» »

Katere računalniške igrice za otroke 5-6 let

Katere računalniške igrice za otroke 5-6 let

1
2
»

Kdo sem? ::

+1 grafika tipa gta san andreas sploh ni bla švoh daleč od tega oni pa kar neke čudeže mislijo delat iz grafike brezveze...sem igral neki cajta MC samo rabiš malo več folka da skupi igrate in se mal zabavate drgač men ni neki zanimivo sam farmat pa gradit...zato pa sem ratal večji privrženec mmorpgjev :D:D

Unknown_001 ::

Hehe, točno to, ker si povedal, iz krompirja bi radi delali pomaranče.:D

Kdo sem? ::

kar je res je res :D gta 5 bo pa itak še večji fail od 4 tko da sploh se trudu nebom snemat z neta ko pride...

Unknown_001 ::

Ko da ni že dost, da ga je blo treba čakat 4 leta:D pred kratkim sam si spet SA snel dol ka VC sem že 7x obrnu. SA pa sam enkrat, ka je dolg ko ne vem kaj, tak da je fini, da se za dalj časa zmotiš.

kr?en ::

@Kdo sem?: Ker itak poznas ogromno podrobnosti o sami igri ane. Pa zadnji del tvojega sporocila itak dosti pove o tvojem odnosu do iger.

Kdo sem? ::

kakšne podrobnosti pa rabim poznat da lahko podam svojo oceno? ne poznaš me in ne veš kolko spjev sem preigral to kar se dela v današnjem času je ds...če pa misliš da bom igro kupu da je sprobam se pa motiš rockstar je zafural po celi črti nevem če so mel v 4 tolk igralcev kot so mel v času VCja in SAja...

Raptor16 zadnja misija pri VC je zakon...pr SA je CJ itak king :D še najbolj je pa ko se spraviš zavzemat ozemlje :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kdo sem? ()

CitroX ::

Razmisli, kaj otrok doživlja z igricami in kaj se pri njih nauči.
Tole priporočam:
http://www.miska.si/?id=287
Stare preizkušene didaktično ustrezne igre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: CitroX ()

francek1 ::

Ena boljših zadev za otroke v slovenščini je tale.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Jerry000 ::

francek1 je izjavil:

Ena boljših zadev za otroke v slovenščini je tale.



Točn tole, in tisti stojko...moje čudovito raziskovanje človeka al kako se že reče. To so ble igre mojega otroštva...če bi lahko dobil vse te igre in da bi delovale na novejših OS bi jih še 1x preigral za nostalgijo:D. Spomnim se še Hugo iger, hugo božič, hugo čarobni hrast in moja najljubša Lego Racer:). Ah ja, to so bli časi:). A se da kje dobit Lego Racer da bi delovala na 64 bit win7/8?

Unknown_001 ::

Ou teh se tud jst spomnim, pa raziskovalec sveta pa tako... Probite Dos Box zvlečt pa v njem Win 95 al pa 98 (men je na obeh delalo) namestit. Zadeva preverjeno dela. Za več informacij pa lahk grete v mojo temo (emulatorji za simulacijo starih sistemov)

Zgodovina sprememb…

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lego kocke (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16624751 (4284) Banza
»

Darila (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8110816 (9191) Pika na i
»

Kaj kupiti manjšim otrokom (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5113249 (11845) Ascendor
»

Igre za otroke

Oddelek: Igre
71451 (1273) Nejc1994

Več podobnih tem