» »

Maturantska obleka

Maturantska obleka

joker16_7 ::

Kje v Mariboru in eventuelno tudi v Ljubljani imajo čimbolj pestro izbiro maturantskih oblek? Z dekletom imava namreč maturantski ples in na internetu nekako ni nič ustreznega, kar se pa trgovin v domačem kraju tiče pa v bistvu sploh ni nobene izbire. Aja btw. išče se ženska maturantska obleka, da ne bo slučajno kdo narobe razumel.;)

Hvala že v naprej :)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

jype ::

Kavbojke pa t-shirt majo v vsaki štacuni.

Poceni, dobro zgleda, pa ni za stran vržt ko je konc večera.

Razliko do 500 ojro pa lahko dasta za več rama, al pa hitrejši proc.

strictom ::

Uporabni jype, strikes again.

Na netu neboš našel kaj poceni. Zapeljita se raje v kako večje mesto in se da dobit dobre obleke že za 150€+.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Zeberdee ::

Ok, če še nimaš obleke jo kupi sedaj, mogoče jo boš na faksu kdaj rabil.

Za moške je stoprocentno najboljša izbira in postrežba na nivoju v maxiju. Te zmerijo in to niso prodajalke iz HM ki rečejo "dobr zgleda", koliko je treba skrajšat.
Sam sem v maxiju kupil do sedaj vse svoje obleke (3) + vse čevlje + vse fensi srajce in ostalo opremo.

Za punce pa je malo "težje".
(sedaj vidim, da iščeš samo zensko obleko). Predlagal bi Ljubljano in sprehod čez center mesta ter obisk sportininih trgovin, razen, če iščeš kaj bolj fensi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zeberdee ()

jype ::

strictom> Uporabni jype, strikes again.

To je računalniško-tehnično-filozofski forum.

Tak odgovor si avtor teme zasluži.

Steinkauz ::

Ne loža je namenjena vsem debatam, naj si bodo še bolj čudne.

smilyxx ::

Pri nas jih je veliko dalo obleke kar delat, tko da pomisli tudi na to možnost. Kakšnih kontaktnih informacij pa na žalost nimam, lahko pa vprašam.
Save water.
drink beer.

PrimozR ::

Oto v mariboru poznaš šivilje? :>

jype ::

Steinkauz> Ne loža je namenjena vsem debatam, naj si bodo še bolj čudne.

Saj jaz sem z odgovorom mislil resno. Jaz sem na maturo prišel oblečen točno tako, kot sem opisal.

Steinkauz ::

Eh sarkazm detector has failed me. Čeprav se mi zdi neumno dajat 400eur+ za obleke.

smilyxx ::

V Mariboru ne, so jih pa dajale delat v Ljubljani. P|P| to je bl tvoje področje :P
Save water.
drink beer.

PrimozR ::

Jest vem samo za eno, k trenutno spi en štuk nižje. In s tem se moje poznavanje konča.

nejcek74 ::

kok keša :) da

Blum ::

potem te pa sram bilo, jype, da prideš na svečano prireditev tako oblečeno... no ja, sicer pa kokr komu paše, če hoče biti preprost, naj ne pretirava s tem...
steinkauz, obleko imam za slabih 150€ (srajca + hlače + čevlji + kravata), in ne boš vrjeu, ni mi žau, vedno pride prav, da imaš obleko.. od porok, obhajilo bo zdj meu bratranc maja, marca je maturanski, od punce aprila maturanski,... lepo je, če se lepo oblečeš za kakšno prireditev/obletnico, ne pa vsakdanje.. moje mnenje pač..

ponavljam, sicer pa kako komu paše (da me ne bo kdo napadal zdej)

koyotee ::

Obleko sem si sposodil od kolega, ki je imel mat. ples eno leto prej. Za 2x uporabo sem mu dal 10k sit ;)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

OrkAA ::

O kateri "svečani" prireditvi to govorite? A o temu hecu od maturanca? lol.

Blum ::

kako smo fini...

Tear_DR0P ::

moja draga si jo je dala delat po meri - plačala je 50k SIT takrat in je obleka takšna, da se jo da še kdaj obleči tudi samo za v disko.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

rozamunda ::

Poglejte si to stran - morda bo kaj primernega. http://www.dianakotnik.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

srajca in kravata (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21134794 (20485) leiito
»

Določanje osebnega stila

Oddelek: Loža
345451 (3790) matobeli
»

Moška obleka (maturantska)

Oddelek: Loža
3311135 (10254) lucif3rka
»

Velik problem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
514557 (3473) nejcek74
»

Obleka za maturantski ples

Oddelek: Loža
82865 (2530) John Abruzzi

Več podobnih tem