» »

Po ponovni inštalaciji Xp-jev, črnina

Po ponovni inštalaciji Xp-jev, črnina

Zlatoroh ::

Živjo

kolegu sem naložil Win XP sp2 inštalacija je potekala normalno edino ekran je 3x pomežiknil za sekundo ali dve. Ob končani inštalaciji se računalnik resetira za prvi "log in" preden bi se morala pokazati slika za nalaganje XPjev je namesto tega samo črnina. Poizkušal sem zamenjati grafično a se zgodi enako. Poizkusil sem z live cdejm - ubuntu in se je sistem lepo zagnal. Windowsov mi noče in noče pognati, naložil sem še XP sp3 - enaki problem. Če poženem v safemode-u se mi nalaganje podatkov ustavi pri agp440.sys na iternetu sem našel način da preskoči ta faile a se nato zatakne pri mup.sys. Kakšna ideja kaj je narobe?

Konfiguracija :
P4 2.0Ghz
Abit-IS7
160Gb disk
radeon 9000 128mb

logout ::

Priključi na kakšen star CRT monitor. Lahko da se grafična kartica postavi v kakšno ločljivost, ki je tvoj monitor ne podpira. Po instalaciji driverjev za grafično pa nazaj.

L.p., Kloko

bluefish ::

Zlatoroh ::

Hvala za pomoč, problem sem rešil, ampak je zajec tičal v drugem grmovju. Pred tem sta bila dva diska prvi (master) za OS, drugi pa za podatke. Na drugi disk sem nalagal windowse, ker je prvi disk odpovedal, očitno je bil drugi disk še vedno nastavljen na slave. Po resetiranju BIOS-a se je vse uredilo.

Lp Zlatoroh


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Osebni računalnik izklapljanje Problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
101216 (1073) dpgangsta
»

Ne boota ne z USBja ne z CDja

Oddelek: Pomoč in nasveti
5756 (689) c0dehunter
»

Izšel VirtualBox 1.6.4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
5610402 (6849) kriko1
»

Kako zamenjati BIOS grafične kartice?

Oddelek: Strojna oprema
151918 (1696) KWAN
»

Windows XP se ne zbudi

Oddelek: Operacijski sistemi
5911 (872) tratto

Več podobnih tem