» »

Preprost CMS za večjezično stran

Preprost CMS za večjezično stran

Matek ::

Delam eno predstavitveno stran za manjšo vokalno zasedbo, član katere sem. Trenutno se ubadam z izbiro CMS-a in rabim pomoč. Potreboval bi nekaj dovolj enostavnega (Joomla je recimo bistveno preveč kompleksna za to kar rabim) za stran, na kateri bo zgolj nekaj statičnih predstavitvenih podstrani, blog-like novice, izjemoma morda še kaka galerija/koledar eventov. Torej res čisto majhna in nekomplicirana zadeva.

Edina pomembnejša funkcija, ki bi jo želel imeti, je možnost večjezičnosti - vsakič, ko vnašam vsebino, bi rad dobil toliko vnosnih polj, kot je jezikov, uporabnik pa bi potem po povsem uobičajenu poti s klikom na povezavo preklapljal med njimi.

Zaenkrat sem namestil Wordpress in iščem multilanguage plugine. Kaj priporočate vi?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.
  • spremenil: Matek ()

Gwanaroth ::

Matek, si potem našel kaj primernega glede tega? Tudi sam rabim nekaj podobnega..
Lights often keep secret hypnosis..

urosh ::

joomla!

in ne, ni komplicirana ;) Stvar navade

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: urosh ()

blackbfm ::

Jaz sem nekaj strani naredu s CuteNews. Sicer je na začetku dosti dela da postaviš stran, samo ko je pa enkat postavljena je pa vse lepo pa tako kot more bit, brez dodatnega kiča.

Amaterji ::

Men je ta kr všeč in se ravno ubadam s tem, da bi postavil eno simpl sran, ki bi imela tudi administracijo...nisem pa ziher če ima možnost večjezičnosti...bom še malo pobrskal

www.cmsmadesimple.org

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Amaterji ()

prescn14 ::

Ja če kdo rabi spletno stran mu jo lahk jaz naredim...
Kot so, joomla, lahk napišem sam kodo, lahk moja koda in joomla skupi, lahk wordpress,
(KAR ŽELITE)

Za več informaciji pište na domen.bencina@siol.net oz. ZS:)

HardFu ::

pripni kaksne reference?
http://codeable.io


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelava spletne strani festivala

Oddelek: Izdelava spletišč
222339 (1435) Phantomeye
»

Kako oz. z čim izdelujete spletišča? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
5713718 (12134) Goran's Blog
»

Kaj moram paziti pri kupovanju spletne strani? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
7314689 (12375) tiga325
»

CMS stran - cena?

Oddelek: Izdelava spletišč
498390 (7055) technolog
»

Izbira CMS aplikacije

Oddelek: Izdelava spletišč
264297 (3552) Netrunner

Več podobnih tem