» »

TEžave z Wordom

TEžave z Wordom

dasa99 ::

Prosim če mi lahko kdo pomaga glede vorda !

Imam namreč diplomsko nalogo shranjeno na disketi in mi word noče odpreti dokumentov. pravi da nima te funkcijeinstalirane word 2000 SLO.

UPORABIL SEM PROGRAM WORD RECOVERY 3.0 VENDAR NE DELUJE PROGRAM JAVLJA NAPAKE.

DEJAN
E MAIL: DEJAN.NATASA@SIOL.NET

Lime ::

A pa si diplomsko pisal v Wordu 2000 ali v kakšni starejši ali novejši verziji Worda?
Poskusi odpreti dokument na mašini, na kateri si tudi pisal diplomsko.

igi99 ::

vse sem že probal na isi mašini in na drugih
hvala !
Lp dejan

Highlag ::

Če Word jamra, da nima nameščene komponente jo pač namesti?

Greš v control panel / add-remove programs , najdeš Office izbereš repair in izbereš še komponente, ki so ti manjkale.

Drugače pa lahko DOC dokumente odpreš z Wordpadom, ki je priložen vsaki verziji Oken. Če si imel kako strašno formatiranje, ga sicer odmisli tekst boš pa vseeno dobil.

Gunny ::

Si slučajno pri davanju imena documentu uporabljal pike ali šumnike? To zna bit velikokrat problem.
Če so kake pike v imenu bo word prevzel za ime documenta besedilo do pike. Primer: (Sem.naloga.Doc) Word bo preuzel za ime (Sem.Nal) Od pike naprej njemu pomeni format fila, in ker format ".Nal" Računalnik ne pozna se lahko pojavijo napake.
Šumnike pa se ne uporablja, ker ne vsi računalniki majo pravilno inštalirano slovensko tipkovnico. Posledica je pojava čudnih znakov v imenu documenta in ker word ne dovoli določene znake dat v imena jih noče odpret.

Poskusi če je zaradi tega.

LP.

matter ::

Me se pojavlja čudna zadeva gle worda. Glej mam winXP pa officexp in ko shranim doc dokument na disketo w winxp, noče kolegu odpret v win98. Datoteka na disketi zasede manj. Ko pa zapečem al pa pošljem na mail je pa uredu. Pa sm probu mnogo disket, ampak mogoče xp drugač zapišejo na disketo. Sem probu pri 2 kolegih pa nič. V raziskovalcu pokaže velikost datoteke 38 kb medtem ko je 200 kb. Če pa odprem je pa samo prazen list. Ne razumem Ms ja hehe.
Pri tebi je pa verjetno narobe to, da nimap vseh komponent instaliranih. Mogoče nimaš matemtičnih orodij itd.
Lahko maš pa starejšo verzijo worda. Povej v katerem wordu si shranu (95,98,2000,xp) in v katerem odpiraš.

igi99 ::

Pisal sem v wordu 2000 slo verziji kakor tudi odpiral.
Ali se tebi pokaže text meni se samo kvadratki in prelom strani.

matter ::

Kvadratki in prelom strani se je meni kazalo ko sem shranil w wordu 2000alixp odpiral pa v wordu 95.

igi99 ::

Ma mislim da mi je nekdo poslal kleza virus w32emm in mi je požrl vse dokumente
Hvala vsem ki ste se tako ali drugače odzvali mojem klicu na pomoč.
Sedaj že pišem novo diplomsko nalogo ki jo moram oddati do petka .

Hvala !

Lp Dejan


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MS Word & co versus diplomska naloga (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6111783 (8906) marflor
»

Britanska vlada razmišlja o prehodu na OpenOffice (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
7824570 (21485) KoKi
»

Na Norveškem obvezna uporaba ODF za vladne dokumente

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
195266 (5266) Poldi112
»

težave z geslom v wordu

Oddelek: Programska oprema
222091 (1789) d_dunka
»

Slovenski Word XP sux

Oddelek: Programska oprema
222433 (1896) Han

Več podobnih tem