» »

Firefox 3

Firefox 3

«
1
2

mitkos ::

Kaj je sedaj z novo lisičko. 17.6 je tukaj linka kjer bi se jo pa dalo dol potegnit pa ne najdem nikjer. Čudno so si to zamislili da bi radi postavili svetovni rekord, linka ni pa nikjer.

kixs ::

Sem probal par minut cez polnoc, potem ob 9h in potem ob 12h... pa nic. Res ne vem po katerem casovnem pasu se orientirajo?

bjelakrez ::

ob 19h. glej tule.

OmegaBlue ::

Fantje pozabljate da so ameri 6-9 ur za nami. Uradni download se začenja ob 17h po našem času. (bo novica)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

OmegaBlue ::

Se popravljam ob 19h.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

kixs ::

Se popravljam ob 19h.


Zdej ga pa za nalasc ne bom dol potegnil niti ta teden :))

Invictus ::

Nova lisička je zakon. Precej hitrejša kot 2.0. Se splača ...

LP I.

luky ::

Kaj uporabljate pri novi "LISIČKI" Firefox Ulitimate Optimizer, ali ni potrebno... ???

lp.
luky!

RedStar ::

Kako popravit font v FF3. Mislim čisto vse strani so bold (krepko). Nikjer ne najdem kako popravit to. Slo-tech sicer vidim v normalnem fontu. Vse ostalo je bold. Tudi recimo pri google search, bi morale samo iskane besede biti krepke ampak pri meni je čisto vse. :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RedStar ()

opeter ::

RedStar, pri meni deluje normalno oz. normalno prikaže fonte.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

RedStar ::

Da pokažem na kaj sem mislil.
 Firefox vse krepko

Firefox vse krepko



Pa ni samo na google search, ampak tudi na wikipediji. Zadevo se, da rešiti z tem, da izklopiš "Allow all pages to use their own fonts,..." samo to ni kar jaz hočem. Res mi gre na živce.

IVo ::

Ti verjetno misliš na Font smoothin al pa kej... ja men ga tut mori...

opeter ::

RedStar, tako bi moralo izgledati:



In to ti dela samo Firefox, ali pa tudi v drugih programih?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

RedStar ::

Jap vem kako mora izgledati in ja samo na Firefoxu se to dogaja. Glih kaj sem naredil zamenjavo na Firefox 3 pa se s tem mučim že dobre pol ure nikjer ne najdem rešitve. Na vseh forumih pišejo, da so imeli to tečavo na beta 4 in 5, na RC1 pa naj bi že bila opravljena. Pri meni ne zgleda tako ;(. Trenutno se to dogaja v Windows XP SP2. Bomo videli kaj se bo zgodilo na Linuxu ali bo tudi enaka napaka...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RedStar ()

R33D3M33R ::

Poskusi izklopi glajenje zaslonskih pisav v Windows - mimogrede: sam imam enako napako in sicer v IE7 in se je ne uspem nikakor znebiti.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

RedStar ::

Poskusi izklopi glajenje zaslonskih pisav v Windows - mimogrede: sam imam enako napako in sicer v IE7 in se je ne uspem nikakor znebiti.


Rešeno. Sicer je tvoj postopek dejansko rešil pol problema. Druga polovica je, da vklopiš nazaj. :)

Čudno sem najprej izklopil, pa ni delalo. Pa sem vklopil nazaj in sedaj dela. Hvala za nasvet. Sem že mislil nazaj na 2jko prešaltat, ker mi je res šlo na živce.

R33D3M33R ::

Aha, zanimivo. Bom tako poskusil narediti tudi jaz :D
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

energetik ::

A se še komu dogaja, da se FF3 sesuva? Kar na lepem, brez pravega vzroka. Odprte mam v povprečju 2-3 tabe. FF2 se mi ni nikoli sesula.. Zgleda da bo treba it nazaj, razen če kakšen pameten popravek ne pripravijo.

arjan_t ::

slučajno ti v napaki omenja Data Execution Prevention (DEP) in imaš visto ?

energetik ::

Imam XP SP3. Mislim da nič ne omenja, kakšna napaka je.
Cca 5s prej začne ružit po disku, potem se zapre in vpraša, če hočem poslati info razvijalcem in če želim ponovno zagnati FF.

Thagirion ::

meni se isto sesuva, kar za brezveze, že enih 4x se mi je to zgodilo, ko mam odprte kake 3-4 tabe tudi, mam pa xp-je =) bo res treba prešaltat na staro verzijo..

Tilen ::

Nimam teh težav.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

bond007 ::

Sesuva se zelo pogosto, nabija 100% cpu, ne naloada do konca strani oz zelooo dolgo nalaga (recimo kak filmček na youtube). Najprej čez ff 2 inštaliru, potem clean install .. ne pomaga nič. Verjetno bolj sfukanega brskalnika še nisem imel možnost sprobati. FF 2 mi je tako lepo delal, ampak sem poslušu pametnjakoviče in to sranje gor naložu. FF3 sux big time.

Ker mi tako počasi nalaga strani, sem šel wireless čekirat (in vžgal WPA2), če imam slab signal oz če mi je kdo not vdru pa loada na polno, ampak ne .. sam en kurčev ff3 je bil vzrok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

OmegaBlue ::

Seveda si pridno pobrisal tudi stari profil od ff2 ne?
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

bond007 ::

Sem, naredil sem clean install, iz ff2 pa sem izvozil samo zaznamke. To, da loada slo-tech pol minute .. ko je praktično sam text, to ni normalno.

OmegaBlue ::

V documents and settings imaš star profil od ff2 tudi če narediš uninstall, določeni ljudje imajo probleme zaradi starih smeti v profilu.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

bond007 ::

Kdo ve za kak boljši plugin za flash? Ta se mi sesuva.


Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

Valuk1 ::

Od kar uporabljam Firefox 3, se mi zdi, da mi vse na računalniku deluje počasneje, ko je vklopljen.
Pozna kdo kaj, morda imam kaj vklopljeno al kaj?

TNX!

Vuli ::

Meni dela čist fajn ShockWave Flash 9.0 r124
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Gutjerez ::

Si bom sposodo to temo.
Prijatelj mi je dau link kjer lahko vidim katere igrice mi lahko laufajo na mojem sistemu in kere ne.
http://www.systemrequirementslab.com
to je ta link.

In brskalnik mozila mi noče oz nevem zakaj ne namesti active x.
Pa grem v IE pa sprve javi da naj naložim active x pa naložim in dela vse kot mora. vse pokaže a mozila pa tega noče.
In nevem zakaj ne.
Mam naloženo Adblock plus vendar sem vse omogočo na tej strani. In isto velja za NoScript. tudi vse omogočeno.
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gutjerez ()

paljer ::

A vam FF3 odpre naslednjo stran: Bloomberg.com ? Meni jo noče in moram uporabljati za dostop do strani IE.

durrenmatt ::

A vam FF3 odpre naslednjo stran: Bloomberg.com ? Meni jo noče in moram uporabljati za dostop do strani IE.
meni odpre b.p.

moowy123 ::

Meni tudi, pa nimam nič posebnega inštalirano (kaki add-on ali kaj podobnega).

pizdarija1 ::

FF3 je res čuden grdo mi zamrzne pri premikanju zavihkov odzivat se začne ko minimiziram potem pa zbudim z task manager maximize :), za to pa nevem če je lih krivec možno da je, po daljši uporabi vse počrni :| (se mi zdi da se je začel dogajat ko sem premaknil profil) zavihki, mape vse. Mal prenese še na FF2 tle se ne opaz tok mape počrnijo, ikonce in še mal ikone explorerja naprej, nazaj skeneran z online f-secure prav da je oki.

;-) ::

Vsi nekaj govorijo o hitrejši lisiščki itd. Jaz pa ne vidim razlike med hitrostjo nikoli.

Sploh nwm kako hitrost tukaj mislite ampak če grem od začetka. Vsako lisičko do zdaj ko sem kliknil na ikono je vstrelilo in takoj odprlo, pravtako strani (razen tiste strani, ki same po sebi legajo. tako da govorit o hitrosti nove lisičke je malo bedasto sploh pa o kakih pohitritvah in podobnih bučah.

Če ti počasi odpira strani pa je kriv tvoj net ne pa lisička al pa zajec.

Gutjerez ::

Samo lej foro. Imam 2 ikoni. eno lisičko in IE. pa kliknem na vsako da vidim kak hitro odpre. pa lisičko traja umes lahko tudi 1 do 3 sekunde. medtem ko IE vedno kar je res vedno odpre sprve in ful hitro.
ps uporablam pa vedno lisičko
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

bluefish ::

imaš veliko addon-ov?

Gutjerez ::

samo 3 in eno temo. In ko sem naložil čisto na novo. je tudi imela mozila nekaj laga v sebi. da je trajalo 1 sekundo da je odprlo. zato mi je čudno pač. in zdaj sem se navadil že. jo pa mam zaradi addona. ko ne maram reklam pa tega šita.
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

RedStar ::

A si gkdaj probal Tools >> Clear Private Data. Z IEjem bi bilo enako po dolgoročni uporabi brez izbrisa zgodovine, piškotkov, itd. ;)

Gutjerez ::

Saj vsake tolko časa to naredim ja. Ok ko smo že tukaj
mi lahko kdo pomaga pri tem.
http://www.systemrequirementslab.com/re...

na tej strani. kako naj mozili povem da naloži active x?
npr z IE sem prišel in mi takoj ponudi da naložil active x in dela vse normal. z motilo pa samo piše status downloading. pa pustim 1 uro pa še vedno to piše.
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

OmegaBlue ::

Active X je IE stvar in nima kaj iskati v firefixu. Za firefox ti stran ponudi java app.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Gutjerez ::

če mi tko piše v mozili.

Analyzing this computer for: 25 to Life
Before System Requirements Lab can analyze this computer you need to give your permission to download an ActiveX or Java Plug-in component called SysReqLab.cab or SRLApplet from Husdawg, LLC. For more information about this component, see below. You may need to disable any Pop-up blocker you are using in order to use this service.

Status: Downloading...
pa se nix ne spremeni. zato nevem kaj naj naredim da bo delalo.
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

kixs ::

Izgleda si bom nazaj namestil FF2. Ta se mi kar naprej sesuva in nekateri plugini ne delujejo.

R33D3M33R ::

Najbolj carska fora je, da se sesuje in nato je potreben restart SISTEMA, da se sploh ponovno zažene. Če tega ne storiš, se sesuva v neskončnost. In safe-mode ne pomaga!
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

OmegaBlue ::

Potem nekaj zelo narobe delaš ;)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

R33D3M33R ::

Sveža namestitev sistema. Včasih se sesuje tudi, ko pišem odgovor na slo-tech.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Invictus ::

Nimam problemov s 3.0. Dela precej hitreje kot 2.0.

Tudi skoraj vsi dodatki so nadgrajeni (moji).

Komaj čakam na 3.1, ki bo imela pohitren javascript

LP I.

jat2406 ::

Meni lepo dela 3.0 pa tudi z 2.0 ni bilo nikakršnih problemov.
Sem pa danes naletel na zanimivo zadevo.
Mi je sestra pripeljala mašinco, ki je bila polna viroz, trojancev in podobne nezaželjene navlake.
Začelo pa se je pravzaprav tako, da se FF2.0 sploh ni odprl na domači strani (najdi.si), kar mlel pa mlel pa nič.
No počistim vse trojance, viruse, registre..., nič bolje, Odinštaliram FF, pa tudi IE6, vse popucam, nanovo naložim FF3.0, dela nekaj odpiranj brez problema, potem pa se spet obesi. Če mu postavim npr. google za domačo stran, se normalno odpre, naprej pa spet nič. Ne gre na nobeno stran.
Inštaliram IE7 in z njim vse normalno funckionira.
Ruterji, firewalli in podobne stvari niso, ker na ostalih mašinah v mreži vse lepo teče prek FF3.0 in FF2.0.
Kakšna ideja, kaj bi se pravzaprav sesulo, nejverjetneje nekje v sistemu, da ga tako lomi?
Skrajna sila je sicer nanovo nalagati, kar pa se mi da preveč

LP, Janez

jan01 ::

Večina ljudi po uninstalu firefoxa pozabi še pobrisati user profil. Kako?
http://support.mozilla.com/en-US/kb/Uninstalling+Firefox
unistall, pobriši tisto mapo in še enkrat posnemi.

jat2406 ::

Ko sem napisal odinštaliram in popucam, sem mislil tudi zaostale datoteke in mape.
Tudi iz registra je bilo pometano vse, kar je še dišalo na firefox.
Problem pa še o(b)staja

Lp, Janez
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Na voljo prva beta Firefox 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
7620464 (17855) Bananovec
»

Razlog za vztrajanje pri Firefoxu 2.0

Oddelek: Novice / Brskalniki
456862 (3000) Bakunin
»

Firefox 3: Download Day 2008! (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Kiberpipa
28341442 (17436) MrStein
»

Firefox 3.0 RC1

Oddelek: Programska oprema
202126 (1151) rapvirus
»

Firefox 3 s trenutno najmanjšo porabo pomnilnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
7611412 (7752) lukanium

Več podobnih tem