» »

Combat Arms online FPS

Combat Arms online FPS

intelček ::

hello
a kdo šila Combat Arms? kako se vam zdi ?
vsen se AA rulz !

lp
airsoft

bajsibajsi ::

Mislim, da v Evropi se ni na voljo (mogoce beta).

Ciklamen ::

Beta je že na voljo kar nekaj časa..

Sem igral, ampak se mi ne dopade, ker je vse skupaj premalo dodelano...

mogoče sem samo jaz, ampak tako se mi zdi

bajsibajsi ::

Igral nekaj ur. Res bedno. Nekako na nivoju War Rocka.

markxxx ::

Igra je super,dosti boljsa od WR jo igram ze nekaj casa in me ni razocarala.
C2Q 6600,ASUS P5N32-E SLI Plus,nVidia GeForce 470 GTX,6GB DDR2 800Mhz

bajsibajsi ::

Ah daj no daj, super ravno ni. Vsaj objektivno primerjanje z ostalimi (ne)placljivimi FPS igrami. Igra je bolj item/pay2win. Mislim, celada ki zmanjsa 30% moznost za HS, scope za manjsi recoil,..itd. Da ne omenjam sfalirane mehanizme, npr. direkten hit z l96a1 vcasih ne ubije. 3 sec no dmg respawn je tko lame, da me mine igrat po 10 minutah. Itak lamerji se na to oglasijo z jokanjem, da je kul, da ne umrejo k se spawnajo. Amapak vsaka stran ma v mapi vec "random" spawn tock, npr. Snow Valley, Bravo team ma vsaj 3. Kar naredi ob vsakem spawnu nekomu momznost, da "vidi" 50% mape. Tako je totalno idiotsko, ce nisi ravno kamper seveda, letis nekam in se pred tabo spawna nasprotnik in ne mores polnoma nic narediti, medtem ko te on lahko po mili volji strelja/ubije! Kalasnikov ima v igri boljso natancnost, kot recimo m16..itd. In se ogromo ostalega sranja... Pa vem o cem govorim, igral sem najbrz vse (igranja vredne) FPS igre, ki obstajajo. V CA prakticno, ne vidim veliko, ki bi imeli visji rank od mene (COMMAND SERGEANT MAJOR I), imam preko 35k GPja, s povprecnih razmerjem kills/deaths 3:1, in trenutno 28% od tega HS. Pa ko sem ravno pri "levelanju", naj se povem, da kljub temu, da ne vidim dosti podobnih cinov, ni COMMAND SERGEANT MAJOR I niti na desetini poti do vrha, pa ze sedaj ni sans, da dobim 1% na igro, tudi ce naredim z Elimination najvec kilov od vseh ostalih. Zbral sem cca. 173k expja, medtem ko rabis za GENERAL OF THE ARMY 8kk expja, lol. Good luck pridit do tja, legalno. Mogoce leta 2030.

Zgodovina sprememb…

markxxx ::

To je tvoje mnenje moje je pac taksno kot je,in ce si tolko preigral ti je igra ze morala bit vsec.
C2Q 6600,ASUS P5N32-E SLI Plus,nVidia GeForce 470 GTX,6GB DDR2 800Mhz

dukenukem ::

sm probal ,ker je pač free vse,je čez par minut vse letelo dol z diska

air15 ::

poskusi raje F.E.A.R. combat KLIK
pa je zastonj

Lenya ::

A res ni več nikogar na tem forumu al kaj......vsi umrli...:)

D3m ::

Pojem vas v F.E.A.R combatu >:D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Bananovec ::

A sploh kdo še igra FEAR Combat? Sam sem ga igral vsega skupaj borih 20 minut, vendar bi si ga bil pripravljen ponovno namestiti. Seveda če še kdo sploh igra to.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

D3m ::

Hah xD jaz sem že eden. Name: D3m0r4l1z3d igram ga že okrog 4 leta.
|HP EliteBook|R5 6650U|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F.E.A.R., Painkiller Dobri deli?

Oddelek: Igre
111052 (723) Sandi1987
»

F.E.A.R. 3 aka F.3.A.R.

Oddelek: Igre
171806 (987) kmetek
»

Igre za 12letnike

Oddelek: Igre
193002 (2523) opeter
»

F.E.A.R. COMBAT (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Igre
10111282 (7688) gansta
»

F.E.A.R. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11810106 (6120) RC14

Več podobnih tem