» »

Tušmobil DA/NE?

Tušmobil DA/NE?

1 2 3
4
»

amigo_no1 ::

- podatkovna opcija 1GB za 5 EUR

Podatkovni interval pri bobu je 64 KB.
Interval za klice je 60/60 s.

http://www.mojmikro.si/v_srediscu/podro...

jusv ::

floyd1 je izjavil:

Nič kaj pretresljivega, kar konkurenca ne bi že ponujala.
Big Bob (Simobil)
- 1000 minut + 1000 SMS-ov za 9,90 EUR
- podatkovna opcija 1GB za 5 EUR
Torej enak denar (15 EUR), pa sploh ne rabiš gledat, kam kličeš za tistih 1000 minut.


Vsenajboljše od Tušmobila se bolj splača če želiš zraven kakšen dober telefon.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

floyd1 ::

Gremo pogledat npr. SGS2, ki me trenutno najbolj zanima. V sosednji Avstriji ga dobiš malenkost ceneje v prosti prodaji, kot pri Tušu s subvencijo za ta paket. Enako na bolhi - novega, spakiranega. Pa lahko grem jutri vstran od njih, če mi kaj ne paše, brez nepotrebnih stroškov. Ne bi šel zdaj raziskovat za vsak aparat, ampak subvencije dajejo naši operaterji na svoje (+200 EUR) cene. Žal.

amigo_no1: Sem si malo pogledal glede podatkov, to bi pa znalo biti kar sranje npr. glede non-stop sinhronizacije maila, me res zanima, koliko več pokuri. Pri običajnem browsanju pa najbrž niti ne.

amigo_no1 ::

Za vsak check maila ti bo pobralo 64 KB neglede na to ali je kaj novega.

Telefon vpraša pop/imap server tvojega mail ponudnika: "Kaj novega ?" Ne, kar ima za posledico -64 KB pri tebi.

Bob se imho še najbolj splača tistim, ki veliko kličejo in ne uporabljajo podatkovne povezave ter nočejo imeti nar. razmerja.

Zgodovina sprememb…

zuz3k ::

floyd1 je izjavil:

Nič kaj pretresljivega, kar konkurenca ne bi že ponujala.
Big Bob (Simobil)
- 1000 minut + 1000 SMS-ov za 9,90 EUR
- podatkovna opcija 1GB za 5 EUR
Torej enak denar (15 EUR), pa sploh ne rabiš gledat, kam kličeš za tistih 1000 minut.


res je, le da rabim mobitelovo omrežje

po mobitelovem omrežju je tale praznujmo skupaj tušmobil najcenejši
Life is a psychological game.

Master_Yoda ::

Poglej drobni tisk, mislim da je enako kot pri minglu in se vkljucene kolicine lahko uporabljajo samo na tus omrezju.

MacGyver141 ::

Vključene vsebine oz. storitve ne obsegajo prenosa podatkov v omrežju ponudnika nacionalnega gostovanja, klicev na posebne in komercialne številke, klicev v tujino in odhodnih in dohodnih klicev v tujini, pošiljanja SMS v tujini ali v tujino ali pošiljanje SMS v donatorske ali komercialne namene


Po temle sklepam, da lahko uporabljaš minute in smsje v Mobitelu.

Master_Yoda ::

MacGyver141 je izjavil:

Vključene vsebine oz. storitve ne obsegajo prenosa podatkov v omrežju ponudnika nacionalnega gostovanja, klicev na posebne in komercialne številke, klicev v tujino in odhodnih in dohodnih klicev v tujini, pošiljanja SMS v tujini ali v tujino ali pošiljanje SMS v donatorske ali komercialne namene


Po temle sklepam, da lahko uporabljaš minute in smsje v Mobitelu.


Hm samo podatkov nimas.

Zgodovina sprememb…

Lonsarg ::

A ste nepismeni, oziroma neiznajdljivi, drobni tisk je vsega par stavkov dolg.

Free paketi imajo vse razen prenosa pdoatkov tudi v Mobitel omrežju. Mingl in VseNajbolše pa vključene količine veljajo samo v Tušmobil omrežju. Prebrano ta trenutek iz uradne tušmobilove strani!

Free paketi so pa itak boljši od paketa Vse Najbolše za vse, razen za tiste, ki kličejo več kot ostale storitve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Izaso ::

Mene recimo prepriča pri paketu Vsenajboljše to, da imaš v druga omrežja 100min več kot pa recimo pri Minglu17 in paketu free20. 100 minut pa je že neka količina ki je omembe vredna. Vsaj zame, ki veliko kličem. Do sedaj pa še nikoli nisem presegel prenosa podatkov za več kot 500MB, da o sms-ih in mms-ih sploh ne govorim. Ampak tukaj je potem že to kaj kdo potrebuje. So pa vsi trije paketi hudi, to pa je res :)

plavko61 ::

Kupil sem kartico brezmejni internet 24ur in jo uporabljam tudi za telefoniranje. Dogaja se mi občasno da sem nedosegljiv ob polnem signalu, potem pa izklopim in vklopim telefon in spet lahko telefoniram. A je to noramlno pri Tušmobilu???
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

OK.d ::

kako za telefoniranje, a ni to samo za internet
LPOK.d

plavko61 ::

Je tudi za telefoniranje, ker ima vključen TUŠmini paket.
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

gendale ::

se opravičujem za obujanje starih tem, bi pa rad napisal svoje izkušnje s tušmobilom

ravno kak mesec nazaj sem prestopil iz mobitela (itak đabest) na tušmobil, paket vse najboljše, brez kake vezave za nakup telefona

zaenkrat nimam nobenih večjih pripomb čez omrežje, je pa res, da telefon večinoma uporabljam v lj

vedno sem povezan na tušmobil omrežje, nikol na mobitel

klici/smsi delujejo normalno

umts se sicer na nekaterih mestih preklopi v 2g, ampak ta mesta so redka

imel sem eno manjšo težavo z mmsi (v telefonu so ble še stare mobitel nastavitve in zato niso delali), ki pa sem jo z njihovo pomočjo hitro rešil (poslali so mi pravilne nastavitve, jaz sem jih vpisal in to je bilo to)

za svojo ceno se mi zaenkrat zdi dober paket (še posebej v večjih mestih), hkrati pa nisem vezan in lahko, če hočem prestopim drugam
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Mikasa ::

Tudi jaz nimam nobenih pripomb čez omrežje, deluje vse super, signal imam vedno. Med klici mi ne prekinja. Sicer se ne gibljem v kakih zakotnih dolinah oz. krajih kjer je pokritost slabša zato ne vem kako je tam, ampak še vendo pa je opcija preklopa na mobitelovo omrežje. Še najbolj me preseneča hitrost prenosa podatkov, zelo hitro, lohk srfam in sem mi strani odpirajo dosti hitreje kot prej na Simobilu. In plačujem mesečne dosti manj kot prej. To je pa tudi bistvo!

Reycis ::

Edini problem ki sem ga imel je bilo, da sem dostikrat dobil sporočilo o zgrešenem klicu, kao da nisem bil dosegljiv. Čeprav sem imel ves čas poln signal. Problem sem močno omilil s funkcijo "2g only". Prenos podatkov je za surfanje sprejemljiv medtem ko za skype in online gaming pogosto ni uporaben, ker je včasih tudi po nekaj ur skupaj neprekinjeno debela sekunda pinga.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

tušmobil neomejeni mingl (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13635803 (30654) Bobr123
»

Izbira paketa - najboljša opcija

Oddelek: Mobilne tehnologije
379629 (8720) EdoK
»

TUŠMOBIL - paketi FREE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
18544064 (32794) OChack
»

Tušmobil paketi vs. Mobitel (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5811579 (8933) Lonsarg
»

Tretji operater mobilne telefonije: Tuš mobil

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
4710518 (5157) neres

Več podobnih tem