» »

Osebna spletna stran

Osebna spletna stran

crayz43 ::

Zdravo!

Pred kratkim sem odkril program Joomla in z njim izdelal osebno spletno stran. Sedaj pa bi želel da jo malo pokomentirate, lahko tudi predlagate kakšne izboljšave, ...

Spletna stran se nahaja na naslovu:

http://jurij-colaric.hostei.com/

Prijeten ogled strani!

MihaFirst ::

Napis "Osebna spletna stran osebe" v headerju je popolnoma irelevanten in odvečen, sicer pa popolnoma simpatična spletna stran - z vsebino vred, in mislim da ne potrebuješ ničesar več. Super =)
www.gamma.si

blackbfm ::

Take strani so totalno brezvezne oz. je lahko zanimiva samo lastniku. Pa joomla je tudi bolj skret. Taka je realnost jebiga:)

svenica ::

Mah dej no, poba je stran naredil za zabavo. Mogoče mu bo
pa to iztočnica, da bo kasneje zabredel v bolj resne vode.
Nekje je treba začet.

@Crazy - kot je že omenil MihaFirst, napis v headerju res deluje
nekam hecno (osebna spletna stran osebe :D), morda bi lahko tam zamenjal tudi fonte
z nečim bolj elegantnim - so nekam 'kisli'.

Drugače pa very nice, keep it up!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svenica ()

LapD ::

Do not, I repeat DO NOT use Comic Sans :D
web&motion designer

dfajt ::

Ja, font je res malo bolj wins ekzotika, drugače pa je zelo všečna stran. Vsebine sicer nisem ne vem koliko gledal, a je dizajn prijeten in pusti dober vtis.
Osebno bi le zamenjal font za kakšnega bolj standardnega in mora malce posvetlil zgornji oranžni del, saj preveč izstopa, ko si na zgornjem delu in zato odvrača pogled od vsebine.

Spajky ::

Zanimivo, v IE5.01sp2 strani sploh ne odpre! V K-Meleonu pa normalno. Nekaj narobe ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Tody ::

Tudi da je to tvoja URADNA spletna stran zveni hecno :) Drugače pa kr lepo za prvo stran. Za kake bolj resne zadeve se pa posvetuj s kakim oblikovalcem vseeno ;)

Nasplošno se mi zdi da se ljudje raje zadržujejo na bolj svetlih straneh.

HardFu ::

"Osebne spletne strani" so bile popularne 10 let nazaj. Danes se jim "povecini" rece blogi. Torej ce zelis da bo poleg tebe se komu zanimiva, si instaliraj rajsi wordpress pa pisi o cem zanimivem. Ce pa zelis samo clanek o sebi pa uporabi wikipedio :)
Po drugi strani pa te moram pohvaliti, za prvo spletno stran precej dobro, sam sem naredil precej slabso haha
http://codeable.io

opeter ::

Jaz niti nimam svoje osebne strani, pa sem več kot deset let starejši od tebe! Pohvalno!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

crayz43 ::

Zanimivo, v IE5.01sp2 strani sploh ne odpre! V K-Meleonu pa normalno. Nekaj narobe ... 8-)


v tem ti res ne bo odprlo ker je omogočena blokada IE 6 in starejše verzije =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: crayz43 ()

techfreak :) ::

jtablesession::Store Failed
DB function failed with error number 126
Incorrect key file for table './a6738915_osebna/jos_session.MYI'; try to repair it SQL=INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` ) VALUES ( '0807b6dbe5f761e5be55409aebe5995a','1253193756','','0','1','0' )

Hm ...

PaX_MaN ::

Tody ::

Spajky ja zakaj pa uporabljaš staro tehnologijo. To je tko kot da bi se pizdil zakaj ti stran nalaga tok počas, ker jo ti itak gledaš preko 14.400 modema in naj jo optimzira za tvojo povezavo.

crayz43 ::

Hosting problem, apparently.



že odpravljeno, bila je neka napaka na serverju in so zdaj to poštimal

bluefish ::

barvna shema bi bila z nekaj dela lahko še sprejemljiva, ostali deli strani so pa zgrešeni - od Comic Sans pisave, (ne)vsebine in na splošno odsotnost kakršnegakoli namena strani.

Žal. Tovrstne strani so bile skorajda popularne nekaj let nazaj, sedaj se uporabljajo blogi, portfolji,...

crayz43 ::

kakor za koga, meni osebno blogi in podobne stvari niso zanimivi zato jih tudi ne uporabljam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gostovanje, domena, CMS...

Oddelek: Izdelava spletišč
101011 (912) techfreak :)
»

Problem s Slo-Tech

Oddelek: Slo-Tech
131288 (752) OmegaBlue
»

Slo-Style.net nagradno tekmovanje

Oddelek: Izdelava spletišč
91495 (1184) bluefish
»

Brskanje z zavihki v IE 6 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
806835 (4727) kolesar
»

Nadležni hrošč v browserjih (IE & FireFox)

Oddelek: Operacijski sistemi
331684 (1115) Jst

Več podobnih tem