» »

Poletni Dolgcas!!!

Poletni Dolgcas!!!

krucymucy ::

A se vam tud zdi, da je zadnje dni vse neki zamorjeno.... ni folka na forumu... ni novih 4in1 driverjev:D.... ni nove muske....(vsi na Ibizi).... nc ni novega!!! tle sam bluzim po forumu....

Kje ste vsi!!!!

SpiDEr8 ::

ja pa pejt pogledat še na kak forum an!!! Boš kej nouga doživu pa kake nove teme najdu!!! Čeprau jih je kr dost!!!! Drgač pa pejt na morfijuza pa downloudi en rejf komad ke je okol 100mb ali več doug pa bo ....
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

krucymucy ::

A na dial-up a???:D:D:D

SpiDEr8 ::

valda!!!! Sej jest tut na dial up dol ulečem no v enmu mescu je dol :D:D moreš bit ustrajen .... :))
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

SpiDEr8 ::

ja valda:D sej boš pa kak mesec dva dol uleku ..... Tko ke jest komad doug 135mb no dol sm pa že dau 40mb :D res dobr komad!!!! :))
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

Azmodan ::

Pojdi na Rumeni Forum

krucymucy ::

Tud na jokerju sem ze cel dan!!!! Pa ni nc!
Na slo-compu tud ni nic!!! celo popoldne sam jest prjavlen!!!!
Na en pir bom sel - cez pol ure:D

Tomi ::

Ja, kaj hočeš, tako je, da ko imaš veliko časa, se nikjer nič ne dogaja, vsaj na internetu, do so pa obveznosti, bi pa lahko bil cel dan na forumi(ih) in pisal.
Sicer pa, življenje ni samo Slo-tech, pojdi na kolo, se zgoni ( samo ne med 11-16 ), pojdi pecat okoliške punce, pa bo bolje.
Saj gre velik del Slo-techa spet v šolo, pa bo... Študentarija bo pač bluzila še en mesec več..
metrodusa.blogspot.com

krucymucy ::

Sej se dva mesca bo tko - pol pa frisn bruc!!!:D

Ne smem pecat okoliskih, ker je moja tud okoliska pa se lohk razve - pol pa gorje mi:D:D:D

krucymucy ::

Tud za spat je predolgcas8-O

Sej bo! Bo mal delali - za palomino-ta, pa za bencin...........:D

SpiDEr8 ::

aja pa hot delat kam an!!!! Zmer se najde kek deu če si le za to .... Jest delam od pon do sob pa mi ni 0 dougčas :D
no drgač pa pejt na irca tm pa je skoz folk gor .....
Pa ne useh forumih bot pa bomo vidl a boš loh tko hitr pisu .... >:D
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

trillian ::

ni res. tale trenutek sem na ircu in ni nikogar.
in meni je dolgcas.
zelo dolgcas.
zelo zelo zelo zelo dolgcas.
tako zelo, da pisem popolnoma nepotreben post.
si lahko sploh predstavljate, kako zelo grozno je to.
verjetno ne.

love, ursula.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

gkovac ::

fantje!!

dejte si najdet neki za delat no :D:D

kako ti je lahko sredi poletja dolgčas??? matr... pejt ven pa magari na Tromostovje sedet in ženske gledat... boš mel več od tega kokr pa da cel preklet dan visiš za računalnikom... al pa še boljš... zmen se z nami pa gremo zvečer na pivo! :) kaj češ boljšga???

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

SpiDEr8 ::

sulc!!! ti si tut 1 sulc :D a bo SLA trillian gledat ženske na tromostovje??? no mogoče že .... >:D
Drgač pa pejte na kolo pa na morje!!! Enkrat bote že pršl ..... tut če nardite sam ene par km na dan 8-)
PS.: Trillian ti pa pejt na tromostovja gledat fante :D
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

tejo ::

Nč za delat?

Pejte u hribe, seveda s seboj imejte velik železa, pa počakajte kakšen mesec na neviho. Potem bo u vas strela udarla, pa če bote imel srečo, se boste čez kakšen teden, al pa dva mesca zbudil u KC. 8-O8-O8-O

trillian ::

koliko fantov bom nasla ob dveh zjutraj v ponedeljek na tromostovju?
kriza je bila trenutna.
ampak veste.. kaj ni malo dolgcas samo gledat punce?
kaj pa kaj vec?
hmm...

love, ursula.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

krucymucy ::

Pejd na tromostovje punce gledat!!! Ja to bo to.... men zdej do tromostovja fali kakih 70km po cest zracne je enih 50km!!!:D

Lohk pa grem v Noc in Dan na pir pa na burger sam do tam je spet 30km!!!

Ah ja ... na kolo pa na morje...se sel lani pa sem mogu nazaj stopat brez bicikla...so mi ga svine ukradl...:'(

bobby ::

Ej fantje. gledat je res mal dolgcajt. Vzemte eno vrtnco (al pa dve) gres parkrat gor in dol po čopovi. ko ti kakšna (al pa dve) padeta v oči. greš do nje pa rečeš da jo (ju) je žirija (to si ti) izbrala za miss čopove- in potem na kavo. Preverjeno deluje.
Trillian: mene bi najdla na prešernovem kamnu k bi si rit grel

kn3z007 ::

fantje in fantine:D. Kaj delate za računalnikom (razen seveda tistih, ki delamo) in jamrate. Pojdite ven, na kolo, rolerje, triglav (ok, Šmarna gora bo dovolj). Ni vraga, da ne boste kakega/kako očarali. Če boste za računalnikom sploh nimate možnosti, da kako/kakega spoznate. Največ lepote pa je vsekakor na čopovi (including boby :D).
Aja boby, v petek bom navijal zate (go boby, go boby). Do takrat pa don't worry, be happy.
Lp
kn3z007

www.geneza.com

gkovac ::

uf uf ... ognjena voda!!! :D

Spider! matr... kako hudica nej pa vem da je trillian punca??? a mislis da gledam profil za vsakega uporabnika posebi????

trillian: če ti je res TOLK dolgčas se pa lahko za kakšno kavo zmenimo a ne? pol ne bo več tolk dolgčas

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Sfinga ::

Nekomu je dolgčas ... hmm, bolj kot kaj narest, da ti ni dolgčas, me zanima, kako ti sploh lahko je dolgčas? Ne mi rečt, da je tako pomanjkanje domišljije, fantazije in želja. Meni vedno zmanjka edino časa, ker imam to grdo navado, da moram tu in tam celo spat. ;)

david_19 ::

Eh, če ti je dolgcajt, pejdi tramvaj vozit
Don`t worry, be happy:)

SpiDEr8 ::

lega SULCa :D lejh kaj je napisala trillian:
ni res. tale trenutek sem na ircu in ni nikogar.
in meni je dolgcas.
zelo dolgcas.
zelo zelo zelo zelo dolgcas.
tako zelo, da pisem popolnoma nepotreben post.
si lahko sploh predstavljate, kako zelo grozno je to.
verjetno ne.
love, ursula.

na konc pa kaj?????? prebrou bi do konca pa bi vedku kdo je!!! Jest sm in sm po 356minutah ugotovu ali je ž al m :D

Drgač pa vem de zna bit zadeva full bed če je dougcajt!!!! Em jest delam pa mam še premal cajta!!!! Drgač pa folk sej se da kak špil gor al pa film na PC!!! Če špilate heroes of might & magic 3 (nevem kere verzije so že zdej usun use...) bote špilal eno sobo 1 tedn pa men je full zanimiv...... !!! Drgač pa pejte km s frendi vn pa je an!!!???
PS. Ob 2h zjutri grmo pa u diskača rejf poslušat ..... :D

Še zmer pa priporočam tole
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

bored beyond belief (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
574220 (3206) Pithlit
»

INFOS LIVE! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
724725 (3625) tha_man
»

18 let

Oddelek: Loža
421774 (1324) Mr.-Viko
»

Esenca

Oddelek: Loža
17964 (840) Thomas
»

Kolesarska dirka po SLO.

Oddelek: Šport
211891 (1753) tejo

Več podobnih tem