» »

bored beyond belief

bored beyond belief

«
1
2

trillian ::

meni je tako strasansko dolgcas, da sem se v upanju, da bo kaj bolje spravila v lozo se pritozevat kako zelo dolgcas mi je.
v bistvu sploh ni tako grozno, ampak ocitno moram deliti svoje trenutno stanje z drugimi v upanju, da se bom kolu zamlilila in me bo potolazil.
vcasih zna biti na delu (sploh kakem ne prevec challenging) grozno, in ne ves, kaj bi sploh s sabo.
kolega je med poletnim delom receval situacijo s tem, da je poskusal cimvec cigaretnega dima spraviti pod prozoren plasticen loncek. nekateri verjetno igrajo pasjanso. drugi pisemo trapaste teme v lozo.

zanimajo me kako ste vi resevali take situacije. ste strikali puloverje iz natrganih papirckov, oblikovali iz kablov pod mizo abstraktno umetnost, ali kaj?

kako se zaposlis med delom, ko ne delas. in ne pravite mi o tem, da bi lahko kaj drugega konstruktivnega pocela, kot je testiranje starega hardwara (ker ne znam dovolj).



zares zelo zdolgocasena (in mogoce nadlezna), trillian.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Asgard ::

Jest sem trenutno na sihtu, in gledam pop-tv al pa a kanal, al se pa po ircu podim. Se rajsi pa bi se s tabo pogovarjal :D .

Drugače pa delam ko budala na sihtu, al pa surfam po netu in se zajebavam z fulkom ka nimajo dosti pojma o računalnikih !!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Asgard ()

trillian ::

... potem je tvoje delo podobno mojemu.

samo ta trenutek ni niti trapastih obiskovalcev s se bolj trapastimi problemi.

popravek... ravno sem pomagala dekletu, ki ni vedelo kako gledas attachmente v hotmailu.. rekla sem klikni view attachment... to ti je pomoc.
konec popravka.

ahhh.

love, trillian.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: trillian ()

sketch ::

trillian, ce nimas kaj pocet - lahko pospravis skladisce. Je kar orenk razmetano >:D

Ali pa preisces HWLab in spravis v red razprafaktorirani kovcek.

Sem zloben, ya? ^_____^

lp
s.
Adapt and overcome.

trillian ::

ravno takega odgovora nisem zelela, moj najdrazji sketch.

itak imam pa dober izgovor.. dezurni mora imeti vedno pregled nad obiskovalci.. nikoli ne smejo uiti pogledu.

love, trillian.

sketch ::

Potem si pa najdi kaksen kumsten net-radio, sedi za racunalnikom, klepetaj po internetu in oddajaj valove dobre karme prezete z znanjem in razumevanjem, tako da bodo obiskovalci vse sami od sebe razumeli.

Zdaj grem pa risat.
Lep siht zelim!

lp
s.

Adapt and overcome.

jetam ::

Sonce... Če ti je dolgčas pridi k meni! Ti garantiram nonstop zabavo!!!! Moji prijatelji in znanci so zeloooo zabavni ljudje (brez omembe mene seveda)!! Resno. Veselje je naša zabava in življenje. Karkoli drugega sploh ne pride v poštev. :P

Mercier ::

Pred davnimi, davnimi časi so srednješolsko mladino pošiljali za 14 dni na (mislim, da se je temu tako reklo) delovno prakso. Potem se podjetja imela že svojih delavcev dovolj, pa so nastale izbirne vsebine(?). E, mene je vzelo eno ogromno podjetje. V skladišče. Prvi dan sem se do dveh boril s spancem, drugi dan so pa prišli na idejo, da mi mulc lahko popisal skladišče. Skladišče je ogromno (pravzaprav jih je več), od par milimeterskih šraufov, do kugllagerjov fi (odprilike) 5 m.

Nehaš mislit na dolgčas, nehaš mislit sploh. :D



Je nakaj na teh skladiščih, ni imel sketch tako slabe ideje. >:D :D

Asgard ::

in kakšno delo opravljaš ? Serviser,Nabavni,Prodajalec ??????
pa kje delaš ja to me tud zanima, ce ni skrivnost mogoče, da si kaka vladna agentka in pomagaš pralamentarcem pri wordu :D

trillian ::

mah, kje....
v kiberpipi (kvazi kiberneticni center kulture.. zares pa freeinternetplac) delam.
kersnikova 6.

love, trillian.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

pecorin ::

ko ti je dolgcas pisi pesmi! ni boljsega. po smrti bos postala znana..:)

NoUse4AName ::

ja kok te pa zanimajo racunalniki? lahk programiras/rises/3d modeliras/musiko delas...

NoUse4AName ::

ma kiberpipa dobro povezavo v internet? lahko gres filme downloadad iz kazaaja, ali pa nadaljevanke - novi star trek, Red Dwarf(ena ful dobra humoristicna serija),..

trillian ::

ehhh... link je imeniten.. kje mislis, da sem jaz upedenala svojo mashino... pa snela tone glasbe.

programiram ne... sem pa probala. nastala je ena trapasta igrica, ko moras uganiti stevilo.
risat znam. glasbe ne...

ampak programirala nekoc bom.. ce ne drugega na faksu.

love, trillian.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

NoUse4AName ::

ja no ce te zanima programiranje, zakaj se pa pol ne naucis se kaj vec? ce bos cakala na faks da te nauci programiranja nebos nikamor prisla

trillian ::

poleti si nameravam itak c pogledat...
pa sanjam o htmlju.
to bo za zacetek.

bash skripte pa itak znam pisat.

love, trillian.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Asgard ::

me pa prov zanima kako zgledaš ? dej obes na to tabliko kako svojo slikico da te malo obcudujemo !!!
prav rad vidim kako vredi (ni vazen videz vazno je srce) računalniško usmerjeno deklico, ki se vsaj zna pogovarjat o računalnikih, ne pa druge ka samo da omeniš da si računalniški manijak se te samo ustrašijo in adijo prijeten chat !!

DoloresJane ::

trillian-
po premisleku, pri katerem sem prišla do neštetih sklepov, kaj vse bi lahko v danih razmerah počela, se mi je navsezadnje posvetilo, da se tebi kaj takega najbrž ne bi dalo početi. :D Če človek samo nima dela, kaj hitro dobi idejo, kaj vse bi se še dalo narediti, da odžene dolgčas. Če pa ni volje (oz. je nekdo zdolgočasen preko vsake mere, kot si sama napisala), potem je vsako naštevanje odveč.

Saj bo minilo! To je samo maj-junij efekt. :\ :D

blank3_ ::

O tud jest morm potozit o dolgacasu... jest sem sicer doma ampak mam roko v mavcu (desno), tko da ne morem ne pisat, ne morem se resno kompjutrat. Sploh se ne morem pripravit, da bi pisal proge. Ne morem jit na bajk, ne fuzbala igrat, kaj sele kosarko, zaradi igranja katere sem sedaj v tem imobilnem stanju. Itak da je sonce zun in so vsi kje pri kaki sportni dejavnosti, jest pa tle invaliden... damn an?

Ze odstevam dneve...
LP
Zelo sem zaposlen. Potreboval bi brezčasje... Vsaj za nekaj časa.

Tomi ::

Po svoje vam je pa prav lepo, da nimate kaj pametnega početi. Jaz pa že vsaj zadnja dva meseca dneve planiram skoraj po urah, tako ima zasedene. Pa na s kakšnimi prijetnimi zadevami, ampak zgolj in preprosto samo s faksom. In kaže, da bo tako še dober mesec do mesec in pol.
Asgard: trillian izgleda prav zanimivo. Pridi enkrat v recimo Kiberpipo, pa imaš šanso, da jo vidiš.
metrodusa.blogspot.com

IR Babun ::

Jest se mam pa tud tok za učit, de ne vem ke bi začel, namaraval sem se začet ob 8, zdej bo pa ura že 12h, jest pa še nč:(
SCREW THE GOVERNMENT

.:joco:. ::

IR Babun -> enako!
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

IR Babun ::

učit sem se začel ob 7h in zaključil po eni uri:D , zdj morm pa tastare nafehtat, da bom v sredo doma, da se bom lahko za u četrtek učiu:D
SCREW THE GOVERNMENT

trillian ::

nadezhda..
dolgcas je del bivanja. namerno se dolgocasimo. vedno so stvari, ki jih lahko pocnemo, ki te zaposlijo. ampak vcasih je fino nic poceti, se na veliko pritozevati cez to in steti razpoke v stropu.

sicer pa... izgledam naravnost imenitno. :)


love, trillian.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

DrSergioDJ ::

men je pa zdele dolgcas...help me... ;)
...

Mercier ::

Nobenga skladišča v bližini? >:D :D

undefined ::

Edina stvar slabša od dolgčasa je prekratek čas. Ali neimetje željenega v danem času. :>

iration ::

matr ti mora bit dolgčas da greš tolk stare teme brat ... :\
:D
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

undefined ::

Hehehe. :D

Reci temu slučaj, če to obstaja. :>

iration ::

ah, trillian tebe matra, a? >:D
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

undefined ::

Ne, trenutno me matra nespečnost. Sem vedel, da ne bi smel popoldan it dremat. :\

Daedalus ::

Kot kaže nisem edini, ki nima kaj za počet - je že tak da ob pol devetih zjutraj v računalniški trgovini ni strank|O

Upam, da ne bo tak cel dan8-O
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Tomi ::

Sedaj na Infosu je podobno. Se pa moralno pripravljamo na stranke.
Druga malenkost je, da se sejem odpre sele ob devetih.
metrodusa.blogspot.com

Daedalus ::

Pol še maš itak čas za kavo:D Pa verjetno nisi tam sam, kot jez v tejle trgovini. Še dobro, da je next-door en kafič:))
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

trillian ::

jaaaa...
cakam, da se se kdo primaje in gre z mano na kavo.. kako naj zabavam obiskovalce infosa, ce mi po zilah ne tece kofein?
ne morem.

love, trillian.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Tomi ::

Ce se ne ves, je tako, da ima kofein priblizno pol ure zamika, preden pride v sistemski obtok. Smola pac..
metrodusa.blogspot.com

Daedalus ::

Jaz rabim po svojem dnevnem odmerku kofeina še kake tri ure, da pridem k sebi:8)

Drugače pa, kaj je zdaj to, a ne bo noben peljal trillian na kavo? Prijaznost pa taka8-O :D

Jaz bom pa tud šal na svojo drugo kavo danes... three more to go:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Daedalus ()

trillian ::

ajoj...
kaj pa poln okus pa obvezna cigareta poleg pa gost bogat vonj, ki ti siri nosnice in rise nasmeh na obrazu.... to vse je kava...
to potrebujem. kofein je samo pika na i. ki pitje kave spremeni v eno ocarljivo odvisnost.

cakam, da se fantje vrnejo z zajtrka, da enega zvlecem s sabo na kavo. brez skrbi, prijazni so do mene.

love, trillian.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Daedalus ::

>kaj pa poln okus pa obvezna cigareta poleg pa gost bogat vonj, ki ti siri nosnice in rise nasmeh na obrazu.... to vse je kava...

Ja, amen to that:D

Sem pravkar sam užival v zgoraj opisani situaciji:))
No, pogrešal sem še košček čokolade, sam vsega pa tud ne morem met:D

Seveda so me vmes malo motili telefonski klici, pa nič hudega...

Pa še eno off topic vprašanje: kaj se sploh dogaja s kiberpipo? Kolk sem nazadnje slišal, zadeva ne obratuje?
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

trillian ::

kiberpipa.
ogromno ljudi je slo, zato jih sedaj primanjkuje (kaksno opazanje :).
sedaj z veliko zmanjsano mocjo poskusa spet zaceti novo sezono. neuraden datum otvoritve je 28. 10., ampak je bil ze nekajkrat prestavljen, tako, da ne vem.

kavo sem dobila. fantje niso sli z mano. ampak bo ze. kava je v meni. me happy.

love, trillian.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Daedalus ::

Sam da si hepi:))

Jaz se pa spet dolgočasim, pa si bom privoščo kr eno čikpavzo:)

Pa uživaj še naprej...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

LPP ::

Kaj početi na sončen petek, ko si sam samcat na morju? Vadit tehnično pisavo in risasnje? Študirat? Se sprehajat gor in dol po obali? Heljp!
Ljubljanski potniški promet

perci ::

Zelenc: na obali nič, lahko pa prideš na infos >:D .

LPP ::

S kolesom... al nej se teleportiram :)) Kolk je pa vstopnica za naše? :))
Ljubljanski potniški promet

Daedalus ::

LPP - najprej poklicat kako prijetno punco za družbo, pa se pol sprehajat ob obali;)

Jaz bom še do petih sedel v trgovini, tak da od sončnega petka ne bom mel dosti:|

Še dobro, da mamo zvečer otvoritev mladinskega centra, pa bo vsaj takrat zabavno:))

Pa kje je trillian? Jaz bi rajš z njo čvekal:))
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Daedalus ()

perci ::

LPP: zate zastonj, za študente 750, za smrtnike 1500

Daedalus ::

A študentje pa nismo smrtniki:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Tomi ::

Naceloma imamo manj denarja. Ceprav je resnica dostikrat ravno obratna..
metrodusa.blogspot.com

Daedalus ::

Glede denarja se strinjam. Sej zato pa sedim tule in služim tolarčke:))

Ko se bom pa odpravil v Lj, bo pa treba spet službo iskat, da si bom lahko privoščil novo leto v Skopju8-)
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

undefined ::

Cigareti? Fuj.

Kava? Bljak.

Shark se bolje prileže. :>
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšna bitja so to??? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1165601 (3608) undefined
»

INFOS LIVE! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
724707 (3607) tha_man
»

Poletni Dolgcas!!!

Oddelek: Loža
221539 (1209) SpiDEr8
»

18 let

Oddelek: Loža
421770 (1320) Mr.-Viko

Več podobnih tem