» »

Preizkus alkoholiziranosti

Preizkus alkoholiziranosti

SkIDiver ::

No dones so me cajki ustavl ob 2.20 ob 2.25 pa sem dobil lepo alkotest na preizkušnjo, da sm ga malo prezraču:D. Napihu sem sevada 0,00 ker drugače sploh ne vozim. No ampak mene zanima neki druzga. 2x sem pihal neuspelo nato je postopek prevzel drugi policist in mi skoraj da zagrozil, da imam še zadnji tretji poiskus, če ne opravim uspešno bom ob vozniško dovoljenje. Sedaj pa mene zanima al to drži al ne drži. Pa še ena stvar. A bi lahko jz zahteval odvzem krvi? Ne da zavrnem alkotest ampak, da zahtevam namesto alkotesta odvzem krvi. Sicr sm jih tokrat dost zjbavu v glavo pa sta bla kr prijazna:D.

iration ::

jest grem vedno peš. lahko noč
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Predator ::

no sej v enem topicu kako se jebe policiste v glavo v drugem pa jokat kolk so policisti tečni in itd... :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

BadB0y ::

Eh ce gres na odvzen si na slabsem kr se se vidi kaj je blo prejsni dan. Izpita pa ti nemore vzet ce ti v tretjem poskusu nisi prav napihal :) Jaz sem se delal norca ko sem bil pijan pa sem 30min pihal da je te koncno blo prav. SLo pa je za to kr sem hoto pihat tak da nebi pihal iz pluc in pol mi je nonstop aparat piskal da nena prav piham, kak pa je bil policaj poleg zjucn pa vse :)) sicer se vseeno pihno prevec:) Samo to so se bli casi :D

ali3n ::

Lahko zahtevaš odvzem krvi. Preverjeno.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

undefined ::

Nisem še slišal, da policist ne bi verjel alko-testerju. Verjetno ni bil en od tistih policistov z možgani. Jaz na srečo na take še nisem naletel.

ali3n ::

POlicist je verjel alkotestu, vendar jaz nisem. Po enem pivu mi je namreč pokazalo 0,7 promila (sledila bi kazen,....) zahteval sem odvzem krvi, so bli takoj za. Izkazalo se je da imam 0,15 promila. Policaji so bili zelo fer - nimam pripomb. Vse je potekalo v umirjenih dialogih, brez žaljivk in podobnega sranja.
Mislim da tisti, ki pravjo da so policaji nemogoči, sami izzovejo tak odziv z neprimernim vedenjem, žaljenjem.... so pa verjetno tud med policaji posebni primerki.

Don't drink & drive...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

SkIDiver ::

Hehe. Jz nisem mel problema zaradi promilov, ker vozim samo kadar mi tud odvzem krvi pokaže 0,00 drugače se sploh za volan ne vsedem. Sam enemu je pa zgleda prekipelo, ko sm reku po drugem neuspelem poskusu, da bom še zdahnu v teh 7 sekundah:D Jebat ga bil sm dobre volje. Pil sm pa 8 minut prej sok grenivke>:D tko, da alkota ni blo nič. Sam bom pa enkrat probu z odvzemom krvi>:D :D >:D

Predator ::

pihaš policajem, napihaš 0.00 pa zahtevaš odvzem krvi ker ne verjameš rezultatu >:D ( tole se da mal dvoumno razumet )

drugače pa koliko ur pa zgubiš za odvzem krvi pa kje avto pustiš? ( al ga drugi kops pripelje za tabo )

DamoskinoS ::

imaš dve varjante...odkloniš vse preizkuse (kazen sledi) ali pa se odličiš za enega.
Po dolžnosti pihaš samo enkrat (seveda mora biti uspešno!)
Alkotest pokaže kar pokaže, tisto je mirodajno zate in za policaja.NJegova dolžnost je da napiše zapisnik.
Vsakršno naknadno pihanje ti ni več obvezno, kajti policaja skušata zadeti na loteriji! :) Z izgovori da je alkotest zatajil!
Tkoda...večkratno pihanje je samo dobra volja voznika in nič drugega.0:)
Nikoli v tardečo, naredil boš nesrečo!™

Elemen_T ::

ali3n:

Nobene stvari se ne da posplosevat!
Se najmanj pa clovesko karmo.

undefined ::

Hehe, karma. Kdo verjame v to, da vse kar storiš, se ti 10x bolj intenzivno vrne v povratek? :>

ali3n ::

Normalno obnašanje nima nobene zveze s karmo. To je stvar vzgoje!
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

undefined ::

Človek si osebnost pridobiva sam. Tudi odločitve o dejanjih sprejema sam. Res pa je, da so glavni povzročitelji teh faktorjev in načina uporabe le-teh ravno starši v zgodnjih letih (0-7), pa tudi okolica. Po tem letu pa je že glavno izoblikovanje človeške osebnosti zaključeno. Vsako spreminjanje od tu naprej ni osebnostno, pač pa le zunanje (inteligenca, etc.).

MaX ::

Če ti trikrat ne uspe opravljati alko-testa ( trikrat naprava izpiše eror ), se ti odvzame izpit, ker kao nisi opravil preizkusa v skladu z navodili prizvajalca ( nisi pravilno pihal ).

Odvzema krvi ne moreš kr zahtevat. Najprej pihaš, nato te policaj vpraša, če se strinjaš z rezultatom. Če se ne, ti policaj odredi preizkus, isto je če nočeš podpisati zapisnika.

:)



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mladi voznik

Oddelek: Na cesti
203742 (3198) nikolinika
»

30 dnevna prepoved vožnje

Oddelek: Loža
244808 (3512) šernk
»

Alkohol na delovnem mestu!

Oddelek: Problemi človeštva
495553 (4649) Duhec
»

Vožnja pod vplivom alkohola - Voznik začetnik!!!

Oddelek: Loža
4313698 (12734) gzibret
»

Alko+kolo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
747742 (6669) Izak

Več podobnih tem