» »

Omnia ne sede, ostane še.. samo Touch od Appla? Alternative? Brskalnik?

Omnia ne sede, ostane še.. samo Touch od Appla? Alternative? Brskalnik?

Percusso ::

Povedat moram, da bi mi prišla prav res prenosna napravica z wi-fi brskalnikom in predvajalnikom multimedije, kar naj bi tudi bila Omnia od Samsung-a.
Ogledal sem si zadevo, vendar me slabša odzivnost, neprestano zatikanje in ne najboljša ločljivost slabega zaslona preveč motijo.

V bistvu ni treba, da je zadeva tudi telefon, vendar sem kot alternativo našel samo ipod touch od Appla. Apple pa nateguje svoje kupce in vsako stvar zapre, če ne more še dodatno služit - touch nima izhoda, ne podpira ne-apple razširitev, nima zvočnika itd.

Kakšne ima kdo izkušnje z ipod Touch v Slo ALI OBSTAJA ŠE KAKŠNA TOUCHSCREEN ZADEVA Z WI-FI podporo?

Hvala vsem za prispevane vpoglede!

P.

KandazaR ::

Počakaj še malo na x1 od sonny-ericssona.

IceIceBaby ::

iPod touch ima TV out, če to misliš. Da se ga uporabljat tudi brez original Apple docka.

Kaj misliš z razširitvami ne vem, ampak lahko preko app stora nalagaš 3rd party software.

Drugače pa mogoče pride v poštev kakšna Nokia N800 al kaj so že tisti internet tableti. Ali pa mogoče PSP?

LuGi ::

Počakaj na HTC TOUCH HD prava poslastica :D

http://www.gsmarena.com/htc_touch_hd-25...

Galaxy ::

Rawr. Ta HTC pa poka. Klko to bo stalo?

Percusso ::

Mislim na vse razširitve, ki so pri normalnih izdelovalcih samoumevne, od flash kartic, standardnih priklopov in izhodov do free in "free" softwarea. Appstore je lepo narejen. ampak vse kar je res uporabno ali zanimivo, najprej še dodatno poseže v mojo denarnico.

Huh, tv out podpore za Touch prej nisem zasledil, je pa seveda spet tipičn Apple finta:

mirkuma :: 24. jun 2008, 06:34:12
#
Kot je zapisal zgoraj, iPod Touch ne deluje s polnilci za navadne iPode...Če že ob izdelku ni navedeno, tudi za iPod Touch, enako je s TV-out kabli.

Percusso ::

Pred časom sem zasledil, da tipi na techcrunch.com nameravajo narediti podobno zadevo. Ali pa čakat na OLPC 2 (ali kak se bo stvar bojda imenovala)!

[MYTiX] ::

To je kul za srfat: Nokia N810
podpis

zee ::

iPhone 2G.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

ljusmir ::

TehDucky ::

Stara tema ampak ok.
Dva sošolca mata HTC touch HD, oba vesela ko ne vem kaj. Odzivnost ekrana je dobra, natančnost bi bila lahko še en mičken bolša čeprov je ponavadi kriv uporabnik :) Velik je tok kot N79 ter 1cm-2cm širši. Zelo dober za brskat po internetu, stran se prilagodi velikosti zaslona. Vglavnem fina zadevšna, v primeru, da imaš denarja (500€ pri mobitel đabest oz 700€ v prosti prodaji- mimovrste npr.) Čeprov tale N97 tudi res lepo zgleda, medtem ko Nokia 5800 express music res nima šans. Telefon je takšne velikosti kolikor so navadni, čudni gumbi ob straneh, počasen(odzivnost), edino kar pa je, je pa peresno lahek, kot bi imel v rokah telefon brez čipov in baterije, samo zaslon in ohišje :)

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TehDucky ()

Ciklamen ::

Počakaš na Samsung Omnia HD, tale zgleda precej fiju :D
- End of the Post ->

bigbug ::

lipe123 ::

iPhone...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Po mnenju strokovnjakov so iPhone uporabniki prismode (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
19214710 (9664) powr
»

Apple predstavil iPhoneOS 3.0

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
496059 (3813) vojko20
»

Palmov iPhone killer? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
579402 (6444) techfreak :)
»

Japonci bodo brez Nokij; 5800 je tu

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
456813 (4691) LuGi
»

iPhone: v Franciji izbran Orange (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
986456 (6456) Gandalfar

Več podobnih tem