» »

Problem v mirovanju

Problem v mirovanju

caseh7 ::

LP!

Imam eno veliko težavo. Včeraj zvečer, ko sem ugašal računalnik sem po nesreči namesto zaustavi sistem kliknil naj računalnik preide v mirovanje... In od takrat naprej računalnika ne morem več spraviti v normalno stanje. Sem ga na novo zagnal, ugasnil pa na novo prižgal pa se ne odziva. Ekran drugače dela, miška isto, na tipkovnici pa ni nobenih lučk.

Kaj bi lahko to blo?

Han ::

Si napajalnik tudi iztaknil iz elektrike za nekaj časa?

caseh7 ::

Tako sem naredil...

Včeraj malo pred 12 namesto zaustavitev sistema kliknem mirovanje. Računalnik preide v mirovanje, sam ga hočem nazaj v normalno stanje spravit najprej s tipkovnico in miško, a se ne odziva na nič. Nato ga hočem resetirati a se ni hotel (seveda, ker bi moral držati gumb več sekund, nevem zakaj mi ni to prej kanlo) zato iztaknem elektriko, ker se mi ni dalo več ubadat. A pol še vseeno 1x probam. Ga prižgem, spet isto, ga resetiram, nato pa ga ugasnem in grem spat...

Zaradi tega, ker sem iztaknil štrom sem zjebal cel napajalnik?:(Tako jezen sem da bi najrajše vrgo celo kišto skoz okno.

Pyr0Beast ::

Izklopi kabel iz napajalnika in počakaj vsaj pol minute, nato kabel vklopi nazaj v komp, malce počakaj in sistem zaženi.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

caseh7 ::

Naredil, a nič ne pomaga.(isto kot prej) Ekran je črn, na kišti pa gori zelena lučka. Pa tudi ni kakih zvočnih signalov, ker drugače mislim da zapiska ko ga prižgem. Mogoče še kdo drug ve kaj bi lahko blo narobe?

Hvala!

Pyr0Beast ::

vendar se sistem zažene a ne da nič od sebe ?

Lahko, da je disk ali kaj podobnega šlo.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

caseh7 ::

Sistem se normalno zažene ja, samo ne gre naprej. Potem bo verjetno najbolje, da nesem tja kjer sem kupil. Ker drugače je pod garancijo vse...

Pyr0Beast ::

Pol pa kr ..
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

caseh7 ::

Evo, končno sem rešil problem. Vzel sem ven baterijo in jo dal nazaj in zdaj začuda dela. Očitno se je neki v BIOS-ih zmešalo...

Pa vseeno hvala za pomoč!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Črn zaslon - prenosnik

Oddelek: Zvok in slika
132503 (2057) solatko
»

Pomoč za ugotavljanje napake

Oddelek: Pomoč in nasveti
7850 (635) MIHAc27
»

Prenosnik ne preide v stanje pripravljenosti

Oddelek: Pomoč in nasveti
252638 (1888) solatko
»

Zaganjanje sistema windows

Oddelek: Pomoč in nasveti
132194 (2008) In Extremis
»

Problem: Računalnik po mirovanju crkne

Oddelek: Pomoč in nasveti
91175 (1072) BoGo

Več podobnih tem