» »

Simobil -orto beri nagradno vprašanje (na katerega sami ne znajo odgovorit)

Simobil -orto beri nagradno vprašanje (na katerega sami ne znajo odgovorit)

;-) ::

Danes sem kliknil oglas za orto beri:
http://www.orto.si

In odguncal na nagradno igro. Res da nisem bral strani itd. Razen cene in zakaj se gre in se spravil reševat nagradno igro. Zataknilo se mi je pri vprašanju št.4:
# Koliko poštnih predalov POP3/IMAP4 je možno hkrati uporabljati na BlackBerry® internetni storitvi:
#

* 3
* 10
* 15

In sem preprosto pomislil zakaj bi bral stran, če lahko pokličem na simobil in vprašam prav vse odgovore ki me zanimajo. Pokličem, mi 5 minut dečva naklada da neve itd in nakoncu sklenema da ni dovolj usposobljena da odgovori na moje skromno vprašanje. Sedaj pa nevem več kdo je nor mogoče jaz ker se mi na strani skriva odgovor ali oni ker mi ga prebrat ne znajo.

Sicer imam zadevo posneto sam nwm če je "varno" uploadati in objaviti tukaj da bi se še vi malo smejali.

darkolord ::

Jah dečva na helpdesku verjetno ni sestavljala nagradne igre.

Glede odgovora pa:

Your BlackBerry smartphone allows you to send and receive email from up to 10 supported email accounts.

;-) ::

# Do spletnih portalov kot so: Facebook®, Flickr®, Microsoft Live Messenger®... dostopam s pomočjo:
#

* Brezplačnih aplikacij, ki so posebej prirejene za dlančnik BlackBerry® oz. preko mobilnega brskalnika.
* Samo preko mobilnega brskalnika
* Ne morem dostopati

Začuda tega tud ne vejo =) Ji preberem vprašanje točno tako kot je in odgovor dobim: Do 100mega je brezplačno.


:(

Kdo sploh dela na simobilovem klicnem centru otroci? Prav zanima me kdo je njihov nadrejeni da mu pošljem posnetke ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

LuGi ::



96%..not bad at all :)

šernk ::

morda pa so dobili milijon takšnih klicev in so se odločili da do konca igre na vprašanja ki so v nagradni igri ne odgovarjajo>:D
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Tilen ::

Potemtakem bi znali tudi to povedat?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Vlad Tepeš ::

Kdo bo pa plačval usposobljene in inteligentne prodajalce??? Zakaj raje ne vzamejo neumne blondinke ki privablja moški spol in poveča prodajo, plačajo jo pa pol manj.
Rad imam mir in svoj računalnik!

Utk ::

Pa kaj mislite, da bo nekdo znal na pamet kolk email predalov ima lahko vsak mobi al kaj? Če se bi nekdo 7 ur na dan učil in eno uro delal tisto kar ima za delat v službi, pa ne bi tega zmogu. Je pa res, da bi moral imet Simobil to nekako zrihtano, da bi lahko trgovec te stvari preveru. Čeprav naslovov vsake melodije v vsakem mobitelu verjetno niti tam ne bi imeli vpisane.

Vlad Tepeš ::

OK, valda ne more vsega vedn, sam neke aktualne info pa tut lahko ve (nagradna igra,...), poleg tega bi se lahko pozanimala takoj, ne pa 5 min opravičvala zakaj ne ve....
Rad imam mir in svoj računalnik!

Utk ::

Simobil bi moral imet nek svoj katalog za prodajalce, svetovalce itd. Samo ne moreš tega od njih pričakovat, če še računov nimajo poštimanih, pa bojo imeli kaj drujga. Sej po drugih firmah je isto.

;-) ::

Da ne govorimo o tem da ne vejo če ima blackberry symbian ali linux za operacijski sistem pa si lomijo glavo...:)

Pa zanima me kolk jih je tam da vedno čakam 5 ali več minut ko jih rabim.

Alexius Heristalski ::

Študentje pač ...
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Gandalfar ::

Dobr, sej imajo skripto za odgovore. Itak, da se ne ucijo na pamet.

Pac to "znanje" se ni bilo posodobljeno :)

Steinkauz ::

Mogl bi met še enga ki je mal bolj usposobljen in da študentje prevežejo k njemu za take stvari.

IceIceBaby ::

So tudi takšni, ampak so dosegljivi samo med rednim dolovnim časom, ne 24/7.

Ice-Heki ::

Če se ne motim majo oni tam tko, da po klicu v sistem vpišejo vprašanje in njihov odgovor oz. napišejo, da ne poznajo odgovora. In potem, ko kdo drug naleti na to vprašanje lahko dopiše odgovor oz. si s tem pomaga.

Sicer pa:
 Orto Beri Ekspert

Orto Beri Ekspert


Nekatera vprašanja so postavljena preveč v lastno reklamo (npr. tam na koncu kjer je odgovor Si.Navigator), nekatera pa nerazumljivo - npr. ta s številom računov (pravi odgovor je kao 10)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ice-Heki ()

SkIDiver ::

Mislim, da si sam največji otrok. Kot bi šel za Bežigradom prodajalca v Audi salon spraševat o Mercedesovi tehnologiji.

PaX_MaN ::

Ne. To je tako, kot bi šel v Porsche Slovenija spraševat o Phaetonu, pa ne bi vedeli pol falusa, čeprav ga uradno tržijo.

SkIDiver ::

Imaš tudi prav ja. Samo vseeno dvomim, da je tale center za pomoč naročnikom namenjen tovrstnim težavam oz bolj vprašanjem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RIM odpušča zaradi slabih rezultatov

Oddelek: Novice / Ostale najave
246097 (5336) deadbeef
»

Nakup telefona @ simobil...

Oddelek: Mobilne tehnologije
111352 (884) Klemenn
»

Piratom težki dnevi na Švedskem

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
365076 (3420) Mipe
»

Orto u nulo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11012088 (8343) neres
»

Indijska vlada bo morda kmalu imela kopije BlackBerry šifrirnih ključev

Oddelek: Novice / Zasebnost
185726 (4696) MrStein

Več podobnih tem