» »

rač. se ugasne po 5ih minutah igranja

rač. se ugasne po 5ih minutah igranja

legice ::

no kt piše v naslovu.Igram igro in potem se kar naenkrat ugasne.to se mi zgodi pri novejših igricah kot so crysis,fallout3 in tomb raider:underworld
Ker imam vse ma max(razen pry crysisu),sem slišal da če zmanjšam kvaliteto(resolucijo nasploh),da naj se ne bi to dogajalo.
Imam pa proc E6300,ati 4850 in neko matično,ker je pač računalnik komplet od fujitsu siemensa.
v naprej se zahvaljujem za odgovore
lp
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

fosil ::

Sliši se kot pregrevanje.
Malo poglej temperature. Recimo s temle programom
Tako je!

kuglvinkl ::

upaj, da so driverji. Če ne, je lahko miljon svtari narobe. Začenši z PSU, plato, procem, RAMi.

Najperj obremeni sistem po kosih. Se pravi s 3dMarkv v igrah. Potem CPU s Prime in OCCT. Potem RAMe s mem testom. Zraven spremljaj voltaže.
Your focus determines your reallity

legice ::

Sliši se kot pregrevanje.
Malo poglej temperature. Recimo s temle programom

in koliko naj bi bila maksimalna temperatura procesorja?glede ramov me ne skrbi,ker so malo več kot pol leta stari,matična pa enako(garancija=).
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

dronyx ::

Jaz skoraj dvomim, da bi šlo za pregrevanje (razen če ni šel kakšen ventilator) ali za PSU. To se ti ponavadi zgodi če sam sestaviš PC, pri tovarniških modelih pa je po moje to manj verjetno, ker malo pa že preračunajo in testirajo, preden to serijsko izdelujejo. Jaz imam sicer tudi 4850 grafično in se mi je dvakrat zgodilo, da je računalnik v igri mrknil, kot bi ga izklopil iz elektrike. Sedaj imam novejše gonilnike za grafiko in se to še ni zgodilo. Čeprav če se res računalnik kar ugasne po 5 minutah, potem pa malo verjetno, da so res krivi gonilniki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

legice ::

Jaz skoraj dvomim, da bi šlo za pregrevanje (razen če ni šel kakšen ventilator) ali za PSU. To se ti ponavadi zgodi če sam sestaviš PC, pri tovarniških modelih pa je po moje to manj verjetno, ker malo pa že preračunajo in testirajo, preden to serijsko izdelujejo. Jaz imam sicer tudi 4850 grafično in se mi je dvakrat zgodilo, da je računalnik v igri mrknil, kot bi ga izklopil iz elektrike. Sedaj imam novejše gonilnike za grafiko in se to še ni zgodilo. Čeprav če se res računalnik kar ugasne po 5 minutah, potem pa malo verjetno, da so res krivi gonilniki.

gonilniki glede česa?
za grafično sem jih pred tednom dni updejtal,zvočna tudi(čeprav dvomim da vplivaja zvočna)Ali so tudi gonilniki za matično,ker tega pa res nisem nič inštaliral.čeprav mi igre kot half life 2 in na tem pogonu delajo normalno(tf2,dark messiah),farcry2,warcraft3...
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

kuglvinkl ::

Driverje za matično seveda, za BOŽJO VOLJO, rabiš...
Your focus determines your reallity


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

H.A.W.X problem.

Oddelek: Igre
7632 (509) speed machine
»

Geil Black Dragon DDR2 1066 MHz voltaža

Oddelek: Pomoč in nasveti
91035 (805) Krakatao
»

vprašanje glede Q9550

Oddelek: Strojna oprema
231699 (1097) svetetko
»

Intel e8400 navitje

Oddelek: Pomoč in nasveti
431833 (1340) AapocalypseE
»

Segrevanje sistema?

Oddelek: Pomoč in nasveti
261171 (900) Han

Več podobnih tem