» »

Igre ki jih igraste s puncami

Igre ki jih igraste s puncami

CaqKa ::

Četudi ste s puncami dosti na takšnem in drugačnem stiku in to in drugo počnete je ena izmed zadev, kjer se lahko dosti presmejiš in na zanimiv način porabiš čas tudi igranje iger. Namizne, računalniške ali pa obtelevizorske kakršne vam pač padejo na pamet. V sodobnem svetu so pač igre postale del dnevne zabave in nič čudnega ni če punca igra WoW ali pa kaj podobnega.

tema izhaja iz prejšne teme, ki je bila zaradi neprimernega obnašanja nekaterih oseb zaklenjena, zato se vas lepo naproša da sledite debati teme.

kaj sem želel omenit v prejšnji temi je da se zelo dobro obnese tole:
TV games (retro)

pri tem je pač treba ugotovit ali je punca bolj za tetris varianto, sem pa doživel da se nekatere ne branijo igrat strit fajterja.
vsekakor poleg raznih kart dobra popestritev za tu in tam.

Zako ::

jst sm z mojo igral največ Bubble Bubble pa tud God of War (ji je bila zgodba odlična), najbolj pizdi ko pa igram PES2008 (spet fussball!)

lp
Zako je zakon!!!

energetik ::

Ni šans, da mojo spravim pred kišto, ko pride iz službe, kjer 8h gleda kišto.. :|
Tko da morm k sam se spravt k stvari, ampak pol pa spet ni v redu, k se ne ukvarjam z njo.. :P

'FireSTORM' ::

Midva sva z mojo igrala Hamster Ball pa še eno ketere imena se ne spomnim.
No v tem Hamster Ballu imaš žogico in v njej hrčka in moreš z žogico "prevozit" določene ovire v času itd.
Zgleda pa nekako takole:


Druga igra je bila podobna, tudi neka žoga katero si vodil čez različne ovire ampak tokrat ni bilo hrčka. :)

Zadnje čase pa sam igram Travian, o tem pa niti slišat noče. :)
Ta beseda je v naši hiši jabolko spora.
Those penguins.... They sure aint normal....

CaqKa ::

poznam eno ki je igrala ogame :>

Perza ::

Moja je obrnila Painkillerja in 7 Wonders of the ancient world, sedaj mi pa asistira pri Resident Evil 4 :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalniške igre za pare

Oddelek: Igre
212589 (1601) bedarija
»

Katere računalniške igrice za otroke 5-6 let (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5916632 (15415) Unknown_001
»

težava z dosegljivostjo slo-techa (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
606088 (4628) BigWhale
»

Hrčki 4 ever

Oddelek: Loža
366794 (5773) Tr0n
»

Dovajanje in odvajanje zraka

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211451 (1037) C_maniak

Več podobnih tem