» »

Dobra duša wanted...

Dobra duša wanted...

DonMatejo ::

pozdravček!

Imam problem, in ta problem je neznanje. Prosim kogarkoli, ki se mu da ukvarjati z nepoučenimi, da preleti stran podjetja Mežnar.com in prosim prosim pove, kaj je narobe z kodo .php na tej strani. Noče in noče pošiljati sporočil na naslov @gmail.com, skregala sva se že večkrat danes. :)

če potrebujete podprograme poslji.php in sendeail.php vam jih pošljem z naslova donmatejo@gmail.com.

res pivo pade tistemu, ki si vzame 5minut (če znaš), da ne bo mene stalo lifetime. :)
hvala

PaX_MaN ::

"Parse error: syntax error, unexpected '>' in /home/znanaj01/domains/meznar.com/public_html/poslji.php on line 16"

V šestnajsti vrstici te datoteke je en '>' premalo/preveč?

DonMatejo ::

se posipam s pepelom in prosim za izbris teme! najlepša hvala... namesto presledkov so bili napisani breaki (like br / )...

hvala ti, čista bedarija z moje strani, ker sm mislil da lahko stvari uporabljam tako.
lp, matej


p.s.: kako pa se vam zdi dizajn? vem, da je začetniški, ampak...

Zgodovina sprememb…

MihaFirst ::

Design sicer ni po mojem okusu, objektivno pa zelo zgleden - všečno, enostavno - brez pripomb :)

DonMatejo ::

najlepša hvala MihaFirst... kaj pa te moti (razen tega, da ni styleesh 2.0, joomla an so... to bo, ko bo moje znanje v photoshopu toliko napredovalo, to je le moja prva resna stran [ki resno izgleda nekje v Win98 :D], ki sem jo naredil).

Vesel bi bil tvojih nasvetov za naprej.

Pyr0Beast ::

Prav super je stran. Edinole tistega pisavo lahko povečate/pomanjšajte .. se bi lahko znebil in dodal 2 knofka nekje na strani.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

DonMatejo ::

hehe... pa ne me zdj hvalit preveč, kao d ne bom zanosa zgubu... :p res hvala Pyr0Beast. Kako pa bi naredil to, da povečam/pomanjšam pisavo? to bi bilo uporabno vedeti, to bi se naredilo s php spet?

vsaj okvirno razložite prosim, potem pa bom spet čaral ;)

hamax ::

Sicer je stran lepa, vendar bi jaz zamenjal ozadje.
Vsekakor svetlo in neviolicno :D
Mogoce svetlo oranzno...

MihaFirst ::

Sej pravim, nič ni prav hudo napak :) Je pa res, da tudi meni osebno ne odgovarja violična barva :) Čeprav, ajde, pogrebne storitve :D

Pravtako je to navodilo s povečanjem fonta malenkost odveč. Seveda se da zelo enostavno spreminjat velikost fonta na strani, ampak mislim da je to glede na količino teksta popolnoma odveč :)

Sicer pa, super ;)

Pyr0Beast ::

Tukaj imaš nekaj uporabnega.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

DonMatejo ::

ja, vijolična barva je delikatna, ker odbija večinoma... ampak je bila specifično izbrana od naročnika (no ja, prijatelj pač), ker je že imel vse logotipe etc. v tej barvi, plus je pa še pogrebno podjetje (zelo specifično je potrebno vse, v rokavicah), tako da je na žalost ne morem spremeniti (sicer pa ustvari neko vzdušje ne). Mi je pa všeč, ker sem nabral milijon izkušenj in dobil še večje veselje predvsem za učenje kode in raznih trikov.

Namesto tistega okvirčka za font pa bom dodal nekaj slik (ki imho manjkajo).. sicer pa se bo stran še izboljševala, me pa res veseli, ker sem pričakoval veeeeliko kritiko. :) hvala za tako dober odziv.

zakon ste fantje

Icematxyz ::

Menu vrstica ne dela pravilno v IE 7. V FF pa deluje vredu.

DonMatejo ::

saj res... kje vse pregledujete spletne strani? IE 6, IE7, FF, O.?

pa še kaj je SEO standard točno?

Zgodovina sprememb…

hamax ::

Poleg omenjenih browserjev stran preglej se v chrome, ker ima isti pogon kot safari, ki niti nima tako majhnega deleza.

Icematxyz ::

saj res... kje vse pregledujete spletne strani? IE 6, IE7, FF, O.?

pa še kaj je SEO standard točno?


Search engine optimization @ Wikipedia

DonMatejo ::

hvala lepa...

še eno vprašanje... a še kdo ve kakšen trik, kako priti do čimboljšega mesta v iskalnikih google.com in najdi.si?

do sedaj sem se vpisal v oba, pa sem v googlu neviden (na prvih 100 zadetkih), v najdi.si pa sem (šele) na drugi strani, rad bi preboj čimbolj na vrh. zdaj sem dodal meta oznake za keywords, description, spremenil pa tudi naslove (zdaj vsi vsebujejo ključni besedi pogrebne storitve) ter prvo (index.html) stran zato, da vsebuje besede. preštudiral sem kar nekaj člankov glede googla, vpisal sem nekaj komentarjev (in v komentar vključil spletni naslov strani) na različnih forumih, ki naj bi jih obiskovali "pajki" googla.

kako naprej?

spet hvala vsem, se učimo... :D

MihaFirst ::

Pri Najdi.si pač vpišeš stran, pri Googlu je pa treba počakat neki časa, da ti vpiše vse strani. Zaenkrat ni še nobene, ampak, sčasom bo. Spet, pomaga, če stran sam vpišeš (Add URL).

LP

DonMatejo ::

hvala za odgovor. v google je url že vpisan, upam d bo kmalu. a d bi pa kej izboljšal zadetke pa ne bi šlo mogoče? d bi prišel vsaj na prvo stran?

HardFu ::

Zanimiva dejavnost drugace. Zakljucna dela v zdravstvu :)
http://codeable.io

DonMatejo ::

:) nekdo mora tudi to delat. čeprov jst ne bi glih oblaču pokojnih etc., ampak tisti k delajo pravjo, d ni take panike... zanimivo ja, in nenavadno.

MihaFirst ::

In dobro plačano, kolikor moji viri držijo >:D

DonMatejo ::

jaaa, tud jst sm tako slišal... :) čeprav še vedno načela so načela... zravn pa ne bi rad reku kolegici primer, vem, kako je, sj sm ja tvojo mamo slaču...vse v družini :P !
:) :P :evil

(najbrž ne bi bla dolg kolega več :D)

MihaFirst-ti delaš kaj webpageov, se da kej videt?

MihaFirst ::

Khm, eno lahko vidiš kr v sosednji temi (http://da-a.freehostia.com/gamma-test ), sicer pa npr. http://da-a.freehostia.com/ , http://miha12345.freehostia.com/...

Nič, s čemer bi se lahko hvalil :)

Zgodovina sprememb…

Uros!no ::

Moteč background ob scrollanju.

V css-ju (body) dodaj
background-attachment:fixed;

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Uros!no ()

DonMatejo ::

in kaj stori ta background-attachment? kako fiksira ozadje?

DonMatejo ::

pozdravček...

imam še en problemček... če stran www.meznar.com odprem v IE je menu prikazan nepravilno, v FF, v IE beta 8 stvar deluje normalno... kaj lahko naredim? koda je prosto dostopna...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SEO vs Web programer?

Oddelek: Izdelava spletišč
131964 (1696) Mipe
»

Osebna spletna stran

Oddelek: Izdelava spletišč
161594 (1214) crayz43
»

Firefox 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
556402 (4558) MKC00
»

enostavne novice

Oddelek: Izdelava spletišč
91119 (942) Tody
»

Opera 9 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
23621430 (13178) R33D3M33R

Več podobnih tem