» »

Igre, ki jih igraste s puncami

Igre, ki jih igraste s puncami

«
1
2

Dalmatinc ::

Veste, kva me firbec matra, in sicer katere igre (prek neta) igraste kej s puncami, prjatlcami itd. s tem da predivaš, da punca ni hardcore qujkašica oz. kej podobnega.

men je do zdej sam msn games + tetris uspel spelat :) ...


predlogi in izkušnje
  • zaklenil: Mavrik ()

LeXani ::

Men pa 4 v vrsto :D
Čas prve prijave 04.11.2005

laught ::

Meni pa forzo na split screen za 5 min s kolegico :D ampak je bla nasekana, tak da drugač nebi nič blo:) pa tud na msnji sn tiste križce pa krožce špilau z eno,in očitno so jim sam tak simpl zadeve všeč..

dela ::

Z bivšo sva bila sama doma, pa me je nekaj rajcala v stilu: "Kaj si zdaj najbolj želiš?" Čez 5 minut sva že nabijala GTA 2 preko mreže. Čez 10 minut ji že ni bilo več, ker sem jo nabil kot prasca.

Potem sem ji dal za špilat še gran tourismo 2 preko emulatorja in ji s kavča dajal nasvete, pa je obupala med pridobivanjem "international A" dirkaške licence ali kako se je že imenovala (je kar daleč prišla). Sicer pa je po svojih besedah že doma brez moje iniciative igrala san andreas in ga baje celo obrnila. Če le ni tega govorila kar tako, da me je dobila v posteljo. :D

Bi pa bilo zanimivo probat kak RTS, ker baje znajo ženske ful multitaskat pa to.

Steinkauz ::

Ena sošolka je Age of Empires 2 špilala :P

RunoTheDog ::

Minolovca =)

DOOM_er ::

mam g33k sošolko (eno in edino :D ). Drgač smo pa mel že babe k so ut igral.
Robots will steal your job. But that's OK

kixs ::

Moja vzame PSP v roke in spila Luxor ;)

Steinkauz ::

Aja pa World of Warcraft jih neki špila. Enkrat res ena huda blonda prbije da špila Wow, skor nism mogu verjet :D

Pouh ::

mi se igrasmo kr v pojstli.
drgač smo v šoli, ko smo bli še mjhni, skup mariota špilal.

Dalmatinc ::

a poznate kej k bi lahko z njo igral prek neka.......

PaX_MaN ::

I'd bet on "Striptease poker, home edition".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

JCD ::

Eno poznam k špila Travian, pa ene opice k balone strelajo :D.

davco ::

Am slači poker, pa prek webcam :D hec hec
Neki jih poznam ko COD 2 pa 4 namijajo prek msn kakiga minolovca al pa križec krožec.

Berserker ::

sn z bivšo sošolko igral pop ww mal sem jaz igral mal pa ona.

iLichu ::

z sestro sva velik preigrala street fighter serijo,potem guilty gear isuka XX2,San Andreas,pa NFS serijo :D

Orbit89 ::

V OŠ sem sošolki posodu Dungeon Keeper 2 in ga ni hotela zlepa spustit.;(

strictom ::

V šoli z šololko igramo CS1.6 in po novem tudi Q3.

Punca moja je pa noro rukjena na Trackmanio. Jo kr večkrat igrama prek neta. Zdaj je že kr nadrkana :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Dalmatinc ::

Trackmanio - vidš; prvi pameten odogovr :D

Gwanaroth ::

Briscola.
Lights often keep secret hypnosis..

BigWhale ::

Midva z Gaby sva igrala Icewind Dale 1/2, Baldurs Gate 1/2, Neverwinter Nights 1, EVE Online. Najbrz se kako zadevo, pa se ne spomnim. Se najde tud kaka avantura, ki sva jo skupaj preigrala.

CaqKa ::

zumo.
atomic bombermana, tetris.
street fighter.
nič pa preko neta. predvsem zato ker ko sem na netu, sem pač v okolju kjer nisem z njo :>

reptilia ::

v OŠ s sošolko vse kar je prišlo pod roke za PS1, katerega ponosna lastnica je bila :D

v gim pa 1x z sošolko Tiberian Sun
Forgive your enemies, but never forget their names.

sloxl8 ::

Z bivšo sva bila sama doma, pa me je nekaj rajcala v stilu: "Kaj si zdaj najbolj želiš?" Čez 5 minut sva že nabijala GTA 2 preko mreže. Čez 10 minut ji že ni bilo več, ker sem jo nabil kot prasca.


Vidim, da ti ni potegnilo, kaj je želela povedati.

Da ne bo OT, Frogger.

Volta ::

Ponavadi minolovca, bombermana in te enostavne igre. Drugač pa moja sestra je pa kr hardcore. Obrnla GTA VC, zdaj igra GTA SA, COD 1, COD 1 UO, COD2, DS2, NFSU, NFSU2, NFSMW, NFS Carbon in lahko bi našteval v nedogled. Punca obrača igre kot za stavo. Ni sicer tako učinkovita kot jaz, ampak se uči in je vedno boljša.

Tisto pasjanso skine v 50 sekundah. Jaz samo zravn gledam kak miška leti sem pa tja. Tak da znajo bit punce tud dobre gamerke, če le imajo voljo. Finta je v tem, da majo ponavadi rade kaj drugega. Jaz bi se z veseljem s punco usedo pred računalnik in z njo zaigral kak hard fight, kot npr. Killer instinct na snes emulatorju :)
Ampak lahko o tem samo sanjam...

// Drugač pa s sestro igrama Atomic bombermana, šah (CM10), SRS ( Street racing syndicate ), pa še kaj bi se našlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Volta ()

opeter ::

Lollypop-simulator. Hudo igra! Priporočam!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

dolenska ::

jaz igram punca pa men pomaga.....kleče

destiny ::

jaz igram punca pa men pomaga.....kleče

A se za ta špil rabi đojstik? :P

Tero ::

Kje vi najdete takšne punce?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Volta ::

Haha, pomoje ne. Je pa treba pazit, ker je ekran občutljiva zadeva in se težko spuče ;)

T-h-o-r ::

Veste, kva me firbec matra, in sicer katere igre (prek neta) igraste kej s puncami, prjatlcami itd. s tem da predivaš, da punca ni hardcore qujkašica oz. kej podobnega.

men je do zdej sam msn games + tetris uspel spelat :) ...


predlogi in izkušnje


igraste?

igrasmo bombermana
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Mr_Globus ::

T-h-o-r ne se zezat s primorci =P

Hmm dal bi vse da bi šla z mano Baldurja... ampak vseega se pa ne more met ;)

Zgodovina sprememb…

biokill ::

smise še nekak špilajo :D

BigWhale ::

Midva bova jutr igrala Spore! :D

opeter ::

S sestro sva nekoč igrala Micro Machines, Winbrick, Golden Axe, Skunny Kart, Whacky Wheels, Lotus III, Lamborghini: American Challenge (drugi naslov: Crazy Cars 3), Hi-Octane, CD-Man...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

jype ::

Če že mora bit "strip", potem naj bo vsaj Strip-Warcraft.

Golden Axe je prima za dva, ja :)

D3m ::

S kolegico igrava F.E.A.R Combat prek neta. Pa me je nekaj cajta sovražila, kako za vraga sem vedel kje bo pršla oz. kje se skriva in "how tha fuck did you do that" ^^ full ji je živce žrlo.....celo tolk, da je začela uporabljati aimboot sam da je znižala Kill/Death score.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Loki ::

sestra je bila recimo nora na diablo2, age of empires, se bolj kot jaz. :) pa skb papi, sims, jazz jackrabbit so tudi zenske igre.
I left my wallet in El Segundo

R33D3M33R ::

Tele niso preko interneta, ampak se jih da super igrati v dvoje za enim računalnikom

jump'n'bump
dyna blaster
wacky wheels
tiny cars
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

PaX_MaN ::

Včasih, en Lotus. Eno custom made sneženo progo sma preigrala, da je bilo joj! Zaj se je pa spomnem več. Proge, ne babe. :/

Dalmatinc ::

lol, legenda :=)

SodVina ::

Z bivšo sva bila sama doma, pa me je nekaj rajcala v stilu: "Kaj si zdaj najbolj želiš?" Čez 5 minut sva že nabijala GTA 2 preko mreže.
:)) Tolk da nisem kavo pljunil na tipkovnico :))

Sicer pa: mogoce kak serious sam v cooperative mode. Enostaven, barvit, zabaven. Pa se ne bo jezna nate, ce bos boljsi. Ker bosta v istem teamu. Mi smo vcasih igrali pri bejbi po LANU serious sam enko(za dvojko nise ble masine dost mocne). Stirje naenkrat, s tasco vred :)

lp,
SodVina

Tr0n ::

Wii Tenis

ReBi ::

ste mi dal idejo, kako zabt deževno nedeljo... WORMS!!!!!!

:D

kopernik ::

Doslej skoraj izključno Tekken, na playstationu. Edina igra, ki sva jo preigrala še pa še. No, sedaj je že kako leto bolj suša na tem področju.

Saladin ::

A zdravnikov pa se noben tukaj ne igra s puncami? ;)
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

borchi ::

> A zdravnikov pa se noben tukaj ne igra s puncami? ;)

niso vsi tukaj stari 7 let in manj (takrat mislim, da sem se nazadnje to igral s sosedo)...
l'jga

BigWhale ::

Midva sva enkrat igrala Theme Hospital...

A je to isto? :D

Invictus ::

Mislim, da morate spremeniti igralno sredstvo (računalnik).

Predlagam posteljo ... Pa še igrice so zastonj in brez piratstva (BSA nič ne more, seevda je pa fotr drug problem).

LP I.

strictom ::

Nehite s takimi bednimi. Ti verjetno svojo sekaš 16 ur na dan? Včasih paše malo feminističnega pogleda na moje multiplayer igre...
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237439 (23155) Sc0ut
»

Špil s punco

Oddelek: Igre
344998 (2800) Berserker
»

Največkrat preigrane igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
727599 (5325) Engineer_SLO
»

Online igra za dva

Oddelek: Igre
151938 (1618) CaqKa
»

Igre prejšnjega tisočletja - jih še igrate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
606975 (5004) blaz1233

Več podobnih tem