn, čist vredu je.
Lool.

Bolf3nk ::

pregledal z antivirusom

vklopil firewall

s katerim?

spucal komp... Vse!

si 100%?

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: bluefish ()

Rotaidal ::

Ok, imaš sploh legalen windows 7? Piratski imajo dodatne skrite presenečenja. Imaš nameščene vse popravke? Če uporabljaš crackan antivirus ali požarni zid, ga zamenjaj s kašnim ki je free. Aviro ali avastom.

Preko firefoxa je zadnja možnost, da bi se pri tebi namestile kakšne čudne programske kode:)

Sumim da je kaki novi črv na netu...


Pol bi ga imeli vsi, se ti ne zdi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Mavrik ::

V start iskanje vpiši "resmon" ter pogledaj kateri proces ali servis uporablja procesor ali piše po disku.
The truth is rarely pure and never simple.

jizzer ::

Mam avg 8.5 pa WIN 7 Prof mam original...
V start iskanje vpiši "resmon" ter pogledaj kateri proces ali servis uporablja procesor ali piše po disku.

ja to sem vpisal pa zagnal nimam pa pojma kaj naj tam pogledam...

Za procesor sem ugotovil da pogledam pod CPU....kaj pa piše po disku?=)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

jan01 ::

Prvo se znebi avgja!!
avira, avast,...

Rotaidal ::

Pa namesti še kak superantispyware, a-squared, malwarebytes in preglej računalnik.

Kakšen računalnik imaš? Procesor, ram....?

jizzer ::

2.93 DUO Intel
4GB

avira avast je k***c bom pa dal kaki anti malware gor

c00L3r ::

chrome je podn? avira, avasta sta k***c? Če si taki expert, zakaj sploh sprašuješ za nasvete?

Andrejpan ::

I agree with c00l3r(upam, da sem prav napisal). In resno, da računalnik šteka se sigurno vidi v Task Managerji al ti procesor nabija ali ti pa ram žre, kar se pa tiče pisanja po disku, bi pa tudi videl da Propeties diska.

M-XXXX ::

Ok, imaš sploh legalen windows 7? Piratski imajo dodatne skrite presenečenja.

Hehe, komiki še živijo^^

dejan03 ::

Jaz imam naloženo win 7 home edition in delujejo fenomenalno verjetno si kje fasal kak virus preglej si računalnik z avastom saj je free samo najprej odinštaliraj avg če to nebo pomagalo ti pa preostane format disk ;((:'(

jizzer ::

Ok, imaš sploh legalen windows 7? Piratski imajo dodatne skrite presenečenja.

Hehe, komiki še živijo^^


Ne res mam original...

I agree with c00l3r(upam, da sem prav napisal). In resno, da računalnik šteka se sigurno vidi v Task Managerji al ti procesor nabija ali ti pa ram žre, kar se pa tiče pisanja po disku, bi pa tudi videl da Propeties diska.

chrome je podn? avira, avasta sta k***c? Če si taki expert, zakaj sploh sprašuješ za nasvete?


Lahko rečem le da ma vsak svoj okus ... sorry moj je pač tak ...
Imam izkušnje z vsemi tremi programi pa se mi noben ne dopade...Sploh pa ne neka avira pa avast...že zaradi tega ker je free... ONCE AGAIN
"Lahko rečem le da ma vsak svoj okus ... sorry moj je pač tak ..."



Moram pa reči da sedaj ne lagira pregledal pa sem komp še z enim Softwarom
"a-squared" pa je še nekaj stvari najdlo sem pobrisal...

Hvala vam !

VSEM VESELE PRAZNIKE!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

fosil ::

Sploh pa ne neka avira pa avast...že zaradi tega ker je free...

Ja, odlična logika, zato ker je free je zanič.

Najboljš da nehaš dihat, ker je zrak zastonj in je zato zagotovo zanič.
Tako je!

axee ::

Če ti Chrome ni všeč pač povej da ni po tvojem okusu, ne pa da je zanič. Ker je daleč od tega, Chrome 4 z dodatki za moje pojme zmaga!

Pa tudi zastonjski antivirusi niso nič slabši.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: axee ()

jizzer ::

No tolko o tem kaj je boljše in kaj ne...
Zdaj mi šteka ko se pogovarjam s kom v MSN ... not again -.-

Andrejpan ::

pa probaj Pidgina ali Digsby, ups oba sta open source, ne se dotikat, ni zate!!!

jizzer ::

saj je windows live msn tut open source...placljivega chat programa mislim da niti ni...samo pač nisn navajen na drugega kot WLMSN

bluefish ::

saj je windows live msn tut open source
Ne, ni. Sicer za končnega uporabnika morda ni razlike, vendar je open source nekaj drugega kot freeware.

Sicer nerad predlagam tako "rešitev", ampak je v tvojem primeru najbrž kar na mestu, sploh glede na nenehne probleme - na novo namesti sistem (čeprav se bomo na videno najbrž brali že čez mesec ali manj).

jizzer ::

Ja že samo pol vso licenco izgubim pa lahko kupim spet org...(sicer ga pravzaprav nisem kupil...brat mi ga je od firme zrihtal)...to pomeni da mi more še en Key dobit potem?
Al se kako to ohrani?Sicer sem videl neko opozorilo za license key al nekaj takega back up pa sem tisto naredil...je to dovolj?

bluefish ::

Win lahko mirne vesti aktiviraš večkrat. Če se zatakne, potem pač kličeš na MS in slediš postopku preko start > run > slui.exe 4 .

jizzer ::

sam key ima 3 aktivacije ja...samo se mi ne zdi potrebno porabiti še zadnjo aktivacijo če komp dela v redu razen MSNja...

Rotaidal ::

Saj pa pokličeš na MS Slovenija pa dobiš nove.

jizzer ::

Je kje kaka tema o tem ali pa ima kdo kako idejo kaj naj v google napišem?

c00L3r ::

 Microsoft Slovenija Aktivacije

Microsoft Slovenija Aktivacije



Sicer pa sem že sigurno namestil licenčne XP-e več kot 3x na isti PC. Prav tako licenčno Visto enih 5x na isti prenosnik. Če je HW isti kot pri prejšni inštalaciji mora it avtomatsko skozi. Če ne gre pokličeš MS.

jizzer ::

 Microsoft Slovenija Aktivacije

Microsoft Slovenija Aktivacije



Sicer pa sem že sigurno namestil licenčne XP-e več kot 3x na isti PC. Prav tako licenčno Visto enih 5x na isti prenosnik. Če je HW isti kot pri prejšni inštalaciji mora it avtomatsko skozi. Če ne gre pokličeš MS.



HW hardware?

sicer pa bom poslal email pa mi naj on razlozi...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2491621902 (20640) mat xxl
»

virusi na fb

Oddelek: Omrežja in internet
281756 (1585) Unknown_001
»

Antivirus

Oddelek: Programska oprema
282634 (2163) Aleš Ocepek
»

Nod32

Oddelek: Programska oprema
222588 (2093) Mentalist
»

Varnost in stabilnost sistema

Oddelek: Operacijski sistemi
251426 (1137) bluefish

Več podobnih tem