» »

bored beyond belief

bored beyond belief

1
2
»

Lucifer Tanatos ::

najbolsi nacin da prezenes dolgcas je da si zrihtas kako dobro musko :D, priporocam Satrianija ;)

Glede infosa: do kdaj dons traja? Me mika da bi prsu mal pogledat sam kurc 1500 se mi mal velik zdi:|
Les yeux sans visage

Zgodovina sprememb…

Double_J ::

Jz sem bil, pa je bl revno glede na prejšnič.
Edino una soba za špile, ki je pa itak stalno zasedena.
Drugače pa pri slo-techu sem pogledal tisto vodno hlajenje, pol pa domov.
Prehitr dolgčas rata, kaj bi šele blo če nebi blo sošolca zraven...

undefined ::

> Prehitr dolgčas rata

Zamisli si, kolk more bit šele dolgčas Slo-tech teamu. ;>

Lucifer Tanatos ::

no ja ce si v sluzbi, pa ti je douhcajt je zadeva morda tezje resljiva, ker mors se vedn opravlat sluzbo, sam drgac pa mislm da v prostem cajtu se z necem zaposlit.
Najbl ti lohka dolgcas odpravi sport.
Lohka gres recimo lavfat al pa kolesarit, potem je tuki kak basket, fitness, sam obozujem tudi prosto potapljanje na dah, ker me zelo sprosti, ceprov je tudi potaplanje z jeklenkami zelo zanimivo, samo na dah je pac svoja klasa.

Pol pa seveda lahko tut poslusas musko, lohka rises, lohka se kej ukvarjas na racunalniku(kak photoshop, flash, al pa programiranje al pa kak spil, kar te pac veseli :) ), ceprov sm sam ugotovu da ti racunalnik na zacetku ze pomaga da ti ni dolgcas, sam hkrati pa se lahko nanj prevec navadis, tko da se naenkrat brez njega ne mors vec zabavat. To sm opazu pr veliko frendih, pa tut pr sebi kdaj pa kdaj

Skratka vedn lohka najdes nekaj kar te zaposli da se ne dolgocasis , sam mal domislije pa prostega casa rabs :)
Les yeux sans visage

undefined ::

Meni ponavadi ni dolgčas, razen ko moram na nekaj čakat; recimo konec službe, prihod česa pričakovanega, etc. Drugače pa itak lahko počneš polno stvari, karkoli pač že želiš. Malo manj možnosti je seveda, ko mine poletje. :>

Pithlit ::

Izzivam... a ma kdo bolj dolgočasen šiht od mojga? Nočni v hotelu (btw... hotel je ponoč zaprt tko de folka ni!).

zgleda pa tko... ob 23h pridem na šiht, se usedem na stol v recepciji in čepim tam do 7h zjutraj... aja, od TV-ja lovim pa SLO1, 2, Koper in POP TV ;(( .

Po drugi strani pa hvala bogu za notesnike in pa simobilov GPRS unlimited >:D tko de lahko goljufam... hehe (sam de me šef ne ujame de mu štrom kradem)

undefined ::

Ah ja, trenutno mi je pa res dolgčas. Tema je, nobenega filma za pogledat... edinole muska je. Eh, pa bo minilo.

Pithlit, mogoče še nisi pomislil, kako preprosto službo imaš? Look on the bright side. :>

Pithlit ::

Ja, sm ja...:D Pa sej se ne prtožujem zarad šihta (tud ga nimam namena menjat), ampak dolgčas je pa vseeno, še posebej ko moram ženi pustit comp doma ;(( .
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšna bitja so to??? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1165680 (3687) undefined
»

INFOS LIVE! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
724786 (3686) tha_man
»

Poletni Dolgcas!!!

Oddelek: Loža
221558 (1228) SpiDEr8
»

18 let

Oddelek: Loža
421808 (1358) Mr.-Viko

Več podobnih tem