» »

Računalnik zmrzne

Računalnik zmrzne

Markko1 ::

Zdravo!

Mam en problem.Vsakič ko grem v igro mi po kakšni minuti računalnik zmrzne, ekran se pa stemni in ne prostani mi druzga kot da reseteram računalnik.Če reinštaleram driverje za grafično dela neki časa dobr pol pa spet isto.Enkrat mi je napisal ati2dvag stoped responding, zdej mi pa še to ne več.Če kdo ve v čem je problem naj prosim napiše. Mam pa Radeon HD 2600 512mb pa driverje s fixom, ker original nedelajo.

jan01 ::

Originalni morajo delati(zloadej najnovejše, uninstaliraj zdajšne, z driver cleanerem oz driver sweeperjem še v safe modu počisti ostanke atijevih gonilnikov in potem posnami najnovejše iz atijeve strani)

Markko1 ::

Probal pa še zmeraj noče najnovejših posnet.

Markko1 ::

Še zmeraj mi računalnik zmrzne med igro. Ve kdo še kakšno rešitev?

bluefish ::

Probal pa še zmeraj noče najnovejših posnet.

Ti javi kakšno napako? Si prepričan, da nameščaš prave za tvoj operacijski sistem in grafično?

Ethical ::

Kašn napajalc uporablaš/proizvajalec/wataža/dejanski izkoristek/

lp
Unigraphic NX4, ME10.45 powered by AMD Opteron 165 DC, GPU X1900XT-R580

mihajlo carr ::

Probal pa še zmeraj noče najnovejših posnet.

seveda. najprej moraš inštalirati drajverje iz priloženega cd-ja, šele nato najnovejše. vsaj pri moji 2600xt je tako.
preden greš nalagat drajverje pa počisti stare. za to imaš več programov.
GA-P35-DS3, E2180@3.2GHz, Sapphire 2600XT OC@750/800mhz, WD4000AAKS,
2Gb DDR2 800MHz@4-4-4-12, Xigmatek S1283@mx-2, HKC580W, Chieftec Giga GX-01B

Markko1 ::

Kašn napajalc uporablaš/proizvajalec/wataža/dejanski izkoristek/

lp


Uproablam silentpower lc6420 420w

Markko1 ::

Probal pa še zmeraj noče najnovejših posnet.

seveda. najprej moraš inštalirati drajverje iz priloženega cd-ja, šele nato najnovejše. vsaj pri moji 2600xt je tako.
preden greš nalagat drajverje pa počisti stare. za to imaš več programov.


Priloženi driverji mi nedelujejo. Sredi inštalacije mi napiše da kao niso kompatibilni z grafično ampak so 100%.

Avenger ::

Verjetno imaš Radeonov čip na neki ne-ATI kartici in ti zato vsi gonilniki ne delajo. Dve rešitvi; ali najdeš gonilnike, ki bodo delali ali pa zamenjaš grafično.

Sicer je pa problem 100% krivda grafične, se mi je isto dogajalo z Nvidio. Nekje v winsih si pa lahko naštimaš, da ti ne zatemni zaslona oziroma samodejno resetira, ampak ti vrže ven blue screen, kjer imaš vsaj nekaj informacij kaj se dogaja, sem pa pozabil kaj morš odklukat in kje.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Markko1 ::

Čudno se mi zdi kako da imam ta problem šele po 2 mesecih, prej mi računalnik ni zmrzoval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Markko1 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB ključ - problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
217130 (4367) deninho1989
»

težave z voltmetrom

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
101015 (760) menjalnik
»

Creative SB X-Fi problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
51165 (1165) TechBeats
»

Avtomatski izklop PC-ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
151858 (1734) jjohny
»

mandrake9.1 in nforce2(mrezna)

Oddelek: Operacijski sistemi
201560 (1270) iso2000

Več podobnih tem